fbpx

Malowanie elewacji z podnośnika koszowego

 • Dodano: 06.02.2020

 • Przez: EHC Karol Zagajewski

Pomalowanie elewacji wysokiego budynku to nie lada wyzwanie! Jak wykonać je szybko i bezpiecznie? Podnośnik koszowy ułatwi Ci wykonanie tego zadania. Przeczytaj dlaczego!

Czemu warto wybrać zwyżkę?

Podnośnik koszowy to dobre rozwiązanie przy pracach na wysokości. Dlaczego?

 • Możliwość dostania się na dowolną wysokość – nasza firma oferuje wynajem podnośników o różnych wysokościach. W ofercie znajdują się:
 1. zwyżka H-22 m,
 2. zwyżka H-27 m,
 3. zwyżka H-30 m
 4. zwyżka H-45 m.
 • Bezpieczeństwo – kosz podnośnika jest obudowany. Dodatkowo jest możliwość przypięcia się w nim do punktu asekuracyjnego. Znacznie zmniejsza to ryzyko upadku z wysokości.
 • Mobilność – koszem można sterować (zarówno z jego wnętrza, jak i z ziemi). Dzięki temu mamy możliwość ustawienia się w najkorzystniejszym dla nas miejscu, bez konieczności zmiany położenia całej maszyny.
 • Krótszy czas pracy – wykorzystanie podnośnika koszowego oszczędza czas. Zadanie można wykonać szybciej niż z rusztowania czy dostępu alpinistycznego.
 • Pojemność kosza – można do niego zabrać narzędzia i materiały potrzebne do wykonania pracy. Istnieje również możliwość podpięcia do zasilania narzędzi 230 V oraz 24 V, a nawet wody i sprężonego powietrza.
 • Możliwość wykonania zlecenia w miejscach trudno dostępnych – nasze podnośniki mają możliwość znacznego wychyłu bocznego ramienia. Dzięki tej opcji można wykonać pracę ze zwyżki nawet w sytuacji, kiedy nie jest możliwe jej rozłożenie tuż przy miejscu prac.

Dlatego z pomocą podnośnika koszowego można poradzić sobie z malowaniem elewacji, założeniem zabezpieczeń przeciwko ptakom, odśnieżaniem dachów i strącaniem sopli, montażem klimatyzacji oraz wieloma innymi zadaniami.

Przede wszystkim pracę można wykonać bezpiecznie!

Podnośnik H-45 m do malowania elewacji

We wtorek dzwoni do nas telefon. To Pani Aneta – zarządca jednego z krakowskich osiedli.

– Dzień dobry! Chciałabym wynająć maszynę do pomalowania elewacji bloku. Czy są Państwo w stanie mi pomóc?

Dopytujemy Klientkę o wszystkie potrzebne informacje, m.in. o:

 • wysokość budynku,
 • miejsce prac,
 • termin, na jakim zależy Pani Anecie,
 • czy jest możliwość rozłożenia maszyny przy bloku.

Kiedy mamy komplet wiadomości, proponujemy Klientce wynajem podnośnika koszowego H-45 m. Potrzebna jest nasza najwyższa zwyżka, ponieważ blok liczy aż 10 pięter.

Umawiamy się na dwa dni pracy. Prosimy Panią Anetę, by wypełniła formularz zamówienia maszyny dostępny na naszej stronie internetowej.

W następny czwartek przyjeżdżamy na miejsce. Na szczęście pogoda nam dopisała – nie pada deszcz. Gdyby padał, musielibyśmy przełożyć termin prac.

Zaczynamy od rozłożenia podnośnika i wygrodzenia miejsca pracy. Ekipa zabezpieczenia podnośnik, aby nie został zachlapany farbą podczas malowania. Po wyłożeniu kosza folią wkładają do niego potrzebne narzędzia i przypinają się do punktów asekuracyjnych.

Nasz operator ustawia kosz zwyżki w odpowiednim miejscu na wysokości. Zaczynamy!

Po 8 h pracy kończymy, ponieważ zaczyna robić się ciemno. Widzimy się ponownie jutro o 8:00.

wynajem podnosnika koszowego

Następnego dnia świeci piękne słońce, a praca idzie szybko. Ostatecznie malowanie kończymy tuż przed planową 16:00. Blok od razu wygląda lepiej po takim odświeżeniu!

Składamy podnośnik i ruszamy na kolejne zlecenie!

wynajem podnosnika

Ty również jesteś zarządcą nieruchomości i chcesz pomalować budynek? Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 502 602 577. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać odpowiednią maszynę!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl