fbpx

Historia, misja, wizja

HISTORIA

Jest grudzień 2009 roku, właśnie powstaje firma EHC Karol Zagajewski. Świadczy usługi wysokościowe, pracując w dostępie linowym. Ich głównym zajęciem jest wtedy montaż reklam w Krakowie oraz naprawy dachów i elewacji. Z upływem czasu nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami. Półtora roku później zdobywa pierwszego strategicznego Klienta, z którym współpraca trwa do dziś.

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem rynku i rosnącą ilością zleceń, w marcu 2014 roku firma EHC Karol Zagajewski podejmuje decyzję: czas na inwestycję! Zostaje dokonany zakup pierwszego podnośnika koszowego: H – 27 m. Następne podnośniki dołączają do floty pojazdów firmy w kolejnych latach:

Dobra firma nie może się obyć bez stałego warsztatu obsługi maszyn! Taki zostaje znaleziony w 2015 roku. Wtedy też, ze względu na dynamiczny rozwój firmy, otwiera się biuro wraz z działem promocji. Bazując na społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) EHC Karol Zagajewski wspiera lokalne przedsięwzięcia m.in.:

Rok 2018 kończy się nową inwestycją – dźwigiem. Tym sposobem rozpoczyna się nowy rozdział w naszej firmie: wynajem dźwigów.

 

MISJA

Jak zostać operatorem podnośnika koszowego

Bezpieczeństwo podczas prac na wysokości jest elementem, który nie raz może uratować ludzkie życie. Misją firmy EHC Karol Zagajewski jest dbałość o zasady BHP podczas prac na wysokości, a także edukowanie Klientów: jak bardzo jest to ważne i dlaczego. Dodatkowo ich praca zapewnia ludziom poczucie bezpieczeństwa – szczególnie w sytuacjach, gdy świadczą pomoc jako Pogotowie Wysokościowe.

Chcemy dbać o standardy bezpieczeństwa na wielu poziomach naszej pracy. Za każdą realizacją na wysokości muszą iść działania, które je zabezpieczą. Wspólnie możemy zapobiegać zagrożeniom takim jak np. upadek z wysokości czy spadanie niebezpiecznych sopli z dachu. Cele te realizujemy m.in poprzez edukację, świadczenie usług wysokościowych i wynajem podnośników koszowych lub dźwigów. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa naszym Klientom podczas wspólnych działań to podstawa.

 

WARTOŚCI

Prace wysokościowe w Krakowie

Firma EHC Karol Zagajewski kieruje się następującymi wartościami:

WIZJA

wynajem podnośników koszowych w Krakowie

Realizując powyższą misję w zgodzie z wartościami, firma EHC Karol Zagajewski realizuje wizję przedsiębiorstwa, którą jest:

  1. Utrzymanie statusu lidera na rynku podnośników koszowych.
  2. Zapewnienie najwyższej jakości usług wysokościowych.
  3. Stworzenie rozpoznawalnej na rynku marki wynajmu dźwigów.

By utrzymać te cele, kładziemy nacisk na bezwzględne przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, które wypracowaliśmy w firmie na przełomie lat. Chcemy również tworzyć przyjazne środowisko pracy i rozwoju dla naszych pracowników. Poprzez stałe inwestycje w maszyny, jak i edukację zespołu, pragniemy wciąż podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

 

 

 

 

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl