fbpx

Co zmieniło się w EHC w 2020 roku

Jak wygląda praca w EHC
  • Dodano: 12.01.2021

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

2020 rok wywrócił do góry nogami działanie większości firm – także naszej. Jednak z tego kryzysu udało się nam wyjść obronną ręką, a nawet pomimo ciężkich czasów zainwestować w nowy sprzęt! Przeczytaj, jak EHC poradziło sobie z 2020 rokiem.

Podnośniki koszowe i żurawie samojezdne w liczbach

Wraz z końcem 2020 roku dopisaliśmy kolejny 1000 do puli wykonanych przez nas realizacji. Tym samym obsłużyliśmy prawie 400 Klientów. Cieszymy się, że nasi stali Kontrahenci pozostali z nami w tych trudnych czasach. Pomimo przestoju, jaki zapanował na początku pandemii.

A jak poradzili sobie nasi Operatorzy? Na realizacjach spędzili oni ponad 7500 godzin, pomagając naszym Klientom w pracach na wysokości.

Gdy jeden dźwig to za mało…

W związku z zapotrzebowaniem Kontrahentów zainwestowaliśmy w drugi żuraw samojezdny – potocznie zwany w naszej firmie „wąskim”. Teraz posiadamy w swojej flocie już 7 maszyn specjalistycznych!

Jego parametry prezentują się następująco:

  • Udźwig: 50 ton
  •  Wysięgnik podstawowy: 38,1 m
  •  Wysięgnik pomocniczy: 15 m
  •  Napęd 6 x 6 x 6

wynajem żurawia samojezdnego w Krakowie

Jest on prawie taki sam, jak nasz poprzedni żuraw samochodowy. Obie maszyny różnią się minimalnie szerokością i wielkością kół. Te większe i szersze opony ułatwiają manewry w trudnym terenie.

A co słychać u podnośników?

Szykujemy się właśnie do kolejnej duuuużej inwestycji. Dopinamy ostatnie formalności związane z zakupem podnośnika koszowego o wysokości 70 metrów! Będzie to jeden z najwyższych sprzętów w Polsce. Wypatrujcie w najbliższym czasie więcej informacji na jego temat oraz trzymajcie kciuki, żeby wszystko się nam udało.

Rozwój kadry pracowników i kanałów social media

Chcemy działać jeszcze prężniej, dlatego do naszego zespołu w 2020 roku dołączyli nowi operatorzy oraz pracownicy biurowi. Obsługa Klientów została powierzona w ręce menadżera – jego głos usłyszysz, jako pierwszy w słuchawce, gdy będziesz do nas dzwonić.

Dzięki zasileniu szeregów udało się nam jeszcze lepiej rozwinąć social media EHC – zachęcamy do śledzenia naszych dalszych działań:

Jaki będzie 2021 rok?

To się okaże, ale my mamy co do niego wielkie plany. Dalszy rozwój naszych kanałów promocyjnych i zakup podnośnika koszowego o wysokości 70 metrów. To kto się pisze na pierwszą przejażdżkę?

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl