Wynajem podnośników koszowych

Podnośniki koszowe Kraków – firma EHC Karol Zagajewski

Czeka Cię wyzwanie na wysokości. Aby je zrealizować, potrzebujesz sprzętu, który umożliwi Ci wykonanie takich prac. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest podnośnik koszowy – potocznie zwany zwyżką lub wysięgnikiem koszowym. Maszyna ta jest często wykorzystywana podczas montażu reklam, klimatyzacji czy paneli fotowoltaicznych. Świetnie sprawdza się także jako wsparcie na planach filmowych. Zwyżka koszowa pomaga tam w oświetleniu, montażu scenografii i wykonaniu efektów specjalnych (np. deszczu, śniegu).

Podnośnik koszowy 4×4 znajduje zastosowanie głównie w pracach terenowych. Tym samym wspiera on branżę energetyczną oraz odnawialnych źródeł energii. Zwyżki budowlane uczestniczą również w wielu projektach deweloperskich. Podnośnik koszowy na samochodzie jest idealną mobilną alternatywą dla rusztowania.

Wynajem podnośnika koszowego w znacznym stopniu przyśpiesza i usprawnia prace wykonywane na wysokości. Nasza firma od 2009 świadczy usługi wynajmu zwyżek. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego sprzętu do Twoich prac. Dzięki temu z łatwością przejdziesz przez proces, jakim jest wynajem podnośnika koszowego. Kraków, okoliczne miejscowości, województwa ościenne, a także teren całej Polski – na tym obszarze służymy pomocą.

Nasza wypożyczalnia podnośników koszowych EHC Karol Zagajewski posiada najmłodsze wysięgniki koszowe na rynku. Dzięki temu masz pewność, że świadczone dla Ciebie usługi zwyżką są wykonywane maszynami o najlepszej klasie jakości. W naszej kadrze są również długoletni Operatorzy podnośników koszowych. Wynajem sprzętu obsługiwanego z ich pomocą to dla Ciebie pewność i bezpieczeństwo.

Pomagamy przy trudnych i skomplikowanych projektach. Prace te ułatwiają profesjonalne podnośniki. Wynajem sprzętu świadczymy na najwyższym poziomie. Nasze zwyżki to maszyny wyłącznie renomowanych marek i producentów. Posiadamy jeden z najwyższych podnośników w Polsce – wysięgnik koszowy o wysokości 70 metrów.

Dzięki najlepszym parametrom maszyn na rynku krakowskim jesteśmy w stanie wykonać naprawdę ciężkie zadania z pomocą zwyżki. Wynajem tego sprzętu skraca czas wykonywanych prac na wysokości. W naszej wypożyczalni zwyżek znajdziesz podnośniki koszowe sięgające poniżej poziomu podłoża. Posiadamy również zwyżki z łamanym ramieniem, które ułatwi Ci dostanie się np. do wnętrza dziedzińca z poziomu zewnętrznej ulicy. Prace wykonujemy skutecznie i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Usługi podnośnikiem koszowym wykonujemy dla Klientów indywidualnych i firm. Podnośnik koszowy (zwyżka) jest wykorzystywany do pracy na otwartej przestrzeni, jak i w wysokich halach. Wszystko zgodnie z zasadami prac wynajmowanych zwyżek w pomieszczeniach zamkniętych.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wynajem podnośników koszowych w ofercie EHC

Wypożyczalnia podnośników EHC Karol Zagajewski oferuje zwyżki koszowe o wysokości 22, 27, 30, 45 i 70 metrów. Usługi wysięgnikiem koszowym świadczone są zarówno w wymagającym i ciasnym obszarze miejskim, jak i trudnych warunkach terenowych. Jeszcze przed wynajmem podnośników należy wziąć pod uwagę ich inne parametry niż tylko samą wysokość – m.in. wysięg boczny, udźwig czy wymiary kosza. Poniżej przedstawiamy ich krótkie zestawienie – z pełnymi parametrami poszczególnych podnośników (zwyżek) można zapoznać się na ich podstronach. Pamiętaj, że przed zamówieniem wysięgnika koszowego, o jego odpowiedni wybór dla Ciebie zadba nasz dyspozytor. Zachęcamy do skorzystania z jego doświadczenia.

  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-70 – 70 metrów to wysokość, na jaką możemy sięgnąć tym wysięgnikiem koszowym. Wynajem zwyżki H-70 jest świadczony na terenie całego kraju. Do największych atutów tego podnośnika montażowego należą: rozsuwany kosz (na prawie 4 m) o udźwigu 600 kg oraz częściowy napęd terenowy 8×4. Warto jest też zwrócić uwagę na wychył boczny tego podnośnika równy 35 m. Dodatkowo ta zwyżka teleskopowa posiada łamane ramię oraz możliwość wykonania prac poniżej poziomu podłoża. W znacznym stopniu ułatwia to zrealizowanie usług np. podczas inspekcji mostów od ich spodu.
  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-45 – kolejna zwyżka terenowa (napęd 4×4) w naszej ofercie. Usługi wysięgnikiem koszowym H-45 świadczymy na terenie Małopolski i województw ościennych. Ta zwyżka samochodowa posiada także rozsuwany kosz (na prawie 4 m) o udźwigu 600 kg oraz możliwość wykonania pracy poniżej poziomu podłoża. Pozwala sięgnąć na 45 m wysokości, a jej wychył boczny osiąga 28 m. Jest to podnośnik terenowy często wykorzystywany m.in przez branżę energetyczną.
  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-30 – jest to 30 metrowa zwyżka na samochodzie. Maszyna ta posiada zgrabny kosz (1,60 x 0,80 m) o udźwigu 320 kg. Wychył boczny tego wysięgnika koszowego to 19,5 m. Prace wykończeniowe, budowlane i monterskie w znacznym stopniu usprawnia właśnie ten podnośnik koszowy. Kraków to główne miasto świadczenia usług zwyżką H-30. Jednak na potrzeby Klienta jesteśmy w stanie dojechać tym wysięgnikiem koszowym w każde miejsce w Małopolsce.
  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-27 – podnośnik z koszem o wymiarach 1,60 x 0,80 i udźwigu 300 kg. Świetnie sprawdzi się w pracy na maksymalnej wysokości 27 metrów. Ta zwyżka na samochodzie posiada wysięg boczny równy 19,5 m. Usługi podnośnikiem H-27 są niższą alternatywą dla realizacji wykonanych wysięgnikiem koszowym H-30. Tak jak w innych pracach na wysokości, zamiast użycia rusztowania warto rozważyć właśnie ten podnośnik. Wynajem tej zwyżki na samochodzie świadczymy na terenie całego Krakowa i pobliskich miejscowości.
  • Podnośnik koszowy (zwyżka) H-22 – najmniejsza zwyżka teleskopowa w naszej ofercie. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest manewrowanie na ograniczonej przestrzeni. Ten podnośnik koszowy na samochodzie do 3,5 t świetnie radzi sobie również w miejscach, gdzie istnieją ograniczenia tonażowe. Z pomocą tego wysięgnika koszowego sięgniemy na 22 metr wysokość. Jest to podnośnik z małym koszem (1,40 x 0,70) o udźwigu 200 kg. Jego wysięg boczny to 14 m.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wszystkie podnośniki koszowe dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w opcję podłączenia do zasilania sprzętów 230 V oraz 24 V. Zwyżki posiadają także specjalne światła błyskowe. Ułatwia to pracę podnośnikiem budowlanym po zmroku i zwiększa bezpieczeństwo wykonywanych robót. Dodatkowo nasze zwyżki na samochodzie mogą być sterowane z kosza, jak i pilotem z ziemi. Dzięki temu są bardzo mobilne i funkcjonalne. Usługi podnośnikami koszowymi i prace alpinistyczne świadczymy od 2009 roku. Posiadamy najmłodsze (w pełni sprawne) zwyżki. Wynajem tego sprzętu oferujemy 24 h / dobę. W nagłych przypadkach śmiało zadzwoń do nas pod numer +48 502 602 577.

Za skorzystaniem z naszych usług przemawia również interdyscyplinarny zespół specjalistów skupiający alpinistów, renowatorów zabytków, dekarzy oraz instalatorów. Usługi zwyżką zrealizowaliśmy już z powodzeniem na tysiącach zleceń. Nasze podnośniki terenowe są w stanie pracować w trudnych warunkach, takich jak: grząski grunt, zwarta zabudowa czy różne nachylenia terenu. Oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującymi standardami BHP dla zwyżki. Kraków to miasto urozmaiconej infrastruktury. A jego okolice często są pełne wyzwań.

Wszystkie oferowane przez nas wysięgniki koszowe posiadają aktualne badania techniczne. Nasi Operatorzy podnośników koszowych mają kwalifikacje i uprawnienia, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w sterowaniu zwyżką. Kraków jest przez nich dobrze znany, dlatego też sprawnie poruszają się po jego ulicach. Dzięki wykonanym wielu zleceniom sprawnie jeżdżą również po wielu innych miastach. Nasi pracownicy zawsze podczas realizacji podnośnikiem na samochodzie są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej. BHP jest dla naszej firmy bardzo istotne. Dbałość o te aspekty gwarantuje bezpieczeństwo robót wykonywanych dla naszych Klientów i sprawia, że możesz obdarzyć nas pełnym zaufaniem.

Wynajem zwyżek świadczymy na najwyższym poziomie. Jeszcze przed skorzystaniem z usług naszej wypożyczalni podnośników koszowych ekspert postara się dobrać dla Ciebie najlepszy sprzęt. Pomoże on w wyborze tego, jaki model zwyżki teleskopowej nada się najlepiej do realizacji określonego zadania. Nasi fachowcy chętnie pomagają dobrać podnośnik koszowy dopasowany do charakteru zlecenia. Pozwala to na bezpiecznie, szybkie i optymalne pod względem kosztów zrealizowanie zadania wysięgnikiem koszowym.

Jeśli interesuje Cię wynajem podnośnika w Krakowie lub okolicach, to dla naszych potencjalnych Klientów dokonujemy bezpłatnej wyceny usługi. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 502 602 577 lub napisz mailowo na adres: biuro@ehc-krakow.pl, by uzgodnić szczegóły wynajmu. Podnośnik koszowy zostanie dopasowany do Twoich potrzeb. Wstępna wycena usługi zwyżką pozwoli poznać koszt zlecenia, jeszcze zanim zdecydujesz się na podjęcie współpracy. Jest to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla osób, które muszę odpowiednio wcześniej uwzględnić wydatki usługi podnośnikiem w budżecie.

Pamiętaj, że w sytuacjach awaryjnych możesz liczyć na nas 24 h/dobę i na naszą zwyżkę. Kraków to miasto, w którym często zdarzają się nagłe sytuacje. Dlatego też przy telefonie cały czas czuwa jeden z naszych konsultantów, gotów zmobilizować zespół do pracy nawet w późnych godzinach nocnych.

Wynajem podnośników w Krakowie

Wynajem podnośników koszowych w firmie EHC Karol Zagajewski – warunki współpracy

W EHC cenimy sobie jasne warunki współpracy, dlatego chcielibyśmy przybliżyć Ci zasady naszej wypożyczalni podnośników. Wynajem zwyżek jest prowadzony w systemie godzinowym. Minimalny czas pracy wysięgnika koszowego to 3 godziny dla podnośników H-22, H-27, H-30 i H-45. Dla zwyżki H-70 wynosi on 8 godzin. Cena podnośnika koszowego jest uzależniona od jego parametrów oraz stopnia skomplikowania zlecenia. Do ostatecznego kosztu usługi podnośnikiem koszowym doliczany jest także dojazd we wskazane miejsce.

W ofercie naszej wypożyczalni zwyżek znajdziesz bezpłatną wycenę usługi podnośnikiem. Dzięki temu jeszcze przed podjęciem decyzji o wynajmie podnośnika koszowego jesteś w stanie poznać koszty. Ze swojej strony zapewniamy wysokiej jakości zwyżki teleskopowe oraz ich fachową obsługę przez doświadczonych operatorów. Z myślą o wygodzie naszych Klientów dajemy możliwość złożenia zamówienia online. Formalności sprowadzają się do wypełnienia krótkiego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej, w którym można wybrać różne podnośniki z koszem. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą drogą telefoniczną lub mailową. Nasz ekspert pomaga wybrać odpowiedni podnośnik. Wynajem jest możliwy również w godzinach nocnych. Po złożeniu zamówienia, drogą elektroniczną w naszej wypożyczalni zwyżek, Dyspozytor EHC zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić realizację podnośnikiem koszowym.

Mycie okien biurowców, montaż klimatyzacji, fotowoltaiki, reklam czy konserwacja mostów to tylko kilka przykładów prac, dla których idealnym rozwiązaniem okaże się wynajem podnośnika koszowego. Wiele z dotychczas zrealizowanych zleceń możesz obejrzeć w naszym portfolio lub poczytać o nich na firmowym blogu, który systematycznie aktualizujemy. Dzielimy się tam z czytelnikami naszymi doświadczeniami – opisujemy naszą pracę, ale też uzupełniamy artykuły zdjęciami z poszczególnych realizacji zwyżkami. Kraków i jego mieszkańcy mogą korzystać z pionierskich rozwiązań w zakresie usług na wysokościach, oferowanych przez firmę EHC. Cechuje nas terminowość, szeroki zakres oferty i atrakcyjne warunki cenowe.

Do wsparcia Twoich prac potrzebny jest podnośnik? Kraków to miasto, w którym chcesz wykonać usługę? Jeśli wynajem zwyżki w Krakowie, to tylko z firmą EHC Karol Zagajewski! Zachęcamy do tego, by poznać nas bliżej. Zaufały nam już takie firmy jak PKN Orlen, Skanska czy Tauron Polska Energia. Zapraszamy.

REFERENCJE

Profesjonalna firma i rzetelne podejście do każdego zlecenia!
Z waszą pomocą każde nasze zlecenie to przyjemność!
Do następnego!!!
Polecam serdecznie!
Grzesiek K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL – opinia wystawiona w portalu Google.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów, to cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy. :)
Mariusz Cz. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma, bardzo miły i pozytywny kontakt. Polecam wszystkim!
Jacek M. – opinia wystawiona w portalu Google.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Prace na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Poza wszystkim firma prowadzona przez Fachowców.
Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Najlepsi w Krakowie :) Polecam!
Damian B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Montaż reklam zrobiony lepiej niż dobrze :) Polecam
Janusz W. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Bez tych podnośników nasza praca byłaby wręcz niemożliwa. Super sprzęt, a jeszcze lepsi ludzie. Jako stały klient jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Z usług EHC korzystaliśmy kilkukrotnie. Za każdym razem ich zwyżki były dla nas nieocenionym wsparciem. Zamiast rozstawiać rusztowania, znacznie szybciej i łatwiej jest wynająć podnośnik do pracy. Polecamy każdej firmie, która szanuje czas swoich pracowników, oraz zależy jej na efektywnej i skutecznej realizacji inwestycji. Dodatkowym atutem jest efekt wow, jaki ma klient, który widzi podnośnik EHC. Nie dość, że zlecone pracę idą o wiele szybciej, to jeszcze wykorzystanie takiego sprzętu świadczy o profesjonalizmie i podnoszeniu jakości oferowanych usług.
Martdom - opinia wystawiona w portalu Google.
Świetna i szybka realizacja projektu, polecam
Kamil K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie, szybko, profesjonalnie, bez uwag.
Marcin K. – opinia wystawiona w portalu Google.
Pozytywy: czas reakcji, jakość, profesjonalizm, wartość. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm pomimo niestandardowego zlecenia. Pozdrawiam Panie Karolu. :)
Agnieszka K. – opinia wystawiona w portalu Google.
Robota zrobiona... Operator współpracował bez grymaszenia... Polecam.
Qba Pre – opinia wystawiona w portalu Google.
Szeroki wybór podnośników koszowych samojezdnych, a także żurawie samojezdne. Wspomnę jeszcze o bardzo profesjonalnej i miłej obsłudze. Polecam.
Paweł L. - opinia wystawiona w portalu Google.
Polecam współpracę z Panem Karolem oraz jego firmą! Świetnie nam się wspólnie działa przy realizacjach eventów dla naszych Klientów. Ich podnośniki są niezastąpione – POLECAM. Art of events, incentives & travel (artofevents.pl).
Jakub K. - opinia wystawiona w portalu Google.
Świetna firma i realizacja! Zamawialiśmy podnośnik koszowy od firmy EHC Karol Zagajewski. Wszystko sprawnie, szybko, punktualnie i profesjonalnie! Baaardzo polecam.
Patryk K. - opinia wystawiona w portalu Google.
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa klienta. Polecam
Tomas. G - opinia wystawiona w portalu Google.
Bardzo dobry operator, dobry dobór sprzętu do wymagającego miejsca pracy.
Piotr S. - opinia wystawiona w portalu Google.
Fachowcy. Dzięki nim udało mi się wykonać precyzyjnie prace.
Mariusz M. - opinia wystawiona w portalu Google.
Oni dadzą radę wszędzie tam, gdzie inni (zwykli) nie dadzą. Szybko, precyzyjnie, na czas!!!
Dorota C. - opinia wystawiona w portalu Google.
Polecam firmę, z dużymi tradycjami i solidną w działaniu!
Andrzej G. - opinia wystawiona w portalu Google.
Profesjonalna i rzetelna firma! Polecam! Wzorowa Współpraca gwarantowana!
Arkadiusz P. - opinia wystawiona w portalu Google.
Jako sąsiedzi zawsze gotowi do pomocy!!! Niezawodni, chętni i profesjonalni. Można na nich liczyć.
Krystyna K. - opinia wystawiona w portalu Google.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL - opinia wystawiona w portalu Google.
Zamawiałem podnośnik od firmy EHC Karol Zagajewski. Wszystko sprawnie, punktualnie i profesjonalnie. Bardzo polecam tę firmę do przeprowadzki na wysokościach. "Wysoki poziom" zawsze zapewniony.
Patryk K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Firma godna polecenia - super konkretny szef!
Paweł Z. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Firma bardzo kompetentna i rzetelna. W pełni polecam 5/5.
Maciek D. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Szybko i precyzyjnie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
Dorota C. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Jako operator polecam tę współpracę!
Henryk S. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma! Polecam ich usługi.
Mariusz M. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Montaż reklam zrobiony lepiej niż dobrze. Polecam.
Janusz W. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Terminowo, solidnie - mimo szeregu nieprzewidzianych niedogodności doskonała współpraca. Dziękuję.
Rafał A. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Każda profesjonalna firma musi się opierać na liderze. Karolu, dzięki za możliwość współpracy z taką osobowością. Każdorazowa współpraca z Twoją firmą to pewność, rzetelność i profesjonalizm. POLECAM.
Krzysztof B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Świetna i szybka realizacja projektu. Polecam.
Kamil K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów. To cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy.
Mariusz C. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Praca na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Poza wszystkim firma prowadzona przez fachowców. Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC