fbpx

Wysokie drzewa, to i wysoki podnośnik

EHC Wynajem Podnosnika Koszowego
  • Dodano: 08.05.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Wycinka drzew trudnych to jedna ze świadczonych przez nas usług. Zdarza się jednak tak, że do tego rodzaju prac wypożyczamy sam podnośnik koszowy. Ułatwia to realizację naszym klientom, którzy znają się na wycince drzew.

Wysokie drzewa, to i wysoki podnośnik

Ostatnio coraz częściej wyjeżdżamy w teren naszą zwyżką H – 45. W Krakowie pojawiają się coraz bardziej wymagające realizacje (trudny teren, duża odległość i wysokość), do których potrzebny jest sprzęt na najwyższym poziomie. Tym razem na naszej drodze stanęły wysokie drzewa.

Klienta interesował wynajem podnośnika koszowego powyżej 35 metra. Było to związane z wysokością drzew, jakie musiał wyciąć. Dodatkowo interesowały go możliwości techniczne sprzętu. Potrzebował łamanego ramienia i dość długiego wychyłu bocznego, ponieważ w okolicy drzew znajdowały się budynki, nad którymi trzeba było przejechać koszem.

Z przyjemnością poleciliśmy mu nasz sprzęt: podnośnik koszowy H – 45. Praca na miejscu trwała kilka dni. Osoba wykonująca wycinkę okazała się bardzo profesjonalna. Gałęzie były odrzucane w odpowiedni sposób.

Wypożyczanie podnośników koszowych do wycinki drzew wiąże się z dużym ryzykiem uszkodzenia sprzętu, tym bardziej cieszy nas współpraca z profesjonalistami w tym temacie.

Zastanawiasz się jak wygląda wycinka z podnośnika koszowego? Poniżej dołączamy zdjęcie!

EHC Wynajem Podnosnika Koszowego

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl