fbpx

Selfie na wysokości – podnośnik do zadań specjalnych

Podnośnik koszowy i selfie
  • Dodano: 03.11.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Wynajem podnośnika koszowego to nie tylko usługa dla branży budowlanej. Czasem z naszej pomocy korzystają również branże kreatywne, które nie raz prześcigają się w oryginalnych pomysłach. Do jednej z nich należą organizatorzy eventów.

Dlaczego podnośnik koszowy na eventy?

Podczas eventów uczestniczymy w różnych realizacjach – czasem jako atrakcja, a czasem jako wsparcie. Zwyżki świetnie nadają się do doświetlenia ważnych miejsc (np. sceny, wejścia), szczególnie jeśli trzeba to zrobić z dość dużej wysokości.

Dzięki zaprzyjaźnionej firmie oświetleniowej jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w całościowej realizacji takiego zlecenia – nie tylko wynająć podnośnik, ale tez polecić odpowiednie oświetlenie wraz z zasilaniem.

Podnośniki koszowe to też czasem atrakcje eventowe. Co prawda nie świadczymy skoków z bungee – uprzedzając Wasze pytania, nie zezwala na to BHP, a przede wszystkim nasze zwyżki nie są platformą do takich atrakcji – ale oferujemy wrażenia równie wysokich lotów .

Najczęściej do takich realizacji wykorzystuje się nasz podnośnik koszowy H – 45. Jest on w stanie wznieść uczestników wydarzenia aż na 45 metr. To nie lada gratka dla fanów adrenaliny. Na tej wysokości można podziwiać widoki z góry lub po prostu pstryknąć sobie selfie – jeden z uczestników takiego wyjazdu podsumował nasz sprzęt, jako najdłuższy selfie stick na świecie .

Czy korzystanie z takiego sprzętu na evencie jest bezpieczne?

Odpowiedź brzmi oczywiście TAK! Nasz sprzęt jest jednym z najnowszych na rynku, nie psuje się, a co najważniejsze, posiada wszystkie sprawne alerty bezpieczeństwa. Dodatkowo uczestnicy wyjazdów w górę znajdują się w obudowanym koszu zwyżki i są przypięci uprzężą asekuracyjną do atestowanego punktu w koszu.

Jakie zgody są potrzebne do korzystania z podnośnika koszowego, jako atrakcji na eventy?

Aby móc wykorzystać zwyżkę jako atrakcję podczas swojego eventu, potrzebujesz odpowiednio skonstruowanego regulaminu atrakcji – dla osób zainteresowanych posiadamy jego wzór.

Dodatkowo każda osoba, która chce skorzystać z atrakcji, musi podpisać stosowną zgodę. Znajduje się na niej między innymi lista chorób, które – podczas wyjazdu na wysokość – mogłyby spowodować uszczerbek na zdrowiu. Wzór takiego oświadczenia jesteśmy w stanie również udostępnić.

Jeśli zastanawiasz się, czy taka atrakcja będzie się podobać uczestnikom Twojego wydarzenia, to poniżej przesyłamy kilka fotografii z realizacji, w których nasi klienci nie mogli powstrzymać się od zrobienia sobie zdjęcia. Sam podejmij decyzję! A gdyby w Twojej głowie zrodził się jakiś nietypowy pomysł lub pytanie, pamiętaj że zawsze możesz do nas zadzwonić pod numer: +48 502 602 577.

 

Podnośnik koszowy i selfie

Podnośnik koszowy i selfie

Podnośnik koszowy i selfie

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl