fbpx

Fotograf i zdjęcia z wysokości ze zwyżki

Podnośnik koszowy wykorzystany do fotografii
  • Dodano: 22.08.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Zdjęcia kubatury. Ujęcia z wysokości. Kreatywne sesje zdjęciowe. To tylko niektóre z realizacji, które wykonujemy z fotografami przy użyciu naszego podnośnika koszowego. Gdzie tym razem wybraliśmy się, aby wykonać zdjęcia?

Podnośnik do zdjęć z wysokości – alternatywa dla dronu

Gdy myślimy o zdjęciach z wysokości, to pierwszy do głowy przychodzi nam dron. Jednak nie każdy z fotografów korzysta z tego rozwiązania. Niektórzy z nich wolą wynająć podnośnik koszowy. Z czego to wynika?

  • Aby sterować dronem powinieneś mieć odpowiednie uprawnienia – zakup tego sprzętu to jedno, ale zanim zabierzesz się za jego sterowanie, musisz uzyskać odpowiednie uprawnienia. Warto też sprawdzić, w jakich obszarach możesz latać tym sprzętem i na jakiej wysokości.
  • Sterowanie nie zawsze jest proste, szczególnie gdy u góry jest Twój sprzęt za kilka tysięcy – wielu fotografów decyduje się na wykonywanie zdjęć z podnośnika z prostego względu: czują, że ich sprzęt jest tam bezpieczniejszy. Prace są w końcu wykonywane z obudowanego kosza, w którym znajduje się zarówno fotograf, jak i jego sprzęt.
  • Jakość zdjęć – wiele osób wykonujących zdjęcia z wykorzystaniem naszej zwyżki, wspomina, że w ten sposób są w stanie wykonać lepsze jakościowo fotografie. Możliwości drona pod względem umieszczonego tam sprzętu są ograniczone.

Podnośnik i zdjęcia kubatury, czyli jedna z realizacji dla krakowskiego Dewelopera

Z Panem Markiem współpracujemy już od dawna. Jest on fotografem realizującym zlecenia głównie dla deweloperów. Wykonuje dla nich zdjęcia nowo powstałych inwestycji, które są później wykorzystywane na stronach www i w katalogach. Dzwoni do nas na początku tygodnia:

Dzień dobry Panie Karolu! Potrzebuję podnośnika na środę do zdjęć. Patrząc na pogodę, będą idealne warunki do wykonania fotografii. Chciałbym je zrobić na inwestycji dla jednego z moich deweloperów. Czy macie wtedy wolny termin?

Sprawdzamy kalendarz. Będziemy w stanie wesprzeć naszego Klienta dopiero od godziny 14:00. Jednak jak się okazuje, ta pora mu odpowiada. Przyjmujemy zlecenie!

Wynajem podnośnika do fotografii

Na miejscu pojawiamy się punktualnie. Czeka tam na nas już fotograf wraz ze swoim sprzętem. Wchodzi do kosza podnośnika, przypina się uprzężą do bezpiecznego punktu w koszu i jest windowany do góry.

Maksymalny wysięg naszej najmniejszej zwyżki to 22 metry. Ujęcia będą wykonywane właśnie z takiej wysokości. Aby wyszły perfekcyjne, trzeba pamiętać jeszcze o jednym… Należy maksymalnie ograniczyć drgania! Mamy jednak na to sprawdzony sposób. 🙂

Pan Marek wykonuje bezpiecznie swoją pracę. Gdy pytamy go na zakończenie, jak wyszły zdjęcia, odpowiada nam tylko jedno: perfekcyjnie!

Ujęcia na wysokości? Mamy w tym doświadczenie. Jeśli potrzebujesz wsparcia podnośnika w zrobieniu zdjęć, to śmiało dzwoń do nas pod numer +48 502 602 577.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl