Montaż reklam z podnośnika (godziny nocne) | EHC Kraków

Podnośnik do montażu reklamy
  • Dodano: 02.07.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Montaż i serwis reklam to czasem naprawdę ciężka praca. Zwłaszcza wtedy, gdy np. banerem trzeba zająć się w godzinach nocnych lub wczesnoporannych. Dlaczego okazuje się to problematyczne?

Wyzwania w realizacjach nocnych

Realizacje, które są wykonywane tuż po zachodzie słońca lub przed jego wschodem wiążą się przede wszystkim z ograniczoną widocznością. Trzeba być wtedy wyjątkowo czujnym. Co więcej, jeśli nasza praca wymaga wsparcia podnośnika, który trzeba wynająć, to pojawia się wyzwanie. W końcu nie każda firma jest w stanie pracować np. o 2:00 czy 4:00 nad ranem.

Jak znaleźć firmę, która wypożyczy nam podnośnik nocą i kiedy zamawiać taką usługę?

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Już nie musisz szukać firmy, która wypożyczy Ci podnośnik koszowy nocą – zrobimy to my! Jednak zanim jeszcze postanowisz skorzystać z usługi wynajmu zwyżki w porach nocnych, powinieneś pamiętać o kilku kwestiach:

  1. Zamówienie powinno być wykonane z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym

Pamiętaj, że musimy ustalić grafik, odpowiednio rozdysponować nasze podnośniki i ich operatorów – nie zrobimy tego z godziny na godzinę.

  1. Podczas składania zamówienia zaznacz, że prace zwyżką będą wykonywane nocą

Tak jak wszędzie, tak i u nas inne ceny obowiązują w godzinach nocnych, a inne w ciągu dnia.

  1. Oświetl miejsce prac

Jeśli realizacja jest wykonywana w zupełnej ciemności, to pamiętaj o jej odpowiednim oświetleniu. W koszach naszych podnośników istnieje możliwość podłączenia do zasilania sprzętów 230 V oraz 24 V.

Budzące się słońce podglądane z podnośnika…

Na tę realizację kubek gorącej kawy okazał się niezbędny. Co prawda wylądował on w termosie, ale zacznijmy od początku…

Kolejny ciepły dzień – jak dobrze, że w końcu mamy lato! Dzwoni do nas nowy Klient, stwierdzamy to po tym, że numer nie jest zapisany w naszym telefonie.

– Dzień dobry! Znalazłem na Państwa stronie informacje, że działacie również w nocy. Czy to prawda?

– Dzień dobry! Tak, to prawda, w czym możemy pomóc?

Z dalszej rozmowy dowiadujemy się, że firma pana Krzysztofa potrzebuje wykonać serwis reklamy jednej ze stacji paliw. Musi być on jednak zrobiony w godzinach najmniejszego ruchu w tym miejscu. Według naszego Klienta będzie to 4:30.

Za realizacją usługi w tym czasie przemawia również fakt, że prace z podnośnika nie będą wtedy wykonywane w zupełnej ciemności. Przyjmujemy zlecenie. Ustalamy termin i wpisujemy je w nasz grafik.

Jeszcze przed wyruszeniem na miejsce tej realizacji zaparzamy kawę. Ląduje ona w termosie – przeczuwamy, że zdecydowanie przyda się o 4:30 na realizacji. Patrzymy na zegarek. Jest godzina 4:00. Czas wyjeżdżać – przed nami około 20 minut trasy.

Podnośnik do montażu reklamy

Docieramy na miejsce realizacji. Zaczyna się już przejaśniać. Rozstawiamy się podnośnikiem. Rozsuwamy jego kosz, dzięki czemu pracownicy z firmy pana Krzysztofa mają prawie 4 metry przestrzeni na wysokości podczas wykonywania prac.

Są one przewidziane na 2 godziny. Serwisanci bezpiecznie wyjeżdżają do góry koszem podnośnika. Sprawdzają po kolei i dookoła wszystkie elementy reklamy. Jak się okazuje, są w stanie to wykonać z jednego ustawienia zwyżki.

Całość prac kończą w zaplanowanym czasie, ale jeszcze zanim zjadą na ziemie, oglądają wschodzące słońce. Kątem oka widzimy, że niektórzy z nich wykonują selfie! Z tym miłym akcentem udają się koszem zwyżki w dół.

Szukasz wsparcia podnośników w godzinach nocnych? Świetnie trafiłeś! Zadzwoń do nas pod numer: +48 502 602 577 – chętnie wesprzemy Twoje prace.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl