fbpx

Kreatywne reklamy na budynkach – czy to zadanie dla zwyżki?

wynajem zwyzki
  • Dodano: 16.06.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Reklamy na budynkach można spotkać w wielu miejscach. Oprócz tradycyjnych banerów zdarzają się zupełnie odmienne i wyróżniające się. Jakie są to reklamy? Czy przy ich montażu mógł się przydać podnośnik koszowy?

Nietypowe reklamy na budynkach

Firmy ciągle zastanawiają się, jak w gąszczu reklam wyróżnić się i zwrócić uwagę potencjalnego Klienta, a także, w jaki sposób zapaść w jego pamięć na dłużej.

W Szanghaju znajduję się nietypowy budynek z pofalowanymi ścianami na szczycie. Nazywa się haitong. Jeden z producentów wentylatorów w ciekawy sposób postanowił wykorzystać ten fakt.

Na budynku obok zawiesił (musiała mu się przydać pomoc podnośnika koszowego, by dostać się na taką wysokość!) ogromny baner przedstawiający jeden z jego produktów. Reklama miała pokazać, że wentylatory Midea mają taką moc, że nawet budynki falują! Tutaj możesz zobaczyć, jak wyglądała ta kampania i budynek haitong.

Innym przykładem kreatywnej kampanii reklamowej jest ta wymyślona przez markę szamponów Pantene. W Toronto można było spotkać w kilku miejscach warkocze zwisające z okien budynków, aż do samej ziemi. Oczywiście było to inspirowane popularną bajką o Roszpunce. I w Toronto (biorąc przykład księcia z bajki), wynajęci zostali kaskaderzy, którzy wspinali się po warkoczach do budynku.

Zobacz, jak to wyglądało. Na pewno jest to reklama, która zapadła w pamięć osobom, które miały okazję to zobaczyć. Chociaż my nie polecamy wspinania się do ukochanej po warkoczu – szkoda włosów. Lepiej wynająć zwyżkę!

Również Nike miało swoją kreatywną reklamę na budynku. I to nawet nie na jednym, a dwóch! Na pierwszym znajdowało się realistyczne zdjęcie dziury, w kształcie biegacza. Na drugim natomiast już zdjęcie biegnącego mężczyzny. Bo w ich butach biegnie się tak dobrze, że można zrobić dziurę w ścianach! Tę reklamę znajdziesz tutaj.

Dlaczego zwyżka będzie odpowiednią maszyną do montażu reklam na budynku?

Dzięki podnośnikowi koszowemu jesteś w stanie dostać się w górę na odpowiednią wysokość. Trzeba pamiętać, że maszyna ta służy do przewożenia ludzi (natomiast dźwig transportuje materiały).

W ofercie naszej firmy posiadamy zwyżkę H-45 m, która jest wyjątkiem od tej reguły. Posiada ona pod koszem specjalny atestowany hak, który ma udźwig do 300 kg.

Nasza firma oferuje również wynajem:

Należy jednak pamiętać, że nie tylko wysokość ma znaczenie przy wyborze zwyżki do prac. Pod uwagę należy wziąć również takie parametry jak np.:

  1. wymiary kosza i jego udźwig – w zależności od tego, ile osób musi się w nim zmieścić,
  2. szerokość przejazdową, długość i wysokość pojazdu oraz jego ciężar – jeśli prace mają zostać wykonane przy ograniczonej ilości miejsca lub możliwe jest uszkodzenie podłoża,
  3. wychył boczny ramienia – jest istotny, kiedy maszyna nie może zostać rozłożona bezpośrednio przy miejscu prac.

montaz reklam z podnosnika

Jest wiele zalet wykorzystania zwyżki przy montażu reklamy na budynku. Są to m.in.:

  • bezpieczeństwo osoby montującej – pracuje ona w obudowanym koszu, a także jest przypięta do punktu asekuracyjnego. Znacznie zmniejsza to ryzyko upadku z wysokości;
  • możliwość dostania się na odpowiednią wysokość – dzięki dostępności maszyn o różnej wysokości można wybrać odpowiednią do swojego zadania;
  • wykonanie pracy w miejscach trudno dostępnych – dzięki opcji wychyłu bocznego ramienia zwyżki. Nawet jeśli nie da się rozłożyć podnośnika przy miejscu pracy, można wykorzystać wychył boczny ramienia maszyny rozłożonej nieco dalej;
  • mobilność – możliwość manewrowania koszem bez potrzeby zmiany położenia całej maszyny;
  • transport narzędzi – w koszu podnośnika, oprócz pracownika, spokojnie zmieszczą się potrzebne do montażu reklamy narzędzia i materiały.

Dzięki pomocy podnośnika koszowego montaż banerów na budynkach staje się przyjemnym wyzwaniem!

Jeśli Ty również zajmujesz się montażem reklam i potrzebujesz pomocy, zadzwoń pod numer +48 502 602 577. Chętnie przedstawimy naszą ofertę!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl