Mycie przeszkleń z podnośnika koszowego | EHC Kraków

mycie przeszklen na wysokosci
  • Dodano: 08.10.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Moda zmienia się wraz z biegiem czasu. Dotyczy to również budownictwa. Budynki z dużą ilością przeszkleń są obecnie bardzo popularne. Aby jednak szyby ładnie się prezentowały, powinny być regularnie myte. Jak poradzić sobie szybko i sprawnie z tym zadaniem?

Wykorzystanie podnośnika koszowego do mycia przeszkleń

Większość z obecnie powstających budynków ma wiele przeszkleń. Dzięki temu pomieszczenia są dobrze doświetlone i jasne. Co jakiś czas należy jednak umyć wszystkie szyby, co okazuje się wyzwaniem, gdy budynek ma kilkanaście pięter.

Pomocą przy wykonaniu tego zadania jest zwyżka. Dzięki jej użyciu ekipa sprzątająca może się dostać na potrzebną wysokość. Istnieje też możliwość sterowania ustawieniem kosza z jego wnętrza lub z dołu przez operatora. Stabilne podłoże kosza i duża przestrzeń w jego środku umożliwiają ekipie swobodne wykonanie pracy.

Zdecydowaną zaletą wyboru podnośnika jest bezpieczeństwo. Pracownik znajduje się w obudowanym koszu. Dodatkowo jest zawsze przypięty do jednego z dwóch punktów asekuracyjnych. Znacznie minimalizuje to ryzyko upadku z wysokości.

Nasza firma oferuje wynajem podnośników koszowych o różnych wysokościach:

W zależności od wysokości, na jaką trzeba się dostać oraz innych parametrów wybiera się odpowiednią zwyżkę.

Jak nasz podnośnik został wykorzystany do mycia okien?

W poniedziałek po południu dzwoni do nas Pan Kamil.

– Dzień dobry, Panie Karolu! Dzwonię, ponieważ potrzebuję wynająć podnośnik koszowy do umycia okien w budynku. Czy jest możliwość umówienia terminu?

Dopytujemy Klienta o więcej informacji, m.in. o adres wykonania zlecenia, wysokość budynku,  przewidywany czas, na jaki potrzebuje wynająć sprzęt oraz jaki termin najbardziej by go interesował.

Po ustaleniu szczegółów wyceniamy usługę, a Klient przysyła nam na maila wypełniony formularz zamówienia. Rezerwujemy odpowiedni podnośnik na sobotę rano.

W umówionym dniu jest pochmurno, ale na szczęście nie pada deszcz. Pojawiamy się przy wskazanym budynku chwilę przed czasem. Przygotowujemy miejsce prac i rozkładamy podnośnik. Ekipa sprzątająca zabiera potrzebny sprzęt i narzędzia, a następnie wchodzi do kosza. Kiedy pracownicy są już przypięci do punktów kotwiczących, możemy zaczynać pracę.

Wznosimy kosz w górę i ekipa rozpoczyna mycie przeszkleń.

Po kilku godzinach intensywnego mycia okna lśnią czystością. Praca została zakończona. Ściągamy kosz w dół. Pracownicy odpinają zabezpieczenia i zabierają z kosza sprzęt.

Składamy podnośnik i możemy jechać do kolejnego Klienta!

mycie szyb z podnosnika

Jeśli Ty również potrzebujesz umyć okna na wysokości, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 502 602 577. Przedstawimy ofertę, doradzimy odpowiedni sprzęt oraz bezpłatnie wycenimy usługę!

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl