fbpx

Nasi Klienci – co zarządca nieruchomości ma wspólnego z EHC?

Kontrahenci EHC
  • Dodano: 25.06.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Roman Piechota już od 17 lat zajmuje się zarządzaniem budynków. Pomaga Klientom indywidualnym i firmom w zadbaniu o ich nieruchomości. W jaki sposób EHC wspiera jego prace? Jak wygląda ta współpraca?

A: Cieszę się, że udało nam się spotkać! Chciałabym dzisiaj porozmawiać z Tobą o tym, jak nasze firmy ze sobą współpracują. Jednak zanim do tego przejdziemy, powiedz mi proszę, czym tak właściwie zajmuje się zarządca nieruchomości i komu pomaga?

R: Najlepiej zobrazować to na przykładzie. Wyobraźmy sobie, że właśnie w spadku do Twoich rąk trafia kamienica w Krakowie. Ty jednak mieszkasz w Warszawie. Nie chcesz jej sprzedawać. Uznajesz, że wynajem takiej przestrzeni będzie bardziej opłacalny. W sumie to nawet masz już lokatorów. W takiej sytuacji przyda się też ktoś, kto będzie taką nieruchomością zarządzać – i tu pojawiam się właśnie ja.

A: To wydaje się ciekawą opcją, ale czy nie będę w stanie sama zarządzać nieruchomością?

R: Idąc dalej tym przykładem… Jeśli mieszkasz w Warszawie, a nieruchomość jest w Krakowie, to zarządzanie może okazać się trudne. Często jest tak, że coś się psuje, trzeba coś sprawdzić, instalacje  i urządzenia w budynku należy poddawać systematycznej kontroli. Czasami dochodzi do usterki lub awarii np. zostaje zalane mieszkanie i trzeba szybko podjąć decyzję, co zrobić. Bez obecności na miejscu ciężko jest to ocenić.

A: No tak, racja. A podróżowanie w jedną i drugą stronę nie jest zbyt komfortową opcją… 🙂 Co jeszcze robisz w ramach takiego zarządzania?

R: Pomagam tak naprawdę w podstawowych kwestiach, np.:

  • Dbam o konserwację, naprawy i przeglądy w nieruchomościach.
  • Optymalizuję koszty (np. energii).
  • Kontaktuję się właścicielami i najemcami, słucham potrzeb, pomagam.
  • Wyszukuję dla właścicieli kontrahentów, którzy najlepiej zaspokoją potrzeby związane z obsługą nieruchomości.
  • Organizuję kosztorysy remontów, zbieram oferty od wykonawców.
  • Dbam o opłaty rachunków.
  • Dobieram odpowiednie ubezpieczenia.
  • I wiele innych… 🙂

A: To faktycznie mnóstwo roboty! A wydawałoby się, że to takie proste… No dobra, ale gdzie w tym wszystkim jest EHC? Do czego właściwie jesteśmy Ci potrzebni?

R: Dobry zarządca nieruchomości ma szereg sprawdzonych podwykonawców, którzy w awaryjnych sytuacjach są w stanie szybko wykonać prace. EHC należy właśnie do takich moich sprawdzonych kontaktów.

A: Miło to słyszeć! W jaki sposób zbudowaliśmy u Ciebie tak duże zaufanie?

R: Z firmą EHC widzę się tak naprawdę co tydzień na spotkaniach biznesowych, gdzie na bieżąco mogę omówić wszystkie ważne tematy. Znamy się już ponad 3 lata. No i przede wszystkim nigdy nie zawiodłem się na usługach Waszej firmy. Jeśli potrzebuję coś wykonać szybko, to wiem, że mogę liczyć na Was i Wasze podnośniki.

Networking EHC

A: Jakiego rodzaju prace wykonujesz z firmą EHC? W czym konkretnie Ci pomagamy?

R: Najczęściej jest to mycie elewacji. Fajne jest to, że jeśli nie da się gdzieś wjechać podnośnikiem, to takie prace wykonujecie alpinistycznie. Zawsze znajdziecie dobre rozwiązanie. A jeśli chodzi o inne usługi, to wszystkie związane z jakimiś naprawami lub usługami na wysokości. Przykładem może być tutaj montaż zabezpieczeń przeciw ptakom.

A: Podnośniki, no właśnie… Co o nich sądzisz?

R: Uważam, że to duża oszczędność czasu. No i z pewnością bardziej komfortowa i bezpieczniejsza praca. Chociaż sam nigdy nie byłem w koszu podnośnika, to trzeba przyznać, że ten sprzęt robi wrażenie, gdy patrzy się na niego z boku.

A: A gdybyś miał wymienić jedną realizację z nami, która szczególnie zapadła Ci w pamięć – co by to było? Czego dotyczyła?

R: Myślę, że na pewno jedno z myć elewacji. Zawsze zaskakuje mnie efekt. Chyba najbardziej spektakularna była realizacja w Starym Mieście. O tak…! Było to miejsce wewnątrz kamienic. Nie dało się tam wjechać podnośnikiem, ale dla Was to żaden problem, bo wykonaliście to mycie elewacji z lin. Bardzo mi na tym zależało, bo to miejsce, gdzie znajduje się restauracja. Brudna ściana nie była atrakcją dla Klientów…

Usługi wysokościowe Kraków

A:  Czemu zaskakuje Cię efekt w myciu elewacji przez naszą firmę?

R: Efekt mycia widać gołym okiem. Co najważniejsze – elewacji nie trzeba później malować! Gdy wcześniej korzystałem z takich usług, okazywało się, że wraz z usunięciem brudu, usuwano także kolor ściany. Wszystko trzeba było później odmalować. Robicie to naprawdę świetnie!

A: Dbanie o budynki – ważna sprawa!

R: I to jak…! 🙂

A: Dziękuję za ciepłe słowa i miłą rozmowę. A Ty, Drogi Czytelniku, gdybyś poszukiwał zarządcy nieruchomości, to śmiało możesz kontaktować się z Romanem Piechotą pod numerem: +48 730 610 602.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl