fbpx

Usługi dźwigowe Kraków

Dźwigi firmy EHC Karol Zagajewski

Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę firmy o dodatkową pozycję. Oferujemy Państwu usługi dźwigowe na terenie Krakowa i okolic oraz wynajem dźwigu o nośności maksymalnej 50 ton, który doskonale sprawdzi się w pracach budowlanych i nie tylko.

Dla naszych Klientów realizujemy różnego typu prace wysokościowe przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i z naciskiem na optymalizację poniesionych kosztów.

Każde zlecenie jest dla nas inne i wymaga indywidualnego nastawienia. To sprawia, że Klienci darzą nas zaufaniem, doceniając nasze profesjonalne podejście do współpracy. W ten sposób rośnie liczba przedsiębiorców, którzy wielokrotnie korzystają z naszych usług, a także polecają nas innym.

Nasza oferta obejmuje wynajem sprzętu oraz szeroki wachlarz usług alpinistycznych i wysokościowych. Mimo że Kraków to miasto, gdzie konkurencja jest spora i firm wysokościowych jest dużo, nie każda z nich wyróżnia się tak obszerną ofertą, jak EHC.

Jej szczegóły można poznać, przeglądając naszą stronę internetową i zapoznając się ze sprzętem, który wypożyczamy w ramach prowadzonej działalności. Działamy na terenie miasta, a także na obszarze całego województwa małopolskiego. Po indywidualnych ustaleniach ze zleceniodawcą – również poza nim.

Dźwig w Krakowie

Dajemy Państwu również możliwość skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny. To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy rozważają skorzystanie z naszych usług, jednak chcieliby uprzednio uwzględnić poniesione koszty w firmowym budżecie. Po zbadaniu potrzeb i przeanalizowaniu specyfiki potencjalnego zlecenia oszacujemy jego cenę i dopiero wówczas będą mogli Państwo podjąć ostateczną decyzję o współpracy.

Świadczymy usługi dźwigowe dla małych i dużych przedsiębiorstw, a także – w razie potrzeby – dla Klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się współpracą z takimi firmami jak PKN Orlen, Tauron Polska Energia, Budimex, PORR czy Skanska. Poniżej prezentujemy te elementy charakterystyczne dla naszej oferty, które wyróżniają nas spośród konkurencji i czynią EHC firmą, z którą warto podjąć współpracę.

Doświadczeni fachowcy

Do najważniejszych aspektów, które warto wziąć pod uwagę, zlecając usługi dźwigowe, należą doświadczenie w branży i poziom fachowości wykonawcy. Jako firma specjalizująca się w pracach na wysokościach działamy na rynku od 2009 roku, możemy zatem poszczycić się jedenastoletnią praktyką, która znacząco wpływa na jakość świadczonych przez nas usług.

W swoich szeregach mamy nie tylko operatorów maszyn, ale także specjalistów z wielu dziedzin, m.in. alpinistów, architektów i dekarzy, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami wspólnie pracują na sukces przedsiębiorstwa i zadowolenie Klientów. Dobierając członków zespołu EHC, dbamy o to, by praca była dla nich również przyjemnością – wykonywaną chętnie i z satysfakcją. To z kolei przekłada się na jakość świadczonych usług oraz życzliwość w kontakcie z Klientem.

Dźwig w Krakowie

Dbałość o bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, że działamy w branży o podwyższonym ryzyku. Mamy świadomość wypadków, do których mogłoby dojść na miejscu pracy, gdyby zaniedbane zostały zasady BHP. Dlatego też olbrzymią wagę przywiązujemy do troski o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników oraz osób znajdujących się w otoczeniu wykonywanych prac. Zachowujemy najwyższe środki ostrożności i tego samego wymagamy od wszystkich zatrudnionych w EHC.

Czym się to przejawia? Jakie działania podejmujemy?

Wszyscy nasi operatorzy dźwigów posiadają certyfikaty potwierdzające uprawnienia SEP. Są to dokumenty wystawiane przez Stowarzyszenie Energetyków Polskich na podstawie odbytych kursów specjalistycznych z zakresu energetyki. Przede wszystkim mają oni niezbędne zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi transportu bliskiego (II Ż). Kwalifikują one pracowników do podejmowania prac jako operatorzy dźwigu i wpływają na bezpieczeństwo robót na wysokości.

Dbamy też o to, aby nasz zespół do każdego zadania był przygotowany pod względem środków ochrony indywidualnej. Obejmują one m.in. specjalistyczną odzież roboczą, nakrycie głowy chroniące przed potencjalnymi urazami oraz wkładki przeciwhałasowe, dzięki którym minimalizujemy ryzyko uszkodzenia słuchu.

Nasze maszyny regularnie poddawane są badaniom technicznym, na podstawie których wystawiane są odpowiednie zaświadczenia o sprawności urządzeń i braku ich negatywnego wpływu na bezpieczeństwo pracy. Są także systematycznie kontrolowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wszystko po to, by pracować dla Państwa nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie.

Kluczowe wartości

Nasza firma zbudowana została wokół takich wartości jak bezpieczeństwo, zaufanie, wiedza oraz kreatywność. Podejmujemy się zadań, które dla innych okazały się za dużym wyzwaniem, pracujemy terminowo i rzetelnie, posiadamy eksperckie przygotowanie, pozwalające nam stawić czoła nawet najbardziej ambitnym projektom. Oferujemy usługę wynajmu dźwigów w Krakowie, które objęte są firmową polisą OC, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dla Klientów.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek szkód – powstałych w wyniku błędów czy nieprzewidzianych zdarzeń – otrzymacie Państwo stosowną rekompensatę finansową. Nadrzędnym celem jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego jesteśmy otwarci na komunikację z każdym zleceniodawcą – gotowi służyć poradą i pakietem najwyższej jakości usług.

Dźwig w Krakowie

Co oferujemy?

Działamy jako całodobowe Pogotowie Wysokościowe, oferujemy usługi montażu reklam, czyszczenia szyb i elewacji, zakładania systemów odstraszających ptaki, odśnieżania dachów, a także wynajem podnośników koszowych i dźwigów.

Wynajem dźwigu połączony z operowaniem maszyną to usługa, którą wprowadziliśmy do oferty, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych stałych i nowych Klientów. Dogłębna analiza ich potrzeb wykazała, że byliby zainteresowani wynajmowaniem dźwigu do prac budowlanych czy energetycznych.

Usługi dźwigowe w Krakowie kierujemy również do firm z sektora przemysłowego, którym możemy zaproponować m.in. prace rozbiórkowe na wysokościach, zabezpieczenia antykorozyjne, malowanie budynków, hal i mostów czy ekspertyzy techniczne słupów. Wyczerpujący przegląd świadczonych przez nas usług dźwigowych wraz ze zdjęciami ze zrealizowanych projektów mogą Państwo znaleźć w zakładce “Realizacje”. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania, więc jeśli mają Państwo dla nas zadanie, którego wcześniej nie wykonywaliśmy, chętnie przyjrzymy mu się z bliska i spróbujemy pomóc w jego wykonaniu.

Wynajem dźwigu 50 ton

Dźwig samochodowy Grove GMK 3050, który w październiku 2018 roku zakupiliśmy do naszej firmy, to wysokiej jakości sprzęt o udźwigu maksymalnym wynoszącym 50 ton. Jego wysięgnik podstawowy liczy sobie aż 38,10 m, a jego zasięg można jeszcze dodatkowo zwiększyć o 15 m dzięki wyposażeniu sprzętu w specjalną przedłużkę kratową. Dzięki takim parametrom możemy wykonywać naprawdę wymagające realizacje.

Napęd 6x6x6 i wszystkie osie skrętne sprawiają, że dźwig doskonale radzi sobie w trudnych warunkach pogodowych i na niepewnym gruncie, a także w ciasnej zabudowie. To czyni naszą maszynę pożądaną przez wielu zleceniodawców i sprawia, że w świadczeniu usługi wynajmu dźwigu odnosimy zadowalające sukcesy. Zdjęcia z dotychczasowych realizacji znajdą Państwo pod adresem: https://www.ehc-krakow.pl/oferta/wynajem-dzwigu-50-ton/.

Zapraszamy do współpracy

Usługi dźwigowe znajdują dzisiaj zastosowanie nie tylko w branży budowlanej czy transportowej. Żurawie samojezdne – takie jak nasz dźwig 50 ton – okazują się nieocenione m.in. przy wycince drzew, konserwacji elewacji czy montażu konstrukcji stalowych. Dźwigi samochodowe dostępne w Krakowie, w naszej rodzinnej firmie EHC Karol Zagajewski, sprawdzą się w pracach przeładunkowych i montażowych. Chętnie odkryjemy przed Wami pełnię możliwości tych sprzętów.
Wykonujemy prace na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni. Jeśli zainteresowała Państwa usługa wynajmu dźwigów lub jakikolwiek inny element naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem formularza internetowego lub do siedziby naszego biura. Ustalimy szczegóły współpracy i ostateczną cenę konkretnej usługi. Zapraszamy!

REFERENCJE

Profesjonalna firma i rzetelne podejście do każdego zlecenia!
Z waszą pomocą każde nasze zlecenie to przyjemność!
Do następnego!!!
Polecam serdecznie!
Grzesiek K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL – opinia wystawiona w portalu Google.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów, to cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy. :)
Mariusz Cz. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma, bardzo miły i pozytywny kontakt. Polecam wszystkim!
Jacek M. – opinia wystawiona w portalu Google.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Prace na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Bez tych podnośników nasza praca byłaby wręcz niemożliwa. Super sprzęt, a jeszcze lepsi ludzie. Jako stały klient jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Poza wszystkim firma prowadzona przez Fachowców.
Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Najlepsi w Krakowie :) Polecam!
Damian B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Montaz reklam zrobiony lepiej niż dobrze :) Polecam
Janusz W. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Z usług EHC korzystaliśmy kilkukrotnie. Za każdym razem ich zwyżki były dla nas nieocenionym wsparciem. Zamiast rozstawiać rusztowania, znacznie szybciej i łatwiej jest wynająć podnośnik do pracy. Polecamy każdej firmie, która szanuje czas swoich pracowników, oraz zależy jej na efektywnej i skutecznej realizacji inwestycji. Dodatkowym atutem jest efekt wow, jaki ma klient, który widzi podnośnik EHC. Nie dość, że zlecone pracę idą o wiele szybciej, to jeszcze wykorzystanie takiego sprzętu świadczy o profesjonalizmie i podnoszeniu jakości oferowanych usług.
Firma MARTDOM – opinia wystawiona w portalu Google.
Świetna i szybka realizacja projektu, polecam
Kamil K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie, szybko, profesjonalnie, bez uwag.
Marcin K. – opinia wystawiona w portalu Google.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl