Wyklejanie reklam z podnośnika | EHC Kraków

Zwyzka dla branzy reklamowej
  • Dodano: 05.09.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Montaż reklam to nie tylko wieszanie banerów reklamowych. W skład tego rodzaju usługi wchodzi także wyklejanie np. liter czy innych materiałów promocyjnych. Jak tego rodzaju realizacje wyglądają w praktyce?

Podnośnik do montażu reklam – po co?

Podnośnik koszowy jest często wykorzystywany przez firmy zajmujące się montażem reklam. Szczególnie przez takie, które mają dużo zleceń. Wynika to z prostego faktu – zaoszczędza on sporo czasu w porównaniu z rusztowaniem, które za każdym razem trzeba składać i rozkładać.

Podnośnik również potrzebuje czasu na rozłożenie i złożenie się, ale robi to zdecydowanie szybciej niż ma to miejsce w przypadku rusztowania. Dodatkowo z jednego ustawienia można nie tylko przemieszczać się w górę i w dół, ale także w boki. Z nami nawet do 28 m.

Parametry zwyżki pomocne w przypadku wyklejania materiałów promocyjnych na wysokości

Nasi Klienci zajmujący się montażami reklam zwracają w podnośnikach uwagę na:

  • Wysokość – to od niej zależy, jak daleko do góry się dostaną.
  • Wysięg boczny – to on jest wyznacznikiem tego, ile metrów w bok można sięgnąć.
  • Udźwig kosza – gdy na wysokość trzeba zabrać ze sobą narzędzia czy lżejsze elementy, które zmieszczą się w koszu, to warto sprawdzić, ile kilogramów może udźwignąć zwyżka.

Napis na wysokości – jakoś wykleić go trzeba…

Pogoda. To ona często ma najważniejsze znaczenie dla naszych Klientów. Tak było też tym razem…

Dzień dobry! Chcę zarezerwować podnośnik na najbliższy czwartek. Mam jednak pewną prośbę. Jeśli okazałoby się, że będzie padać deszcz, to muszę przenieść tę realizację. Tak samo w przypadku dużego słońca. Czy nie będzie to problemem, jeśli potwierdzę realizację na 100% dzień przed?

Pan Ignacy to nasz stały Klient. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku dużego deszczu lub nasłonecznienia nie będzie on w stanie przykleić na wysokości materiałów promocyjnych – bo tym właśnie zajmuje się jego firma. Ze względu na stałą współpracę zgadzamy się na potwierdzenie realizacji dzień przed.

W tym dniu pogoda okazuje się jednak dla nas łaskawa. Tym razem nie spłatała nam figla. Na miejscu zlecenia czeka na nas już ekipa od Pana Ignacego.

Zwyzka dla branzy reklamowej

Rozstawiamy podnośnik i zabezpieczamy przestrzeń pracy odpowiednimi pachołkami. Pracownik wraz z literami do wyklejenia wchodzi do kosza zwyżki. Podpina się do punktu kotwiącego. Następnie jest windowany do góry. Będąc na wysokości, wykonuje bezpiecznie i spokojnie swoją pracę. Całość zajmuje mu 3 godziny.

Potrzebujesz coś zamontować na wysokości i szukasz sprzętu, który wesprze Twoje prace? Chętnie pomożemy Ci w tym naszymi podnośnikami koszowymi. Czekamy pod numerem telefonu +48 502 602 577.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl