fbpx

Zwyżka do montażu sceny na Rynku Głównym w Krakowie

  • Dodano: 03.03.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Na Rynku Głównym w Krakowie często montowana jest scena na różne uroczystości. Ostatnio można było ją zobaczyć przy okazji Sylwestra. Zastanawiałeś się kiedyś, jak powstaje? Podnośnik koszowy ma w tym swój udział. Przeczytaj, jaki!

Dlaczego zwyżka do montażu sceny?

Podnośnik koszowy znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie zadań. Obecnie jest wykorzystywany również przy montażu scen koncertowych. Użycie zwyżki zdecydowanie jest wygodniejszym rozwiązaniem.

  • Aby zamontować scenę, konieczny jest wygodny dostęp do różnych wysokości. Dzięki użyciu podnośnika koszowego ekipa może swobodnie zająć się swoją pracą.
  • Dużym plusem jest fakt, że z jednego ustawienia maszyny można dostać się w różne potrzebne miejsca.
  • Dodatkowo pracownicy szybko mogą dostać się na ziemię, jeśli jest to potrzebne.

Jednak najważniejszym aspektem pracy z podnośnika jest bezpieczeństwo. Osoby pracujące ze zwyżki są przypięte do punktu asekuracyjnego oraz znajdują się w obudowanym koszu. Znacznie zmniejsza to ryzyko upadku z wysokości!

Podnośnik koszowy H-22 m przy montażu sceny

Na początku grudnia dostajemy telefon od pana Franciszka. Współpracujemy z nim regularnie już od dłuższego czasu.

– Dzień dobry Panie Karolu! Chciałbym zamówić podnośnik, najlepiej 22 m, na 30 grudnia po południu. Musimy zamontować scenę na Rynku Głównym na Sylwestra.

Dopytujemy o potrzebne szczegóły, m.in. czy pan Franciszek ma zgodę na wjazd podnośnika na Rynek, i sprawdzamy dostępność zwyżki. Jedna jest już zarezerwowana, ale druga jest jeszcze wolna w tym czasie. Ustalamy termin prac na przedostatni dzień roku. Pracę będziemy zaczynać o godzinie 15:00.

W umówiony dzień przyjeżdżamy na Rynek Główny w Krakowie. Już robi się ciemno, a miasto jest opustoszałe przed jutrzejszą zabawą.

Zabieramy się do pracy. Ekipa montująca scenę współpracowała z nami już wielokrotnie. Dzięki temu nasi operatorzy rozumieją się z nimi niemal bez słów.

Pracownicy bardzo szybko radzą sobie z realizacją zlecenia. Nawet nie zauważyliśmy, kiedy minęło 6 h pracy. Możemy zacząć ostatni etap montażu – instalowanie oświetlenia.

wynajem zwzyki

Po zamontowaniu świateł monterzy zaczynają sprawdzać, czy wszystko jest w porządku. Jak się okazuje, trzeba poprawić jedną z lamp, reszta elementów poprawnie działa.

O 23:00 kończymy pracę i składamy maszynę. Pora wracać na bazę.

sylwester krakow

Zajmujesz się organizacją eventów i montażem scen? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 502 602 577, chętnie przestawimy naszą ofertę.

 

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl