Usługi dźwigowe Kraków

Żurawie samojezdne Kraków – firma EHC Karol Zagajewski sp. z o.o.

Czekają Cię do przetransportowania duże ładunki i elementy. Już wiesz, że aby to wykonać, będziesz potrzebować wsparcia ciężkiej maszyny, która poradzi sobie z tym zadaniem. Żuraw samojezdny, inaczej zwany żurawiem samochodowym lub dźwigiem, idealnie wpasowuje się w taki charakter prac. Z łatwością poradzi sobie z wszelkimi zadaniami przeładunkowymi, z transportem i montażem wielkogabarytowych materiałów. Dźwig (żuraw) jest często wykorzystywany m.in. w branży budowlanej i przemysłowej. Ciężko jest sobie wyobrazić, by transport samochodowy lub morski, czy chociażby porty lotnicze mogły funkcjonować bez profesjonalnego wsparcia dźwigu. Wynajem tego sprzętu jest w tych branżach konieczny.

Dźwig kontenerowy, dzięki swojej funkcjonalności i szerokiemu wachlarzowi zastosowań stał się integralną częścią przemysłu i wielu innych dziedzin. Żuraw przeładunkowy znajduje swoje zastosowanie przy:

  • montażu stalowych konstrukcji (np. słupów energetycznych),
  • demontażu i wyburzeniach,
  • wyciąganiu maszyn i pojazdów powypadkowych,
  • załadunku i rozładunku kontenerów lub materiałów budowlanych,
  • transporcie ciężkich elementów i surowców. 

Wynajem żurawi samojezdnych pozwala na wykonywanie prac w sposób szybki i komfortowy.

W pracach przydomowych również znajduje on swoje zastosowanie. Dźwig do więźby dachowej pozwoli Ci na sprawny montaż elementów konstrukcyjnych. Kiedy przyjadą na teren budowy potrzebne materiały i chcesz je przeładować, pomoże Ci w tym właśnie żuraw samojezdny.

Żuraw (dźwig) składa się z wyciągarki umiejscowionej na oddzielnej konstrukcji nośnej oraz z wysięgnika, który jest umieszczony na obrotowym pomoście (kolumnie). Wszystko to znajduje się na mobilnym podwoziu. Wysięgnik pozwala na unoszenie i opuszczanie nosiwa w sposób dostosowany do zapotrzebowania i usługi. Żurawiem samochodowym możesz przemieszczać ładunki dzięki obrotowi kolumny i zmianie jego wysięgu.

Nasza wypożyczalnia dźwigów (Kraków) oferuje wynajem żurawi samochodowych o maksymalnej nośności 50 ton. Do Twojej dyspozycji mamy dwie takie maszyny. Dźwig 50 ton ma możliwość pracy w dwóch trybach: dźwigowym i transportowym. W przypadku, gdy wykonywane prace przebiegają w trybie dźwigowym (usługi dźwigowe), podwozie żurawia (dźwigu) jest unoszone przez wysuwane podpory. Zapewnia to stabilność maszyny podczas dźwigania ładunków.

Wynajem dźwigów samochodowych w naszej firmie EHC Karol Zagajewski sp. z o.o. jest możliwe przez całą dobę. 7 dni w tygodniu świadczymy dla Klientów usługi dźwigowe. Kraków ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę miejską, przez co możemy być na miejscu zlecenia bardzo szybko. W nagłych przypadkach jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy pomocą.

Decydując się na nasz żuraw samojezdny możesz mieć pewność wysokiej jakości wykonywanych prac. Wraz z maszyną przyjeżdża do Ciebie doświadczony Operator obsługujący dźwigi. Kraków i okoliczne miejscowości są mu dobrze znane, przez co z powodzeniem dotrze na miejsce zlecenia. W trakcie realizacji nasi Operatorzy chętnie współpracują i dzielą się swoją wiedzą. Jesteśmy pewni, że nasze dźwigi samochodowe są w najlepszych rękach.

Dźwig w Krakowie

Wynajem żurawi samojezdnych świadczymy na terenie całej małopolski i województw ościennych. Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia na tym obszarze, do dyspozycji masz nasze żurawie samojezdne. Kraków jest miejscowością, gdzie możemy dotrzeć najszybciej. Jednak jeśli w innym miejscu potrzebujesz naszej pomocy, możesz liczyć na nasze dźwigi. Wynajem żurawia przebiega bardzo sprawnie. W tym celu możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 502 602 577. Nasz dyspozytor chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Trudne i skomplikowane projekty to mocna strona naszych maszyn. Wynajem dźwigów budowlanych świadczymy na najwyższym poziomie. Nasze żurawie samojezdne są renomowanej marki. Niska awaryjność i możliwość pracy w trudnym terenie to to, co wyróżnia te dźwigi 50 t. Kraków – to tu ma siedzibę nasza firma. Jeżeli chcesz zobaczyć i poznać nasze maszyny, to istnieje taka możliwość właśnie na terenie tego miasta. Profesjonalne usługi żurawiem wykonujemy zarówno dla przedsiębiorstw jak i dla Klientów indywidualnych.

Żuraw samochodowy- wynajem w ofercie EHC

Wypożyczalnia dźwigów samojezdnych EHC Karol Zagajewski sp. z o.o. oferuje wynajem dźwigów samochodowych Grove GMK 3050 o udźwigu maksymalnym 50 ton. Usługi dźwigowe świadczone są zarówno w trudnych warunkach terenowych, jak i na obszarze miejskim. Przed wynajmem żurawia samojezdnego, należy zapoznać się z wagą przenoszonych ładunków oraz określić, na jaką odległość będą miały być przetransportowane. Warto również wziąć pod uwagę rozmiar bram wjazdowych i powierzchni przejezdnych, by mieć pewność, że parametry, jakie posiada dźwig (żuraw przeładunkowy), pozwolą na bezproblemowe działania. Ze szczegółowymi informacjami o parametrach przejezdnych, jakie posiadają nasze dźwigi samochodowe, możesz zapoznać się tutaj.

Każdy oferowany przez nas żuraw samojezdny posiada 38-metrowy wysięgnik podstawowy. Dodatkowo zaopatrzony jest w przedłużki kratowe, pozwalające na zwiększenie parametrów wysięgnikowych o dodatkowe 15 metrów. Obrót wieży naszych żurawi samochodowych to 360 st. Posiadają 3-osiowy napęd 6x6x6, więc jeśli interesuje Cię wynajem dźwigów, które poradzą sobie w trudnych warunkach terenowych, nasze żurawie (dźwigi 50 ton) spełnią Twoje oczekiwania.

Obecność dodatkowego oświetlenia to ich kolejny atut. Jeżeli zamierzasz działać po zmroku będziesz potrzebował tej funkcji, decydując się na wynajem dźwigów. Kraków a także inne miejscowości nocą, mogą stawać się wyjątkowo groźnym miejscem do prowadzenia zleceń budowlanych. Głównie pod kątem słabej widoczności. W takich przypadkach światła są bardzo pomocne. Oświetlają hak, podpory i przestrzeń działania, przyczyniając się do poprawy komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa pracy po zmroku.

Firma EHC Karol Zagajewski sp. z o.o. to przede wszystkim rzetelność i dbałość o bezpieczeństwo podczas prac, jakie wykonuje żuraw. Wynajem naszego sprzętu, to wybór sprawdzonych maszyn i doświadczonych, certyfikowanych Operatorów. 

Pamiętaj, że w sytuacjach awaryjnych możesz liczyć na nas oraz na nasz dźwig do więźby dachowej (żuraw). Wynajem jest możliwy 24 h/dobę. Zdajemy sobie sprawę, że pewne sytuacje trudno przewidzieć. Dlatego przy telefonie cały czas czuwa jeden z naszych konsultantów, gotów zmobilizować zespół do pracy nawet w późnych godzinach nocnych.

Dźwig w Krakowie

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem

Mamy świadomość, że działamy w branży o podwyższonym ryzyku. Zdajemy sobie sprawę z wypadków, do których mogłoby dojść podczas gdy dźwig samochodowy byłby wykorzystywany w sposób sprzeczny z zasadami BHP. Dźwig na budowie wiąże się z podwyższonym ryzykiem. Dlatego też olbrzymią wagę przywiązujemy do troski o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników oraz osób znajdujących się w otoczeniu. Zachowujemy najwyższe środki ostrożności i tego samego wymagamy od wszystkich zatrudnionych w EHC.

Nasze usługi dźwigowe (Kraków, Małopolska i sąsiadujące województwa) to także wybór doświadczonych Operatorów. U nas dźwigi = wynajem sprzętu wraz z fachowcem. Nasi Pracownicy obsługujący dźwigi kontenerowe posiadają certyfikaty potwierdzające ich uprawnienia. Są to:

  • Uprawnienie w kategorii IIŻ (uzyskiwane po odbyciu szkolenia i zdaniu egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego),
  • Uprawnienia SEP (wystawiana przez Stowarzyszenie Energetyków Polskich na podstawie odbytych kursów specjalistycznych z zakresu energetyki).
  • Aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do wykonywania prac dźwigiem budowlanym.

Nasze żurawie samochodowe regularnie poddawane są badaniom technicznym. Na ich podstawie wystawiane są zaświadczenia o sprawności urządzeń i braku przeciwwskazań wpływających na bezpieczeństwo pracy wykonywanej przez dźwigi samojezdne. Kraków sprzyja wykonywaniu systematycznym kontroli Urzędu Dozoru Technicznego. Dlatego wynajmując nasz dźwig 50 t, możesz mieć pewność, że spełnia on wszelkie konieczne normy do bezpiecznej pracy.

Doświadczeni fachowcy – wynajem dźwigów Kraków

Do najważniejszych aspektów, które warto wziąć pod uwagę, zlecając usługi dźwigowe, należą: doświadczenie w branży i poziom fachowości wykonawcy. Jako firma specjalizująca się w pracach na wysokościach działamy na rynku od 2009 roku. Najczęściej pojawiamy się na inwestycjach budowlanych. To właśnie tu możesz spotkać nasz dźwig na budowie.

W swoich szeregach mamy także specjalistów z wielu dziedzin, m.in. alpinistów, montażystów, instalatorów, architektów i dekarzy. Mamy z ich strony pełne wsparcie informacyjne i wykonawcze w wielu aspektach, także wtedy kiedy chodzi o dźwigi. Wynajem maszyny i wszelkie działania wspierają oni swoją radą i doświadczeniem.

EHC Karol Zagajewski – wynajem dźwigu Kraków – warunki współpracy

Jako firma działająca od 2009 roku i posiadająca duże doświadczenie, cenimy sobie jasne warunki współpracy. Dlatego chcielibyśmy przybliżyć Ci zasady działania naszej firmy wypożyczającej dźwigi samojezdne w Krakowie. Usługi żurawiem są prowadzone w systemie godzinowym. Minimalny czas pracy żurawiem samochodowym to 4 godziny. Cena dźwigu 50 t jest uzależniona od dojazdu oraz od stopnia skomplikowania zlecenia.

Naszym Klientom dajemy możliwość wykonania bezpłatnej wyceny na dźwigi (Kraków – wizja lokalna, inne miasta na podstawie zdjęć). Wynajem żurawi samojezdnych możesz w takiej sytuacji uwzględnić wcześniej w budżecie firmowym.

Dźwig w Krakowie

Z myślą o wygodzie naszych Klientów dajemy możliwość złożenia zamówienia online. Formalności sprowadzają się do wypełnienia krótkiego formularza, dostępnego na naszej stronie internetowej. Wystarczy wybrać dźwig 50 t, oznaczyć daty rozpoczęcia i zakończenia działania, oraz podać dane konieczne do wystawienia faktury. W razie pytań w trakcie wypełniania formularza nasz dyspozytor jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Usługi dźwigowe wykonujemy dla różnych branż. Firmom z sektora przemysłowego, możemy zaproponować m.in. prace rozbiórkowe na wysokościach. Branżom budowlanym i transportowym oferujemy wynajem żurawia przeładunkowego do rozładowywania i załadowywania tirów z materiałami oraz pomoc montażową. Wyczerpujący przegląd świadczonych przez nas usług, w których wynajem dźwigów budowlanych może być przydatny, wraz ze zdjęciami ze zrealizowanych projektów, możesz znaleźć w zakładce “Realizacje” lub czytając naszego bloga firmowego. Dzielimy się na nim naszym doświadczeniem i opisujemy, jak przebiegały nasze dotychczasowe zlecenia.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeśli masz zadanie dla naszego żurawia samochodowego, które będziesz wykonywać po raz pierwszy, chętnie przyjrzymy mu się z bliska i spróbujemy pomóc w jego realizacji, bazując na naszej wiedzy. Wszystko po to, abyśmy mogli wspólnie wykonać zadanie, zachowując maksimum bezpieczeństwa.

Do wsparcia Twoich prac potrzebny jest dźwig? Kraków to miasto, w którym chcesz wykonać usługę? Jeśli wynajem żurawia samojezdnego, to tylko z firmą EHC Karol Zagajewski! Zachęcamy do tego, by poznać nas bliżej. Zaufały nam już takie firmy jak PKN Orlen, Skanska czy Tauron Polska Energia. Zapraszamy.

REFERENCJE

Profesjonalna firma i rzetelne podejście do każdego zlecenia!
Z waszą pomocą każde nasze zlecenie to przyjemność!
Do następnego!!!
Polecam serdecznie!
Grzesiek K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL – opinia wystawiona w portalu Google.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów, to cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy. :)
Mariusz Cz. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma, bardzo miły i pozytywny kontakt. Polecam wszystkim!
Jacek M. – opinia wystawiona w portalu Google.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Prace na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Poza wszystkim firma prowadzona przez Fachowców.
Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Najlepsi w Krakowie :) Polecam!
Damian B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Montaż reklam zrobiony lepiej niż dobrze :) Polecam
Janusz W. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Bez tych podnośników nasza praca byłaby wręcz niemożliwa. Super sprzęt, a jeszcze lepsi ludzie. Jako stały klient jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Z usług EHC korzystaliśmy kilkukrotnie. Za każdym razem ich zwyżki były dla nas nieocenionym wsparciem. Zamiast rozstawiać rusztowania, znacznie szybciej i łatwiej jest wynająć podnośnik do pracy. Polecamy każdej firmie, która szanuje czas swoich pracowników, oraz zależy jej na efektywnej i skutecznej realizacji inwestycji. Dodatkowym atutem jest efekt wow, jaki ma klient, który widzi podnośnik EHC. Nie dość, że zlecone pracę idą o wiele szybciej, to jeszcze wykorzystanie takiego sprzętu świadczy o profesjonalizmie i podnoszeniu jakości oferowanych usług.
Martdom - opinia wystawiona w portalu Google.
Świetna i szybka realizacja projektu, polecam
Kamil K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie, szybko, profesjonalnie, bez uwag.
Marcin K. – opinia wystawiona w portalu Google.
Pozytywy: czas reakcji, jakość, profesjonalizm, wartość. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm pomimo niestandardowego zlecenia. Pozdrawiam Panie Karolu. :)
Agnieszka K. – opinia wystawiona w portalu Google.
Robota zrobiona... Operator współpracował bez grymaszenia... Polecam.
Qba Pre – opinia wystawiona w portalu Google.
Szeroki wybór podnośników koszowych samojezdnych, a także żurawie samojezdne. Wspomnę jeszcze o bardzo profesjonalnej i miłej obsłudze. Polecam.
Paweł L. - opinia wystawiona w portalu Google.
Polecam współpracę z Panem Karolem oraz jego firmą! Świetnie nam się wspólnie działa przy realizacjach eventów dla naszych Klientów. Ich podnośniki są niezastąpione – POLECAM. Art of events, incentives & travel (artofevents.pl).
Jakub K. - opinia wystawiona w portalu Google.
Świetna firma i realizacja! Zamawialiśmy podnośnik koszowy od firmy EHC Karol Zagajewski. Wszystko sprawnie, szybko, punktualnie i profesjonalnie! Baaardzo polecam.
Patryk K. - opinia wystawiona w portalu Google.
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa klienta. Polecam
Tomas. G - opinia wystawiona w portalu Google.
Bardzo dobry operator, dobry dobór sprzętu do wymagającego miejsca pracy.
Piotr S. - opinia wystawiona w portalu Google.
Fachowcy. Dzięki nim udało mi się wykonać precyzyjnie prace.
Mariusz M. - opinia wystawiona w portalu Google.
Oni dadzą radę wszędzie tam, gdzie inni (zwykli) nie dadzą. Szybko, precyzyjnie, na czas!!!
Dorota C. - opinia wystawiona w portalu Google.
Polecam firmę, z dużymi tradycjami i solidną w działaniu!
Andrzej G. - opinia wystawiona w portalu Google.
Profesjonalna i rzetelna firma! Polecam! Wzorowa Współpraca gwarantowana!
Arkadiusz P. - opinia wystawiona w portalu Google.
Jako sąsiedzi zawsze gotowi do pomocy!!! Niezawodni, chętni i profesjonalni. Można na nich liczyć.
Krystyna K. - opinia wystawiona w portalu Google.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL - opinia wystawiona w portalu Google.
Zamawiałem podnośnik od firmy EHC Karol Zagajewski. Wszystko sprawnie, punktualnie i profesjonalnie. Bardzo polecam tę firmę do przeprowadzki na wysokościach. "Wysoki poziom" zawsze zapewniony.
Patryk K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Firma godna polecenia - super konkretny szef!
Paweł Z. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Firma bardzo kompetentna i rzetelna. W pełni polecam 5/5.
Maciek D. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Szybko i precyzyjnie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
Dorota C. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Jako operator polecam tę współpracę!
Henryk S. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma! Polecam ich usługi.
Mariusz M. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Montaż reklam zrobiony lepiej niż dobrze. Polecam.
Janusz W. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Terminowo, solidnie - mimo szeregu nieprzewidzianych niedogodności doskonała współpraca. Dziękuję.
Rafał A. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Każda profesjonalna firma musi się opierać na liderze. Karolu, dzięki za możliwość współpracy z taką osobowością. Każdorazowa współpraca z Twoją firmą to pewność, rzetelność i profesjonalizm. POLECAM.
Krzysztof B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Świetna i szybka realizacja projektu. Polecam.
Kamil K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów. To cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy.
Mariusz C. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Praca na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Poza wszystkim firma prowadzona przez fachowców. Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC