fbpx

Podsumowanie roku 2019 w EHC

EHC Podnośniki
  • Dodano: 09.01.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Poprzedni rok przyniósł w naszej firmie wiele wydarzeń i zmian. Co działo się na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy w EHC?

EHC Karol Zagajewski w liczbach

2019 rok przyniósł wzrost liczby wykonywanych przez nas zleceń. Udało się nam również pozyskać wielu nowych Klientów. Jak pokazują nasze statystyki, byliśmy na ponad 1300 realizacjach obsługując tym samym ponad 500 Klientów.

Bardzo nas cieszy, że wielu z naszych nowych Kontrahentów z 2018 roku postanowiło nawiązać z nami jeszcze bardziej rozbudowaną współpracę, która zaowocowała jeszcze większą ilością zleceń w tym roku.

A jak sprawowali się Operatorzy EHC? Będąc na zleceniach podnośnikami koszowymi i dźwigami, wykonali łącznie ponad 9000 godzin pracy.

Jak co roku, czas na nowe inwestycje!

W 2019 roku postanowiliśmy zainwestować w podnośnik koszowy o wysięgniku 30 metrów. Dzięki temu wynajem zwyżek wykonywany przez naszą firmę wzbogaciliśmy o kolejną maszynę. Jej szczegółowe parametry znajdziesz poniżej:

  • Wysokość: 30 m
  • Wychył boczny: 19,8 m
  • Udźwig kosza: 320 kg
  • Wymiar kosza: 160 x 80 cm
  • Ciężar pojazdu: 7,5 t
  • Szerokość przejazdowa: 2,40 m

Podnośnik 30 metrowy

Zwiększyliśmy również naszą kadrę pracowniczą. W tym roku do biura EHC dołączyły Natalia i Ania. Dziewczyny zajmą się rozbudową promocji naszej firmy. Z tego, co wiemy, mają ambitne plany. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka, Instagrama, LinkedIna i bloga. Witamy w zespole i życzymy sukcesów!

EHC Biuro

To jednak nie wszystko! Dołączyła do nas również Basia, która czuwa nad funkcjonowaniem biura i magazynu oraz operatorów na realizacjach. A już w niedługim czasie dołączy do nas kolejna osoba. Zajmie ona stanowisko menadżera i będzie odpowiedzialna w głównej mierze za obsługę naszych Klientów.

10 lat jak jeden dzień!

W 2019 roku minęło 10 lat od tego, jak powstała nasza firma. Nie mogło więc obyć się bez większego wydarzenia, podczas którego świętowaliśmy wspólnie ten moment.

Event przyjął formę pikniku rodzinnego. Był tort i grill, były wszystkie nasze maszyny. No i najważniejsze! Duża część naszych Klientów z rodzinami. Dziękujemy, że wspólnie z nami chcieliście świętować ten ważny dzień.

EHC Podnośniki

A gdyby ktoś chciał się dokładnie dowiedzieć, co działo się na 10 leciu EHC, to zachęcamy do zapoznania się z tym wpisem: https://www.ehc-krakow.pl/blog/co-dzialo-sie-na-imprezie-urodzinowej-ehc/

Jakie plany na najbliższy rok?

Kolejny dźwig? Kolejny podnośnik? Wszystko się okaże. Z pewnością będzie nas więcej i będziemy chcieli być jeszcze bliżej Was, by pomagać w wyzwaniach na wysokości! Śledźcie na bieżąco nasze działania!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl