Od małych do dużych podnośników – pogadajmy z Krzyśkiem!

operatorzy zwyżek
  • Dodano: 24.05.2023

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Krzysiek jest związany z naszą firmą od 2021. Zaczynał od małych podnośników. W międzyczasie wysłaliśmy go na kurs dźwigowy. Finalnie pracuje głównie na dużych zwyżkach. Przeczytaj, jaki jest jeden z naszych operatorów podnośników koszowych!

No dobra. Zacznijmy od początku. Dlaczego zwyżki koszowe?

W sumie to zawsze pracowałem z samochodami. Zacząłem w Anglii. Tam jeździłem na dostawczaku. Fajna praca, ale bardzo powtarzalna. Dostarczałem towary w te same miejsca. Później powrót do Polski. Zatrudniłem się w Castoramie. Tam zrobiłem uprawnienia na zwyżki i zacząłem działać z HDSami.

HDSy a podnośniki koszowe trochę się różnią. Jak to się stało, że działasz z tymi drugimi?

Jednym słowem, po pewnym czasie, potrzebowałem zmiany. Zacząłem szukać pracy. Gdy wpisałem w Google „podnośniki koszowe”, to wyskoczyła mi działalność Karola. Wszedłem na stronę. Spodobała mi się firma, więc wysłałem CV.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną i początki?

Dobrze. Była bardzo fajna atmosfera. No i też spodobała mi się otwarta postawa. Na samym początku jeździłem z innym operatorem, aby nabyć doświadczenie i poznać maszyny EHC. Zacząłem od podnośnika koszowego H-22. Na nim też później wykonałem swoje pierwsze zlecenie.

No a teraz duże zwyżki. Jak do tego doszło?

Stanie w jednym punkcie jest nudne. Trzeba jakoś awansować, rozwijać się. Przerzuciłem się na większe podnośniki, bo to wyższe wynagrodzenie. Chociaż z drugiej strony też duża odpowiedzialność. No ale zlecenia są ciekawsze. Wszystko ma plusy i minusy.

operatorzy zwyżek

Jak już jesteśmy w temacie rozwoju. Jak Ci się podoba wprowadzony przez nas system przesyłania zdjęć z realizacji przez operatorów do biura? Hit czy kit?

No tak, wcześniej jak już udało się zrobić jakieś zdjęcia, to musiałem zgrać je na pendrive i przynieść do biura. Jeszcze zajmowały mi sporo miejsca w telefonie. Potem czyszczenie smartfona, no dużo roboty. Dla mnie to, że możemy je teraz przesłać online, jest zdecydowanie na plus. Przy okazji widzę, gdzie koledzy z pracy są na zleceniach podnośnikami i dźwigami. Fajna opcja!

Dobra. Koniec o pracy! A co robisz w czasie wolnym?

Lubię aktywny wypoczynek. Przyjemność sprawia mi np. chodzenie po górach. Podziwianie tych fajnych widoków. No i rower. Lubię przejażdżki.

Jaka była najdłuższa trasa, którą pokonałeś rowerem?

Najdłuższa hmm… Myślę, że liczyła 100 km. Jechałem z Ustki do Darłowa. No oczywiście tam i z powrotem.

Skoro aktywnie, to może czas na jakąś integrację w terenie?

O tak! Jestem za. Proponuję:

  • wypad w góry,
  • albo trasę rowerową!

A jeśli Ty poszukujesz pracy jako operator podnośników koszowych, to zapraszamy do naszej załogi! Będziesz mieć m.in. okazję pracować czasem z Krzyśkiem! Zadzwoń pod numer +48 502 602 577 lub wyślij CV na adres: biuro@ehc-krakow.pl

 

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC