Historia, misja, wizja

HISTORIA

Jest grudzień 2009 roku, właśnie powstaje firma EHC Karol Zagajewski. Świadczy usługi wysokościowe, pracując w dostępie linowym. Ich głównym zajęciem jest wtedy montaż reklam w Krakowie oraz naprawy dachów i elewacji. Z upływem czasu nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami. Półtora roku później EHC Kraków zdobywa pierwszego strategicznego Klienta.

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem rynku i rosnącą ilością zleceń, w marcu 2014 roku EHC Karol Zagajewski podejmuje decyzję: czas na inwestycję! Zostaje dokonany zakup pierwszego podnośnika koszowego: H – 27 m.

Dobra firma musi posiadać stały warsztat obsługi maszyn! Taki zostaje znaleziony w 2015 roku. Wtedy też, ze względu na dynamiczny rozwój firmy, otwiera się biuro wraz z działem promocji.

Następne podnośniki dołączają do floty pojazdów firmy w kolejnych latach:

Rok 2018 kończy się nową inwestycją – dźwigiem. Tym sposobem rozpoczyna się nowy rozdział w firmie: wynajem żurawi samojezdnych. Usługa ta rozwija się bardzo dobrze. EHC Karol Zagajewski zyskuje coraz więcej Klientów chcących skorzystać z wynajmu żurawia samojezdnego. Dlatego też rok 2018 kończy się kolejną inwestycją w dźwig kołowy 50 t.

W kolejnych latach EHC Kraków powracamy do korzeni. Inwestuje w dalszy rozwój floty podnośników koszowych. Kolejno kupuje:

2021 rok to także duże zmiany dla struktur firmy. W kwietniu jej forma prawna zmienia się na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Przychodzi rok 2022. To właśnie w nim zostaje podjęta decyzja o zastrzeżeniu znaku towarowego EHC Karol Zagajewski. Dodatkowo firma po raz kolejny zmienia formę prawną. Staje się spółką komandytową.

Bazując na społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) EHC Karol Zagajewski od lat wspiera lokalne przedsięwzięcia m.in.:

 

MISJA

Jak zostać operatorem podnośnika koszowego

Odczarujmy stereotyp ekip, które wloką się z robotą. A co gdyby pracę, która ma trwać tydzień, wykonać w 3 dni? Ze sprawnym sprzętem i doświadczoną załogą jest to możliwe! EHC Karol Zagajewski kładzie duży nacisk na jakość sprzętu oraz doświadczenie zespołu. Dzięki nowym maszynom i dużej ilość przepracowanych godzin przez pracowników, zlecenia są wykonywane wyjątkowo sprawnie.

Marnowanie czasu jest przereklamowane. Lubimy wykonywać usługi sprawnie. Chcemy, aby podnośniki koszowe i żurawie samojezdne kojarzyły się z nowoczesnym sprzętem, który przyśpiesza działania. Inwestujemy w maszyny, które są nowe i mają mały przebieg. Dzięki temu Klienci poznają zwyżki i dźwigi z zupełnie innej strony. Sprzęt rozkłada się sprawnie, a praca na nim jest płynna.

WARTOŚCI

Prace wysokościowe w Krakowie

Firma EHC Karol Zagajewski kieruje się następującymi wartościami:

WIZJA

wynajem podnośników koszowych w Krakowie

Realizując powyższą misję w zgodzie z wartościami, firma EHC Karol Zagajewski realizuje wizję przedsiębiorstwa, którą jest:

  1. Utrzymanie statusu lidera na rynku podnośników koszowych.
  2. Zapewnienie najwyższej jakości usług wysokościowych.
  3. Stworzenie rozpoznawalnej na rynku marki wynajmu dźwigów.

By utrzymać te cele, kładziemy nacisk na przestrzeganie standardów, które wypracowaliśmy w firmie na przełomie lat. Chcemy również tworzyć przyjazne środowisko pracy i rozwoju dla naszych pracowników. Poprzez stałe inwestycje w maszyny, jak i edukację zespołu, pragniemy wciąż podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

 

 

 

 

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC