fbpx

Nasz podnośnik pomagał w Hucie AMP

Zwyżka do prac na AMP
  • Dodano: 08.11.2018

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Z dawną Hutą Sędzimira zaprzyjaźniliśmy się na stałe, a to wszystko ze względu na posiadany przez nas paszport dla podwykonawców ArcelorMittal. To właśnie on ułatwia nam wjazd na teren Huty, a Klientom, korzystającym z naszym podnośników koszowych, zaoszczędza wielu formalności.

Paszport dla podwykonawców ArcelorMittal – co to właściwie jest?

Jest on dokumentem potwierdzającym kompetencje i zdolności do pracy, ale przede wszystkim poświadczającym ukończenie szkolenia BHP. Dzięki niemu można otrzymać długoterminową przepustkę na pracę wewnątrz kompleksu ArcelorMittal. Jeśli firma nie posiada takiego dokumentu, to wykonywanie przez nią prac w Hucie AMP jest ograniczone – w praktyce otrzyma ona przepustki tylko na krótki okres.

Dlaczego ten paszport jest taki ważny?

Właśnie ze względu na możliwość otrzymania przepustki o dłuższym terminie. Prace w Hucie AMP  przeważnie nie zamykają się w ciągu 1 – 2 dni, bo trwają nawet kilka tygodni! Jeśli chcesz uzyskać przepustkę np. na 2 tygodnie, to paszport dla podwykonawców ArcelorMittal okazuje się w tym przypadku niezbędny.

Jakie podnośniki koszowe jeżdżą do realizacji w dawnej Hucie Sędzimira?

Najczęściej wykorzystywanym podnośnikiem koszowym jest nasza zwyżka H – 45 m. Wbrew pozorom nie tylko ze względu na jej wysokość, ale także udźwig (600 kg) i szerokość (prawie 4 m) kosza. Są to parametry szczególnie przydatne, gdy musimy na wysokość wznieść ze sobą ciężkie narzędzia lub drobne elementy niezbędne np. do napraw.

W naszej flocie maszyn posiadamy 3 rodzaje zwyżek:

W ostatnim czasie wspomagaliśmy jednak jednego z podwykonawców ArcelorMittal podnośnikiem koszowym H – 22 m.

Przegląd budynków w Hucie Sędzimira z wykorzystaniem zwyżki

Klient zamawia nas z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Decyduje się na podnośnik koszowy H – 22 m. Dopinamy niezbędne formalności i rezerwujemy termin w kalendarzu.

Na miejscu zlecenia pojawiamy się o 6:30. Przed nami jeszcze przejazd przez bramę kontrolną. Odbywa się on sprawnie i tuż przed 7:00 rozpoczynamy prace. Sam przejazd wewnątrz struktur Huty Sędzimira zajmuje często 15 – 20 minut. Tak było i tym razem.

Ekipa, która wykonuje prace przy użyciu zwyżki, sprawnie lokuje się we wnętrzu obudowanego kosza – dzięki któremu mogą bezpiecznie wykonać pracę. Przed nimi 2 budynki do sprawdzenia i wykonania ewentualnych drobnych napraw. Z wykorzystaniem naszej maszyny z pewnością uda im się to zrobić sprawnie.

Z jednego ustawienia podnośnika koszowego dokonują przeglądu większości budynku – dzięki mobilnemu wysuwanemu ramieniu. Całość prac zajmuje im 8 godzin i – jak się okazuje – nie jest to jeszcze koniec. Zwyżka będzie dodatkowo potrzebna na około 5 dni. W międzyczasie zlecenie zostało rozszerzone.

Zwyżka do prac na AMP

Potrzebujesz wsparcia w pracach na wysokości? Chętnie pomożemy naszymi podnośnikami koszowymi. Śmiało kontaktuj się pod numerem telefonu +48 502 602 577.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl