fbpx

Wynajem podnośników koszowych

Podnośniki koszowe Kraków – firma EHC Karol Zagajewski

Potrzebujecie Państwo zamontować baner reklamowy, usunąć śnieg z dachu lub wyczyścić elewację? A może przyda Wam się sprzęt do oświetlenia planu filmowego z wysokości lub zamontowania systemu odstraszania ptaków na parapetach kamienicy? Rozwiązaniem, które zapewni precyzyjną i efektywną pracę na wysokościach, także przy wykonywaniu ekspertyz technicznych słupów czy pracach dekarskich, jest podnośnik koszowy, zwany także zwyżką. Nasza firma pomoże Ci w wyborze tego sprzętu, dzięki czemu z łatwością przejdziesz proces, jakim jest wynajem podnośnika. Kraków, okoliczne miejscowości i województwa ościenne – na tym obszarze służymy pomocą.

Nasza firma EHC Karol Zagajewski posiada wysokiej jakości podnośniki koszowe, które doskonale sprawdzą się w pracy w różnych, także trudnych warunkach i pozwolą zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia – skutecznie i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Na jakim obszarze działa nasza wypożyczalnia podnośników? Kraków to główne miasto naszej działalności. Usługi zwyżką wykonujemy także dla Klientów indywidualnych oraz firm na terenie okolicznych miejscowości, a w razie potrzeby niesiemy wsparcie także w sąsiednich województwach. Oferujemy pomoc przy najbardziej skomplikowanych projektach, wymagających niestandardowych rozwiązań. Umożliwiają nam to profesjonalne podnośniki koszowe, w które zaopatrzyliśmy naszą firmę oraz wieloletnie doświadczenie operatorów, którzy radzą sobie wraz ze zwyżkami nawet w ciężkich sytuacjach.

W naszej flocie podnośników koszowych na wynajem znajdują się maszyny wyłącznie renomowanych marek, które mogą być wykorzystywane zarówno do pracy na otwartej przestrzeni, jak i w wysokich halach – oczywiście przy zachowaniu zasad związanych z pracą wynajmowanych zwyżek w pomieszczeniach zamkniętych.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wynajem podnośników koszowych w ofercie EHC

Na Klientów zainteresowanych wynajmem podnośników koszowych czekają modele o wysokości 22, 27, 30 i 45 metrów przystosowane do pracy zarówno w wymagającym i ciasnym obszarze miejskim, jak i trudnych warunkach terenowych. Decydując się na wynajem zwyżek, należy kierować się jednak nie tylko wysokością, ale również takimi parametrami jak wysięg boczny czy maksymalny udźwig. Poniżej znajdą Państwo krótką charakterystykę zwyżek, jakie oferuje nasza wypożyczalnia podnośników. Kraków, jego okolice i województwa ościenne – na takim obszarze jesteśmy w stanie Ci pomóc.

  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-22 – najmniejsza zwyżka w naszej ofercie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest manewrowanie na ograniczonej przestrzeni, na przykład pomiędzy ciasną zabudową miejską albo w wąskich uliczkach. Jej wysokość wynosi – jak wskazuje nazwa – 22 m, natomiast wychył boczny to 14 m. Wynajmowana zwyżka H-22 udźwignie maksymalnie 200 kg, więc mimo stosunkowo małych gabarytów z łatwością wywinduje w górę niemałe ciężary.
  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-27 – nieco większy sprzęt od swojego 22-metrowego kolegi. Wykorzystywany jest tam, gdzie dysponujemy większą ilością miejsca oraz gdzie potrzebny jest wyższy wysięg zwyżki. 27 metrów pozwala dosięgnąć mniej więcej dziewiątego piętra. Dodatkowo decydując się na wynajem zwyżki H – 27  istnieje możliwość operowania wysięgiem bocznym długim na 19,8 m. Okazuje się to zaletą szczególnie wówczas, gdy ze względu na ukształtowanie terenu lub inne utrudniające czynniki zewnętrzne niemożliwe jest podjechanie zwyżką bardzo blisko miejsca docelowego. Ten rodzaj podnośnika koszowego stosuje się także wtedy, gdy niezbędne okazuje się łamane ramię – które posiada. Jego kosz udźwignie z łatwością ładunek wynoszący 300 kg.
  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-30 – maszyna ta ma podobne parametry do zwyżki 27-metrowej. Podnośnik ten pozwala dostać się na 30 m w górę. Jego wysięg boczny wynosi 19 m, dzięki czemu możliwe jest wykonanie pracy w miejscu o utrudnionym dostępie. Udźwig kosza wynosi 320 kg. Umożliwia to przetransportowanie na odpowiednią wysokość pracowników oraz potrzebnych do wykonania zadania narzędzi.
  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-45 – urządzenie, które znacząco przewyższa poprzednie modele swoimi parametrami. Wysokość 45 m w połączeniu z ramieniem bocznym o długości 28 metrów daje ogromne możliwości zastosowania na placach budowy, w przemyśle, branży reklamowej czy filmowej. W koszu podnośnika, który jest rozsuwany i osiąga szerokość nawet do 4 metrów, można umieścić aż 600-kilogramowy ładunek – już samo to wskazuje na fakt, że zwyżka ta przeznaczona jest do zadań specjalnych.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wszystkie dostępne w ofercie naszej firmy podnośniki koszowe wyposażone zostały w opcję podłączenia do zasilania sprzętów 230 V oraz 24 V, posiadają także specjalne światła błyskowe, co pozwala na bezpieczne wykonanie usługi zwyżką również po zmroku. Dodatkowo maszyny mogą być sterowane z kosza, jak i pilotem z ziemi, są niezwykle mobilne oraz funkcjonalne. W tej branży działamy już od 2009 roku i posiadamy najmłodsze (w pełni sprawne) podnośniki koszowe. Wynajem sprzętu świadczymy 24 / h dobę.

Za skorzystaniem z naszych usług przemawia również interdyscyplinarny zespół specjalistów skupiający alpinistów, renowatorów zabytków, dekarzy oraz instalatorów. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już setki zleceń, skutecznie radząc sobie z trudnymi warunkami terenowymi, takimi jak: grząski grunt, zwarta zabudowa czy spore różnice nachylenia terenu, gdzie pomogły nasze podnośniki koszowe. Kraków to miasta urozmaiconej infrastruktury. A jego okolice często są pełne wyzwań.

Wszystkie oferowane przez nas zwyżki posiadają aktualne badania techniczne, a ich operatorzy legitymują się nie tylko odpowiednimi uprawnieniami, ale również wieloletnim doświadczeniem. Podczas każdego zlecenia wyposażeni są w środki ochrony indywidualnej, co jest zgodne z BHP i zapewnia operatorom komfort pracy. Dbałość o te aspekty gwarantuje bezpieczeństwo robót wykonywanych dla naszych Klientów i sprawia, że można obdarzyć nas pełnym zaufaniem.

Zatrudnianie najlepszych wpływa na to, że nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem zwyżki, ale także rzetelne doradztwo ekspertów. Nie muszą Państwo znać się na podnośnikach koszowych i wiedzieć, który z modeli dostępnych w naszej flocie nada się najlepiej do realizacji określonego zadania. Nasi fachowcy chętnie pomogą Państwu dobrać sprzęt dopasowany do charakteru zlecenia, co pozwoli Wam bezpiecznie, szybko i optymalnie pod względem kosztów zrealizować zadania wymagające działań na wysokościach.

Jeśli interesuje Cię wynajem podnośnika w Krakowie lub okolicach, to dla naszych potencjalnych Klientów dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny usługi, którą możecie Państwo zamówić, kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem +48 502 602 577 lub mailowo na adres: biuro@ehc-krakow.pl. To pozwoli poznać koszt zlecenia jeszcze zanim zdecydujecie się na podjęcie współpracy. Jest to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla niezdecydowanych oraz tych, którzy muszę odpowiednio wcześnie uwzględnić wydatki w budżecie.

Wiemy, jak nieprzewidywalne bywa życie. W związku z tym w sytuacjach awaryjnych możecie na nas liczyć 24 h/dobę i nasz podnośnik. Kraków to miasto, w których często zdarzają się nagle sytuacje. Dlatego też przy telefonie cały czas czuwa jeden z naszych konsultantów, gotów zmobilizować zespół do pracy nawet w późnych godzinach nocnych.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wynajem podnośników koszowych w firmie EHC Karol Zagajewski – warunki współpracy

W EHC cenimy sobie jasne warunki współpracy, dlatego chcielibyśmy przybliżyć Państwu zasady wynajmu podnośnika koszowego oraz obowiązujące ceny. Wynajem prowadzony jest w systemie godzinowym, z zastrzeżeniem, że minimalny czas trwania zlecenia nie może być krótszy niż 3 godziny. Stawki za roboczogodzinę zależą od parametrów wykorzystywanego podnośnika koszowego oraz stopnia skomplikowania zlecenia (np. praca w warunkach dużego zapylenia czy w miejscach trudno dostępnych). Do ostatecznego kosztu usługi doliczamy także dojazd we wskazane miejsce.

Na życzenie naszych Klientów dokonujemy bezpłatnej wyceny usługi, po zapoznaniu się z terenem mającym stanowić miejsce wykonywania pracy. Ze swojej strony zapewniamy nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale również fachową obsługę doświadczonych operatorów. Z myślą o Państwa wygodzie dajemy Wam możliwość złożenia zamówienia online. Formalności sprowadzają się do wypełnienia krótkiego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Dokonanie zamówienia w ten sposób nie powinno zająć więcej niż kilka minut. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą drogą telefoniczną lub mailową. Nasz ekspert pomaga wybrać odpowiedni podnośnik. Wynajem jest możliwy również w godzinach nocnych.

Mycie okien biurowców, przycinanie gałęzi czy konserwacja mostów to tylko niektóre prace, dla których idealnym rozwiązaniem okaże się wynajem podnośnika koszowego. Wiele z dotychczas zrealizowanych zleceń możecie Państwo obejrzeć w naszym portfolio lub poczytać o nich na firmowym blogu, który systematycznie aktualizujemy, dzieląc się z czytelnikami naszymi doświadczeniami – nie tylko opisujemy naszą pracę, ale też uzupełniamy artykuły zdjęciami z poszczególnych realizacji. Kraków i jego mieszkańcy mogą korzystać z pionierskich rozwiązań w zakresie usług na wysokościach oferowanych przez firmę EHC. Cechuje nas terminowość, szeroki zakres oferty i atrakcyjne warunki cenowe.

Do wsparcia Twoich prac potrzebny jest podnośnik? Kraków to miasto, w którym chcesz wykonać usługę? Jeśli wynajem zwyżki w Krakowie, to tylko z firmą EHC Karol Zagajewski! Zachęcamy do tego, by poznać nas bliżej. Zaufały nam już takie firmy, jak PKN Orlen, Skanska czy Tauron Polska Energia. Zapraszamy.

REFERENCJE

Profesjonalna firma i rzetelne podejście do każdego zlecenia!
Z waszą pomocą każde nasze zlecenie to przyjemność!
Do następnego!!!
Polecam serdecznie!
Grzesiek K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL – opinia wystawiona w portalu Google.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów, to cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy. :)
Mariusz Cz. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma, bardzo miły i pozytywny kontakt. Polecam wszystkim!
Jacek M. – opinia wystawiona w portalu Google.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Prace na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Bez tych podnośników nasza praca byłaby wręcz niemożliwa. Super sprzęt, a jeszcze lepsi ludzie. Jako stały klient jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Poza wszystkim firma prowadzona przez Fachowców.
Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Najlepsi w Krakowie :) Polecam!
Damian B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Montaz reklam zrobiony lepiej niż dobrze :) Polecam
Janusz W. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Z usług EHC korzystaliśmy kilkukrotnie. Za każdym razem ich zwyżki były dla nas nieocenionym wsparciem. Zamiast rozstawiać rusztowania, znacznie szybciej i łatwiej jest wynająć podnośnik do pracy. Polecamy każdej firmie, która szanuje czas swoich pracowników, oraz zależy jej na efektywnej i skutecznej realizacji inwestycji. Dodatkowym atutem jest efekt wow, jaki ma klient, który widzi podnośnik EHC. Nie dość, że zlecone pracę idą o wiele szybciej, to jeszcze wykorzystanie takiego sprzętu świadczy o profesjonalizmie i podnoszeniu jakości oferowanych usług.
Firma MARTDOM – opinia wystawiona w portalu Google.
Świetna i szybka realizacja projektu, polecam
Kamil K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie, szybko, profesjonalnie, bez uwag.
Marcin K. – opinia wystawiona w portalu Google.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl