fbpx

Usługi dźwigowe Kraków

Żuraw samojezdny – wynajem dźwigów w Krakowie firmy EHC Karol Zagajewski

Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę firmy o dodatkową pozycję. Oferujemy Państwu usługi dźwigowe na terenie Krakowa i okolic oraz wynajem żurawia samojezdnego (potocznie zwanego dźwigiem) o nośności maksymalnej 50 ton, który doskonale sprawdzi się w pracach budowlanych i nie tylko.

Dla naszych Klientów realizujemy różnego typu prace wysokościowe przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i z naciskiem na optymalizację poniesionych kosztów. Każde zlecenie jest dla nas inne i wymaga indywidualnego nastawienia. To sprawia, że Klienci darzą nas zaufaniem, doceniając nasze profesjonalne podejście do współpracy. W ten sposób rośnie liczba przedsiębiorców, którzy wielokrotnie korzystają z naszych usług, a także polecają nas innym.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług alpinistycznych i wysokościowych oraz usługi podnośnikiem koszowym i wynajem dźwigów. Kraków to miasto, gdzie konkurencja jest spora i firm wysokościowych jest dużo. Mimo to nie każda z nich wyróżnia się tak obszerną ofertą, jak EHC. Można ją poznać, przeglądając naszą stronę internetową i zapoznając się ze sprzętem, który wypożyczamy w ramach prowadzonej działalności. Po szczegóły zapraszamy do naszej oferty:

Dźwig w Krakowie

Dajemy Państwu również możliwość skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny. To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy rozważają wynajem żurawia samochodowego, jednak chcieliby uprzednio uwzględnić poniesione koszty w firmowym budżecie. Po zbadaniu potrzeb i przeanalizowaniu specyfiki potencjalnego zlecenia oszacujemy jego cenę wynajmu dźwigu i dopiero wówczas będą mogli Państwo podjąć decyzję, czy decydują się na wynajem dźwigu. Kraków, to główne miasto, gdzie wykonujemy bezpłatne wyceny. Jednak przy dalszych obszarach jesteśmy w stanie oszacować koszty na podstawie zdjęć.

Nasze doświadczenie zapewnia profesjonalne usługi dźwigowe. Kraków to nie jedyne miasto, w którym działamy. Świadczymy usługi również na terenie całej Małopolski i województw ościennych. Dla małych i dużych przedsiębiorstw, a także – w razie potrzeby – dla Klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się współpracą z takimi firmami jak PKN Orlen, Tauron Polska Energia, Budimex, PORR czy Skanska. Poniżej prezentujemy te elementy charakterystyczne dla naszej oferty, które wyróżniają nas spośród konkurencji i czynią EHC firmą, z którą warto podjąć współpracę.

Doświadczeni fachowcy – wypożyczalnia dźwigów EHC

Do najważniejszych aspektów, które warto wziąć pod uwagę, zlecając usługi dźwigowe, należą doświadczenie w branży i poziom fachowości wykonawcy. Jako firma specjalizująca się w pracach na wysokościach działamy na rynku od 2009 roku, możemy zatem poszczycić się jedenastoletnią praktyką, która znacząco wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Najczęściej pojawiamy się na inwestycjach budowlanych. To tam głównie usługi świadczy nasz żuraw samochodowy. Wynajem takiego sprzętu jest możliwy zarówno na krótki, jak i długi okres czasu.

W swoich szeregach mamy nie tylko operatorów maszyn, ale także specjalistów z wielu dziedzin, m.in. alpinistów, architektów i dekarzy, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami wspólnie pracują na sukces przedsiębiorstwa i zadowolenie Klientów. Dobierając członków zespołu EHC, dbamy o to, by praca była dla nich również przyjemnością – wykonywaną chętnie i z satysfakcją. To z kolei przekłada się na jakość świadczonych usług oraz życzliwość w kontakcie z Klientem. Nasza wypożyczalnia dźwigów kładzie duży nacisk na dobrą relację z naszymi zleceniodawcami.

Dźwig w Krakowie

Dbałość o bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, że działamy w branży o podwyższonym ryzyku. Mamy świadomość wypadków, do których mogłoby dojść na miejscu pracy, gdyby zaniedbane zostały zasady BHP. Dlatego też olbrzymią wagę przywiązujemy do troski o komfort i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników oraz osób znajdujących się w otoczeniu wykonywanych prac. Zachowujemy najwyższe środki ostrożności i tego samego wymagamy od wszystkich zatrudnionych w EHC.

Czym się to przejawia? Jakie działania podejmujemy?

Wszyscy nasi operatorzy żurawi samojezdnych posiadają certyfikaty potwierdzające uprawnienia SEP. Są to dokumenty wystawiane przez Stowarzyszenie Energetyków Polskich na podstawie odbytych kursów specjalistycznych z zakresu energetyki. Przede wszystkim mają oni niezbędne zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi transportu bliskiego (II Ż). Kwalifikują one pracowników do podejmowania prac jako operatorzy dźwigu i wpływają na bezpieczeństwo robót na wysokości.

Dbamy też o to, aby nasz zespół do każdego zadania był przygotowany pod względem środków ochrony indywidualnej. Obejmują one m.in. specjalistyczną odzież roboczą, nakrycie głowy chroniące przed potencjalnymi urazami oraz wkładki przeciwhałasowe, dzięki którym minimalizujemy ryzyko uszkodzenia słuchu.

Nasze żurawie samochodowe regularnie poddawane są badaniom technicznym, na podstawie których wystawiane są odpowiednie zaświadczenia o sprawności urządzeń i braku ich negatywnego wpływu na bezpieczeństwo pracy. Są także systematycznie kontrolowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wszystko po to, by pracować dla Państwa nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie.

Kluczowe wartości

Nasza firma zbudowana została wokół takich wartości jak bezpieczeństwo, zaufanie, wiedza oraz kreatywność. Podejmujemy się zadań, które dla innych okazały się za dużym wyzwaniem, pracujemy terminowo i rzetelnie, posiadamy eksperckie przygotowanie, pozwalające nam stawić czoła nawet najbardziej ambitnym projektom. Oferujemy usługę wynajmu dźwigów w Krakowie, które objęte są firmową polisą OC, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dla Klientów.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek szkód – powstałych w wyniku błędów czy nieprzewidzianych zdarzeń – otrzymacie Państwo stosowną rekompensatę finansową. Nadrzędnym celem jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego jesteśmy otwarci na komunikację z każdym zleceniodawcą – gotowi służyć poradą i pakietem najwyższej jakości usług. Nasz żuraw (dźwig samojezdny) jest zawsze gotowy do pomocy!

Dźwig w Krakowie

Co oferujemy?

Działamy jako całodobowe Pogotowie Wysokościowe, oferujemy usługi montażu reklam, czyszczenia szyb i elewacji, zakładania systemów odstraszających ptaki, odśnieżania dachów, a także wynajem podnośników koszowych i dźwigów.

Wynajem dźwigu połączony z operowaniem maszyną to usługa, którą wprowadziliśmy do oferty, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych stałych i nowych Klientów. Dogłębna analiza ich potrzeb wykazała, że interesuje ich dźwig budowlany. Wynajem żurawia samojezdnego do takich prac jest najczęściej wykonywaną przez nas usługą. Dodatkowo korzystają z nasz również firmy o innych specjalizacjach – np. transportowe, energetyczne, reklamowe itd.

Usługi dźwigowe w Krakowie kierujemy również do firm z sektora przemysłowego, którym możemy zaproponować m.in. prace rozbiórkowe na wysokościach, zabezpieczenia antykorozyjne, malowanie budynków, hal i mostów czy ekspertyzy techniczne słupów. Wyczerpujący przegląd świadczonych przez nas usług dźwigowych wraz ze zdjęciami ze zrealizowanych projektów mogą Państwo znaleźć w zakładce “Realizacje”. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania, więc jeśli mają Państwo dla nas zadanie, którego wcześniej nie wykonywaliśmy, chętnie przyjrzymy mu się z bliska i spróbujemy pomóc w jego wykonaniu.

Dźwig 50 ton – parametry żurawi samochodowych firmy EHC Karol Zagajewski

Wypożyczalnia dźwigów EHC posiada w swojej ofercie dźwigi samochodowe Grove GMK 3050. Dźwigi samojezdne tej klasy to wysokiej jakości sprzęt o udźwigu maksymalnym wynoszącym 50 ton. Jego wysięgnik podstawowy liczy sobie aż 38,10 m, a jego zasięg można jeszcze dodatkowo zwiększyć o 15 m dzięki wyposażeniu sprzętu w specjalną przedłużkę kratową. Dzięki takim parametrom nasz żuraw samochodowy jest w stanie wykonywać naprawdę wymagające realizacje.

Napęd 6x6x6 i wszystkie osie skrętne sprawiają, że dźwig samojezdny doskonale radzi sobie w trudnych warunkach pogodowych i na niepewnym gruncie, a także w ciasnej zabudowie. To czyni nasze żurawie (dźwigi) pożądane przez wielu zleceniodawców i sprawia, że w świadczeniu usługi wynajmu dźwigu odnosimy zadowalające sukcesy. Zdjęcia z dotychczasowych realizacji znajdą Państwo pod adresem: https://www.ehc-krakow.pl/oferta/wynajem-dzwigu-50-ton/.

Zapraszamy do współpracy

Dźwig samochodowy znajduje dzisiaj zastosowanie nie tylko w branży budowlanej czy transportowej. Żuraw samojezdny – taki jak nasz dźwig 50 ton – okazuje się nieoceniony m.in. przy montaży reklam czy stawianiu konstrukcji stalowych. Dźwigi samochodowe dostępne w Krakowie, w naszej rodzinnej firmie EHC Karol Zagajewski, sprawdzą się w pracach przeładunkowych i montażowych. Chętnie odkryjemy przed Wami pełnię możliwości tych sprzętów.

Wykonujemy prace na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni. Jeśli zainteresowała Państwa usługa wynajmu żurawi samojezdnych (dźwigów lub jakikolwiek inny element naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem formularza internetowego lub do siedziby naszego biura. Ustalimy szczegóły współpracy i ostateczną cenę konkretnej usługi. Zapraszamy!

REFERENCJE

Profesjonalna firma i rzetelne podejście do każdego zlecenia!
Z waszą pomocą każde nasze zlecenie to przyjemność!
Do następnego!!!
Polecam serdecznie!
Grzesiek K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wysoka jakość, wysokie podnośniki, wysoki poziom obsługi. :)
Metalmedia PL – opinia wystawiona w portalu Google.
Współpraca z firmą EHC to czysta przyjemność, punktualność, profesjonalizm operatorów, to cechy firmy, które trzeba docenić i doceniamy. :)
Mariusz Cz. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Profesjonalna firma, bardzo miły i pozytywny kontakt. Polecam wszystkim!
Jacek M. – opinia wystawiona w portalu Google.
Gigant między innymi podnośnikami koszowymi. Prace na tych maszynach to czysta przyjemność.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Bez tych podnośników nasza praca byłaby wręcz niemożliwa. Super sprzęt, a jeszcze lepsi ludzie. Jako stały klient jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.
Jan B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Poza wszystkim firma prowadzona przez Fachowców.
Chętnych do pomocy ludzi!
Krystyna K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Najlepsi w Krakowie :) Polecam!
Damian B. – opinia wystawiona w portalu Google.
Montaz reklam zrobiony lepiej niż dobrze :) Polecam
Janusz W. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Z usług EHC korzystaliśmy kilkukrotnie. Za każdym razem ich zwyżki były dla nas nieocenionym wsparciem. Zamiast rozstawiać rusztowania, znacznie szybciej i łatwiej jest wynająć podnośnik do pracy. Polecamy każdej firmie, która szanuje czas swoich pracowników, oraz zależy jej na efektywnej i skutecznej realizacji inwestycji. Dodatkowym atutem jest efekt wow, jaki ma klient, który widzi podnośnik EHC. Nie dość, że zlecone pracę idą o wiele szybciej, to jeszcze wykorzystanie takiego sprzętu świadczy o profesjonalizmie i podnoszeniu jakości oferowanych usług.
Firma MARTDOM – opinia wystawiona w portalu Google.
Świetna i szybka realizacja projektu, polecam
Kamil K. – opinia wystawiona w portalu Facebook.
Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie, szybko, profesjonalnie, bez uwag.
Marcin K. – opinia wystawiona w portalu Google.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl