Reklama postawiona dźwigiem | EHC Kraków

Wynajem dźwigu Kraków
  • Dodano: 30.07.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Z branżą reklamową współpracujemy od dawna. Zaczynaliśmy od usług wysokościowych (prace na linach), by później wesprzeć ich w montażach naszymi podnośnikami koszowymi. Teraz z firmami, które montują reklamy, działamy także dźwigiem! Czego dotyczą te realizacje?

Montaż reklamy – kto to wszystko uniesie?

Do czego branży reklamowej potrzebny jest żuraw kołowy? Odpowiedzi można się domyślić! Pomaga on dźwigać ciężkie elementy do zamontowania. Jakie?

  • Wszelkiego rodzaju stelaże (np. pod bilbordy).
  • Duże litery przestrzenne.
  • Cięższe kasetony.
  • Inne rodzaje reklam, które sporo ważą.

Ile jest w stanie podnieść nasz dźwig?

To, co najważniejsze w sprzęcie, to jego parametry. Nasz żuraw samojezdny, oprócz udźwigu 50 ton, wyróżnia się również wszystkimi skrętnymi osiami – ułatwia to manewrowanie maszyną w ciasnej zabudowie. Dźwig posiada również podwozie terenowe i aż 53 m wysokości wysięgnika (38 m wysięgnik podstawowy + 15 m wysięgnika pomocniczego).

Żuraw kołowy w realizacji dla firmy montującej reklamę w Krakowie

Kolejny poniedziałek przed nami. Pierwszym Klientem, z którym rozmawiamy tego dnia, jest Pan Bartek. Jak się okazuje, potrzebuje on dość szybkiego wsparcia dźwigiem. Firma, która miała pojawić się u niego za zleceniu, w ostatniej chwili odmówiła przyjazdu.

– Dzień dobry! Potrzebuję pomocy dźwigu. Temat jest dość pilny… Musimy zamontować dzisiaj reklamę, a brakuje mi właśnie żurawia, który podniesie stelaż pod bilbord. Byliby Państwo w stanie mnie poratować?

Zlecenia z minuty na minutę to duże wyzwanie. Sprzęt mamy praktycznie zawsze zarezerwowany z wyprzedzeniem. Jednak nie chcemy zostawić Pana Bartka na lodzie. Proponujemy mu, że chętnie wesprzemy jego prace po naszej dzisiejszej realizacji, czyli około godziny 16:00. Jak się okazuje, zaproponowany termin pasuje naszemu Klientowi.

Na miejscu zlecenia pojawiamy się więc o umówionej porze. Czeka tam już na nas ekipa i stelaż reklamy, który ma być przetransportowany na słup. Zabieramy się do pracy. Rozkładamy dźwig. Zwalniamy hak. Zostają pod niego podpięte zawiesia. Następnie to właśnie do nich przytwierdzany jest stelaż z już wyklejoną reklamą.

Wynajem dźwigu Kraków

Teraz przed nami największe wyzwanie w tego typu realizacjach. Musimy idealnie dopasować transportowany element do słupa, na którym ma stanąć. Tak, by ekipa mogła go z łatwością przytwierdzić na stałe. Powoli. Bezpiecznie. Bez pośpiechu… Udaje się! W końcu mamy w tym doświadczenie 🙂

Reklama zamontowana. Klient zdążył w terminie – opóźnień nie będzie! Opuszczamy hak z zawiesiami. Składamy sprzęt. Czas ruszać na kolejne wyzwania! Jeśli potrzebujesz dźwigu, jesteśmy gotowi! Zadzwoń +48 502 602 577.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl