fbpx

Co działo się na imprezie urodzinowej EHC?

EHC Karol Zagajewski event
  • Dodano: 21.11.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

To już 10 lat! Czas szybko biegnie, a my bardzo się cieszymy, że jesteście z nami. Z tej też okazji przygotowaliśmy event urodzinowy. Co się na nim działo? Powspominajmy, jak to było…

Jeśli świętujesz z EHC, to tylko na najwyższym poziomie!

Dużo przygotowań, wysiłku i wiele zaangażowanych osób! Nie ma jednak co ukrywać, zabawa udała się na najwyższym poziomie, bo w końcu można było wyjechać aż na 45 metr wysokości.

Na samym początku należą się ogromne podziękowania dla naszego zespołu. Jak się okazało, w imprezę zaangażował się nie tylko on, ale także jego bliscy. W końcu nasza organizacja to firma rodzinna, a jej 10 lecie nie mogło się odbyć w innej atmosferze. 🙂

EHC Karol Zagajewski event

Dziękujemy również za przygotowaną fotorelacje przez Sądecką Grupę Fotograficzną i Pawła Cempę, wsparcie w postaci sprzętu cateringowego przez firmę JG Gastro i udostępnienie placu pod naszą imprezę przez Centrum Wspinaczkowe Forteca.

Jakie atrakcje czekały na naszych gości?

Nasz event trwał w godzinach od 13:00 do 16:00. Odwiedzili nas Klienci, znajomi, przyjaciele, a także ich dzieci. W ramach imprezy przygotowaliśmy dla nich takie oto atrakcje:

Jest to często wykorzystywana atrakcja na eventach, więc nie mogło go również zabraknąć na naszej imprezie. Każdy z obecnych (powyżej 16 roku życia) miał możliwość wjazdu na 45 metr. Nie obyło się oczywiście bez selfie na wysokości! Odważnych mamy Klientów. 😉

Ta atrakcja szczególnie przypadka do gustu dzieciom. Mogły one zasiąść za sterami żurawia i poczuć się jak prawdziwi operatorzy. Nasi pracownicy przybliżyli im również, jak w praktyce wygląda praca tej maszyny. Jak widać nie tylko dzieci miały z tego powodu dużo uciechy.

EHC Karol Zagajewski event

EHC Karol Zagajewski event

  • Pokaz alpinistyczny

Nasze usługi to nie tylko wynajem dźwigów i podnośników koszowych, ale również prace alpinistyczne. W związku z tym przygotowaliśmy mały pokaz alpinistyczny. Podczas niego jeden z naszych pracowników wspiął się na kosz podnośnika uniesiony na 45 metr wysokości.

EHC Karol Zagajewski event

  • Coś na ząb

Dla obecnych gości przygotowaliśmy grill – było mięsnie i warzywnie. Nie mogło też zabraknąć lemoniady. Głównodowodzącym przy naszym palenisku był oczywiście jeden z członków rodziny. W sekrecie zdradzimy Wam, że nie raz przygotował on dla nas przepyszne potrawy.

EHC Karol Zagajewski event

  • Atrakcje dla najmłodszych

Zobaczenie podnośników i dźwigu na żywo, to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowaliśmy dla dzieci. Dzięki malowaniu twarzy mogły przeobrazić się w dowolne zwierzątko. W specjalnie przygotowanym kąciku nie zabrakło również kolorowanek i zabaw.

EHC Karol Zagajewski event

EHC Karol Zagajewski event

  • Jak urodziny, to i tort!

Impreza urodzinowa nie może odbyć się bez tortu! Przepyszne ciasto przygotowała specjalnie dla nas Magdalena Zarek z firmy Słodkie Rumieńce. Musimy przyznać, że każdy kto go spróbował, był pełen zachwytu.

EHC Karol Zagajewski event

EHC Karol Zagajewski event

Warto pomagać!

W trakcie naszego eventu postanowiliśmy wesprzeć działania jednej z krakowskich fundacji. Odnosząc sukces warto jest pomagać innym. Podczas wydarzenia nasi goście mogli przekazać dowolny datek na Fundację Aktywnej Rehabilitacji, którą także i my wsparliśmy finansowo.

Jej głównym celem jest wczesna interwencja opierająca się na możliwie najszybszym dotarciu ze wparciem do osoby, która w wyniku wypadku lub wskutek innego zdarzenia losowego uległa urazowi rdzenia kręgowego. Przedstawiciele organizacji opowiadali o swojej pracy przez całe wydarzenie.

EHC Karol Zagajewski event

10 lat za nami i co dalej?

Cieszymy się, że tak szerokie grono naszych Klientów i przyjaciół odwiedziło nas w tym szczególnym dniu – bawiliśmy się wspólnie w ponad 200 osób! Dziękujemy za życzenia – mamy nadzieję, że wszystkie się spełnią. 🙂

Nie spoczywamy na laurach i dalej inwestujemy w rozwój naszej firmy. Przed nami kolejne wyzwania i poszerzenie kadry pracowniczej. Mamy ambitne plany, a ich realizacji możecie spodziewać się już wkrótce. Wszystkich, którzy chcą być z nami na bieżąco zachęcamy do śledzenia naszego bloga i Facebooka: https://www.facebook.com/EHCKrakow/.

Do zobaczenia na najbliższej realizacji!

 

 

 

 

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl