fbpx

Montaż liter przestrzennych

montaz reklam
  • Dodano: 15.09.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Litery 3D stanowią formę reklamy, a także czasem dekoracji firmy. Można zobaczyć je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jak wygląda montaż liter przestrzennych? Czy podnośnik koszowy jest w stanie podołać takiemu wyzwaniu? Przeczytaj!

Z jakich materiałów wykonywane są litery 3D?

Litery przestrzenne wykonywane są z różnych rodzajów materiałów. Najważniejsze jest, by odpowiednio go dobrać do warunków, w jakich napis będzie się znajdował. Głównie można wyróżnić litery wykonane z:

  •       metalu – świetnie sprawdzą się w przypadku kiedy mają zostać umieszczone na zewnątrz budynku (tutaj może się przydać do montażu na wysokości podnośnik koszowy).
  •       styroduru – często wykorzystuje się je jako reklamy, ponieważ są trwałe, odporne na utratę koloru. Z tego powodu również można spokojnie zastosować je na zewnątrz.
  •       dibondu – jest to materiał kompozytowy o wysokiej jakości, z dodatkowym oświetleniem sprawia wrażenie bardzo drogiego o niepowtarzalnej strukturze. Bardzo odporny na warunki atmosferyczne.
  •       pleksi – są lżejsze od dwóch poprzednich i znacznie tańsze. Sprawdzą się we wnętrzu budynku.

montaz reklam

Przed podjęciem decyzji co do materiału, z którego mają być wykonane litery, warto skontaktować się z firmą, która zajmuje się ich produkcją. Doradzi najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb, a także miejsca, w którym napis ma być zamontowany.

Jak wygląda montaż liter przestrzennych?

Litery przestrzenne często stosowane są we wnętrzu budynku. W takich przypadkach najlepiej zamontować je na linii wzroku, tak aby były widoczne dla przechodzących obok osób. Dobrym rozwiązaniem jest powieszenie ich na ścianie. Trzeba jednak pamiętać, aby jej kolorystyka dobrze zgrywała się z kolorem reklamy, a także, żeby inne elementy dekoracyjne nie odwracały uwagi od napisu.

Większym wyzwaniem jest montaż liter 3D na wysokości, np. na ścianie lub dachu budynku. Jak można sobie poradzić z tym zadaniem? Jednym z rozwiązań jest wykorzystanie podnośnika koszowego do montażu liter przestrzennych.

montaz liter na wysokosci

Dzięki zwyżce montaż napisów na wysokości będzie łatwy, szybki i bezpieczny. Praca wykonywana jest z obudowanego kosza, a ekipa montująca jest przypięta do punktów kotwiących. Działania te znacznie zmniejszają ryzyko upadku z wysokości.

Dodatkowym atutem podnośnika koszowego do montażu liter 3D na wysokości jest fakt, że do jego kosza zmieszczą się potrzebne narzędzia i materiały. Nasza zwyżka H-45 m posiada kosz rozkładany do niemal 4 m, a jego udźwig to 600 kg. Dodatkowo w przypadku tej maszyny istnieje też możliwość przetransportowania materiałów z pomocą specjalnego atestowanego haka, który może unieść do 300 kg.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w montażu liter przestrzennych na wysokości, zadzwoń do nas pod numer +48 502 602 577. Z chęcią Ci pomożemy!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl