fbpx

Formularz zamówienia – gdzie go znaleźć i jak uzupełnić? (wzór)

 • Dodano: 28.08.2020

 • Przez: EHC Karol Zagajewski

Chcesz wynająć podnośnik lub dźwig, ale formularz zamówienia na naszej stronie sprawia Ci trudności? A może nie wiesz, gdzie go szukać? W tym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne wskazówki i informacje, a także gotowy wzór uzupełnionego już dokumentu. Przeczytaj!

Składanie zamówienia przez stronę? To tak można?

Tak! W naszej firmie jest to możliwe. Możesz zamówić dźwig lub jeden z naszych podnośników, nawet nie wstając z kanapy! Warto zacząć od wykonania telefonu do naszej firmy. Ekspert doradzi Ci, jaka maszyna jest idealna do Twojego zlecenia, a także poda cenę za usługę. Następnym krokiem jest odwiedzenie naszej strony internetowej.

Zamówienie krok po kroku.

 1. Zakładka „formalności”– to właśnie w niej znajdziesz interesujący Cię dokument. Kliknij w niego!ehc wynajem podnosnika krakow 
 2. Podanie niezbędnych danych – takich jak nazwa firmy, numer telefonu czy adres e-mail. Dzięki temu, będziemy mogli bezbłędnie wystawić i dostarczyć Ci fakturę VAT po wykonaniu zlecenia. 
 3. Wybór odpowiedniej maszyny – takiej, która odpowiada Twoim potrzebom. W naszej ofercie mamy różne podnośniki, dlatego warto wcześniej zadzwonić i skonsultować planowane prace. Pamiętaj, że nasz ekspert chętnie Ci w tym pomoże! 
 4. Wprowadzenie danych, dotyczących czasu wykonywania zlecenia – po konsultacji z ekspertem, będziesz wiedział, w jakich godzinach dostępny jest każdy z naszych podnośników lub dźwigów i czy nie wykonuje w tym czasie innego zlecenia. Ustalone godziny oraz cenę należy wpisać w odpowiednich okienkach.

   

  Następnie wpisz adres, pod którym zadanie będzie wykonywane.

  Jeżeli chcesz dodać kolejny dźwig lub podnośnik, kliknij ponownie któryś z plusów z nazwą maszyny i powtórz powyższe działania. Łatwe, prawda?  W dodatkowych informacjach możesz wpisać inne szczegóły swojego zamówienia, które są dla Ciebie istotne – na przykład numer osoby kontaktowej na miejscu. To na pewno ułatwi nam współpracę!

   

 5. Akceptacja regulaminu i koniecznych zgód – jest to niezbędne do wysłania zgłoszenia. Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie naszego newslettera i informacji o aktualnych promocjach. Dzięki temu zawsze będziesz z nami na bieżąco!

I koniec! Możesz wysłać swoje zamówienie, a we wskazanym przez Ciebie terminie nasz dźwig lub jeden z podnośników pojawią się, aby wykonać zlecenie. Jeżeli nie wiesz, czy wszystko uzupełniłeś poprawnie, nie martw się! Pod nieprawidłowo wypełnionymi polami zobaczysz podświetlony na czerwono komunikat o błędzie.

Kiedy upewnisz się, że wszystko jest dobrze, kliknij “wyślij”.  Wypełniony przez Ciebie formularz trafi zarówno na Twoją, jak i na naszą skrzynkę mailową.

Gdzie znajduje się regulamin?

Regulamin i wszystkie inne dokumenty, z którymi musisz się zapoznać, znajdują się pod formularzem. Możesz pobrać je na swój komputer w formacie PDF i zawsze mieć pod ręką!

O czym pamiętać?

 • Zastanów się nad aspektami technicznymi swojego zlecenia – co? Gdzie? Jak? I kiedy? Czy maszyna jest w stanie dojechać bezpośrednio do miejsc pracy, czy musi stanąć dalej? Na jaką wysokość chcesz się dostać? Ile kilogramów chcesz wnieść do góry (pamiętaj, aby doliczyć wagę pracownika lub zblocza i zawiesi)? Czy zapoznałeś się z naszą ofertą? Odpowiedz sobie na te pytania! Dobrze przygotowany plan pracy sprawia, że jest ona łatwiejsza i szybsza do wykonania, a tym samym tańsza!
 • Zapoznaj się z regulaminem – wtedy z pewnością nic Cię nie zaskoczy
 • Zadzwoń do eksperta – pomoże Ci dobrać odpowiednią maszynę do Twoich potrzeb.

Do dzieła!

Wszystko jasne? Mamy nadzieję, że tak! Teraz możesz zakasać rękawy i zabrać się za wypełnianie wniosku. Jeżeli po drodze napotkasz jakieś trudności, nie przejmuj się. Poniżej zamieszczamy wzór gotowego już formularza.

Jesteśmy pomocni nie tylko w uzupełnianiu dokumentów! Zadzwoń do nas pod numer +48 502 602 577, a staniemy na wysokości każdego zadania!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl