Wynajem podnośników koszowych

Wynajem podnośników w Krakowie

Potrzebujecie Państwo zamontować baner reklamowy, usunąć śnieg z dachu lub wyczyścić elewację? A może przyda Wam się sprzęt do oświetlenia planu filmowego z wysokości lub zamontowania systemu odstraszania ptaków na parapetach kamienicy? Rozwiązaniem, które zapewni precyzyjną i efektywną pracę na wysokościach, także przy wykonywaniu ekspertyz technicznych słupów czy pracach dekarskich, jest podnośnik koszowy, zwany także zwyżką.

Nasza firma EHC Karol Zagajewski dysponuje wysokiej jakości sprzętem, który doskonale sprawdzi się w pracy w różnych, także trudnych, warunkach i pozwoli zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia – skutecznie i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości, a w razie potrzeby niesiemy wsparcie także w sąsiednich województwach. Oferujemy pomoc przy nawet najbardziej skomplikowanych projektach, wymagających niestandardowych rozwiązań. Umożliwiają nam to profesjonalne podnośniki koszowe, w które zaopatrzyliśmy naszą firmę oraz wieloletnie doświadczenie operatorów, którzy radzą sobie ze sprzętem nawet w opresyjnych sytuacjach.

W naszej flocie podnośników koszowych na wynajem znajdują się maszyny wyłącznie renomowanych marek, które mogą być wykorzystywane zarówno do pracy na otwartej przestrzeni, jak i w wysokich halach – oczywiście przy zachowaniu zasad związanych z pracą takich maszyn w pomieszczeniach zamkniętych.

Rodzaje podnośników koszowych w ofercie EHC

Na Klientów zainteresowanych wynajmem podnośników koszowych czekają modele o wysokości 22, 27 i 45 metrów przystosowane do pracy zarówno w wymagającym i ciasnym obszarze miejskim, jak i trudnych warunkach terenowych. Dokonując wyboru zwyżki, należy kierować się jednak nie tylko wysokością, ale również takimi parametrami jak wysięg boczny czy maksymalny udźwig. Poniżej znajdą Państwo krótką charakterystykę podnośników koszowych, którymi operujemy.

  • Podnośnik koszowy H-22 – najmniejsza zwyżka w naszej ofercie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest manewrowanie na ograniczonej przestrzeni, na przykład pomiędzy ciasną zabudową miejską albo w wąskich uliczkach. Jej wysokość wynosi – jak wskazuje nazwa – 22 m, natomiast wychył boczny to 14 m. Sprzęt udźwignie maksymalnie 200 kg, więc mimo stosunkowo małych gabarytów z łatwością wywinduje w górę niemałe ciężary.
  • Podnośnik koszowy H-27 – nieco większy sprzęt od swojego 22-metrowego kolegi wykorzystywany jest tam, gdzie dysponujemy większą ilością miejsca oraz gdzie potrzebny jest wyższy wysięg zwyżki. 27 metrów pozwala dosięgnąć mniej więcej dziewiątego piętra. Do tego w tej maszynie istnieje możliwość operowania wysięgiem bocznym długim na 19,8 m. Okazuje się to zaletą szczególnie wówczas, gdy ze względu na ukształtowanie terenu lub inne utrudniające czynniki zewnętrzne niemożliwe jest podjechanie zwyżką bardzo blisko miejsca docelowego. Ten rodzaj podnośnika koszowego stosuje się także wtedy, gdy niezbędne okazuje się łamane ramię – które posiada. Jego kosz udźwignie z łatwością ładunek wynoszący 300 kg.
  • Podnośnik koszowy H-45 – urządzenie, które znacząco przewyższa poprzednie modele swoimi parametrami. Wysokość 45 m w połączeniu z ramieniem bocznym o długości 28 metrów daje ogromne możliwości zastosowania na placach budowy, w przemyśle, branży reklamowej czy filmowej. W koszu podnośnika, który jest rozsuwany i osiąga szerokość nawet do 4 metrów, można umieścić aż 600-kilogramowy ładunek – już samo to wskazuje na fakt, że zwyżka ta przeznaczona jest do zadań specjalnych.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wszystkie dostępne w ofercie naszej firmy sprzęty wyposażone zostały w opcję podłączenia do zasilania wszystkich sprzętów 230 V oraz 24 V, posiadają także specjalne światła błyskowe, co pozwala na bezpieczne kontynuowanie pracy również po zmroku. Mogą być one sterowane z kosza, jak i pilotem zdalnego sterowania z ziemi, są niezwykle mobilne oraz funkcjonalne.

Za skorzystaniem z naszych usług przemawia również interdyscyplinarny zespół specjalistów skupiający alpinistów, renowatorów zabytków, dekarzy oraz instalatorów. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już setki zleceń, skutecznie radząc sobie z trudnymi warunkami terenowymi, takimi jak: grząski grunt, zwarta zabudowa czy spore różnice nachylenia terenu. Wszystkie oferowane przez nas zwyżki posiadają aktualne badania techniczne, a ich operatorzy legitymują się nie tylko odpowiednimi uprawnieniami, ale również wieloletnim doświadczeniem. Podczas każdego zlecenia wyposażeni są w środki ochrony indywidualnej, co jest zgodne z BHP i zapewnia operatorom komfort pracy. Dbałość o te aspekty gwarantuje bezpieczeństwo robót wykonywanych dla naszych klientów i sprawia, że można obdarzyć nas pełnym zaufaniem.

Zatrudnianie najlepszych wpływa na to, że nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem zwyżki, ale także rzetelne doradztwo ekspertów. Nie muszą Państwo znać się na podnośnikach koszowych i wiedzieć, który z modeli dostępnych w naszej flocie nada się najlepiej do realizacji określonego zadania. Nasi fachowcy chętnie pomogą Państwu dobrać sprzęt dopasowany do charakteru zlecenia, co pozwoli Wam bezpiecznie, szybko i optymalnie pod względem kosztów zrealizować zadania wymagające działań na wysokościach.

Dla naszych potencjalnych Klientów dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny usługi, którą możecie Państwo zamówić, korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie. To pozwoli poznać koszt zlecenia jeszcze zanim zdecydujecie się na współpracę. Jest to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla niezdecydowanych oraz tych, którzy muszę odpowiednio wcześnie uwzględnić wydatki w budżecie. Wiemy, jak nieprzewidywalne bywa życie, dlatego też w sytuacjach awaryjnych możecie na nas liczyć 24 h/dobę. Przy telefonie cały czas czuwa jeden z naszych konsultantów, gotów zmobilizować zespół do pracy nawet w późnych godzinach nocnych.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wynajem podnośników koszowych w firmie EHC Karol Zagajewski – warunki współpracy

W EHC cenimy sobie jasne warunki współpracy, dlatego chcielibyśmy przybliżyć Państwu warunki wynajmu podnośnika koszowego oraz obowiązujące ceny. Wynajem prowadzony jest w systemie godzinowym, z zastrzeżeniem, że minimalny czas trwania zlecenia nie może być krótszy niż 3 godziny. Stawki za roboczogodzinę zależą od parametrów wykorzystywanego podnośnika koszowego oraz stopnia skomplikowania zlecenia (np. praca w warunkach dużego zapylenia czy w miejscach trudno dostępnych). Do ostatecznego kosztu usługi doliczamy także dojazd we wskazane miejsce.

Na życzenie naszych Klientów dokonujemy bezpłatnej wyceny usługi, po zapoznaniu się z terenem mającym stanowić miejsce wykonywania pracy. Ze swojej strony zapewniamy nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale również fachową obsługę doświadczonych operatorów. Z myślą o Państwa wygodzie dajemy Wam możliwość złożenia zamówienia online. Formalności sprowadzają się do wypełnienia krótkiego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Dokonanie zamówienia w ten sposób nie powinno zająć więcej niż kilka minut. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą drogą telefoniczną lub mailową.

Mycie okien biurowców, przycinanie gałęzi czy konserwacja mostów to tylko niektóre prace, dla których idealnym rozwiązaniem okaże się podnośnik koszowy. Wiele z dotychczas zrealizowanych prac możecie Państwo obejrzeć w naszym portfolio lub poczytać o nich na firmowym blogu, który systematycznie aktualizujemy, dzieląc się z czytelnikami naszymi doświadczeniami – nie tylko opisujemy naszą pracę, ale też uzupełniamy artykuły zdjęciami z poszczególnych realizacji. Kraków i jego mieszkańcy mogą korzystać z pionierskich rozwiązań w zakresie usług na wysokościach oferowanych przez firmę EHC. Cechuje nas terminowość, szeroki zakres oferty i atrakcyjne warunki cenowe.

Jeśli wynajem zwyżki w Krakowie, to tylko z firmą EHC Karol Zagajewski! Zachęcamy do tego, by poznać nas bliżej. Zaufały nam już takie firmy, jak PKN Orlen, Skanska czy Tauron Polska Energia. Zapraszamy.

We flocie maszyn naszej firmy znajdują się podnośniki koszowe do 45 metrów. Z poszczególnymi parametrami zwyżek zapoznasz się poniżej.

REFERENCJE

Profesjonalna firma i rzetelne podejście do każdego zlecenia!
Z waszą pomocą każde nasze zlecenie to przyjemność!
Do następnego!!!
Polecam serdecznie!
Grzesiek K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów, to cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy. :)
Mariusz Cz. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Prace na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Poza wszystkim firma prowadzona przez Fachowców.
Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma, bardzo miły i pozytywny kontakt. Polecam wszystkim!
Jacek M. – opinia wystawiona w portalu Google.
Bez tych podnośników nasza praca byłaby wręcz niemożliwa. Super sprzęt, a jeszcze lepsi ludzie. Jako stały klient jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL – opinia wystawiona w portalu Google.
Najlepsi w Krakowie :) Polecam!
Damian B. – opinia wystawiona w portalu Google.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl