Blog

Więcej o naszych realizacjach dla poszczególnych branż możesz przeczytać na blogu.
Zapraszamy do zapoznania się z interesującymi Cię wpisami.

Przenoszenie blatów szalunkowych za pomocą dźwigu

19 września 2019 Tagi: EHC Karol Zagajewski

Dźwig na placu budowy zdecydowanie czuje się jak ryba w wodzie. To właśnie branża budowlana najczęściej korzysta z usług żurawia samochodowego, przede wszystkim ze względu na charakter wykonywanych prac (przeładunek i montaż). Jak tym razem usprawniliśmy pracę na budowie?

Zwyżka do przenoszenia stelaży pod szyld reklamowy

17 września 2019 Tagi: EHC Karol Zagajewski

Z branżą reklamową mamy okazję współpracować regularnie. W zależności od potrzeb wykorzystujemy zarówno dostęp linowy (prace alpinistyczne), podnośniki koszowe, jak i dźwigi. Tym razem zlecenie wykonaliśmy za pomocą najwyższej zwyżki H–45. Czemu okazała się najlepszym rozwiązaniem?

Fotografia kubatury ze zwyżki

12 września 2019 Tagi: EHC Karol Zagajewski

Fotografia kubatury odgrywa obecnie bardzo ważną rolę. Zarządcy nieruchomości oczekują od fotografów pokazania przede wszystkim charakteru budynku, a nie tylko jego formy. Chcą, aby zdjęcie wyróżniało się na tle innych i stanowiło wizytówkę danego miejsca. Co wspólnego z wizją idealnych fotografii kubatury ma zwyżka? Przeczytaj!

Ale szambo…! Czyli o realizacji dźwigu

10 września 2019 Tagi: EHC Karol Zagajewski

Regularna praca dźwigu odbywa się głównie na budowie. Jednak zadania, które wykonuje tam ta maszyna, zdecydowanie różnią się od siebie. Tym razem nasz żuraw samochodowy wkopał się w niezłe szambo! Czego dotyczyła ta realizacja?

Wyklejanie reklam z podnośnika

5 września 2019 Tagi: EHC Karol Zagajewski

Montaż reklam to nie tylko wieszanie banerów reklamowych. W skład tego rodzaju usługi wchodzi także wyklejanie np. liter czy innych materiałów promocyjnych. Jak tego rodzaju realizacje wyglądają w praktyce?

Żuraw samojezdny do przenoszenia dźwigarów dachowych

3 września 2019 Tagi: EHC Karol Zagajewski

Drewno klejone jest powszechnie używanym materiałem konstrukcyjnym. Opatentowanie coraz nowszych technologii pozwala na jego szerokie wykorzystanie. W tym przypadku zostało użyte jako materiał dźwigarów dachowych. Stanowią one jeden z elementów konstrukcyjnych nowo powstającego budynku użyteczności publicznej, przy którym mamy okazję pracować. Jak tym razem pomógł dźwig na placu budowy?

My w mediach

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl