fbpx

Dźwig i jacuzzi

jak przeniesc jacuzzi
  • Dodano: 27.10.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Marzysz o jacuzzi przy swoim domu? W końcu kupujesz wymarzony obiekt, który zostaje Ci dostarczony. I co teraz? Jak go przetransportować na podwyższony taras? Waga jacuzzi stwarza wyzwanie do zrobienia tego samodzielnie. Wtedy z pomocą przychodzi dźwig! Dla niego przeniesienie takich ciężarów to pestka!

Ciekawa realizacja

W poniedziałek odbieramy telefon od pana Rafała:

– Dzień dobry, mam dosyć wyjątkową sprawę. Kupiłem ostatnio jacuzzi, takie do ogrodu. Zastanawiam się tylko, jak je przenieść na miejsce. Firma transportowa dowiezie je pod mój dom, ale o umieszczenie go na tarasie muszę zadbać sam. Czy macie odpowiednie maszyny, które dałyby radę? Potrzebuję pomocy już pojutrze.

Klient podaje nam wagę jacuzzi (ok. 450 kg), a my proponujemy mu nasz dźwig. Sprawdzamy kalendarz, akurat mamy wolny termin. Zanim jednak potwierdzimy wynajem żurawia, musimy dopytać o ważne szczegóły takie jak:

  • Otoczenie domu – czy w okolicy znajdują się obiekty mogące uniemożliwić nam pracę np. linie energetyczne.
  • Szerokość drogi dojazdowej – jest to ważne, aby upewnić się, że dźwig na pewno da radę wjechać na miejsce zlecenia.
  • Rodzaj podłoża – różne typy podłożą mogą znieść inny nacisk. Ta informacja ma znaczenie, aby mieć pewność, że żuraw samojezdny będzie mógł zostać rozłożony bez spowodowania uszkodzeń.

Po upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, prosimy pana Rafała o wypełnienie formularza zamówienia na naszej stronie internetowej.  Wszystkie formalności dopełnione, czekamy na środę, aby wyruszyć naszym dźwigiem samochodowym na tę realizację!

Jacuzzi przez ogrodzenie!

Nadchodzi umówiony dzień. Nasz operator żurawia samochodowego wyrusza na realizację. O godzinie 9:00 pojawia się na miejscu, tak jak było to wcześniej ustalone. Samochód dostawczy ze spakowanym jacuzzi też jest już obecny.

Na miejscu wita nas właściciel domu i pokazuje, gdzie chciałby przetransportować jego nowy nabytek.

jak przeniesc jacuzzi

 

Teraz już możemy zaczynać pracę. Operator rozkłada dźwig, wysuwając podpory. Odpina hak i przymocowuje do niego zawiesia. Następnie jest do nich podpinane spakowane jacuzzi. Po upewnieniu się, że wszystko jest stabilne i bezpieczne, wraca do kabiny, z której będzie sterował żurawiem.

Ostrożnie podnosimy ładunek na odpowiednią wysokość. Musimy przenieść go nad ogrodzeniem, drzewkami ozdobnymi i linią telefoniczną. Gdy jacuzzi jest już w powietrzu, przesuwamy je nad docelowe miejsce. Wtedy zaczynamy wolno i opuszczać przedmiot. Czy to się powiedzie?

Udaje się! Wszystko jest na swoim miejscu! Pracownicy odpowiedzialni za montaż urządzenia odpinają je od dźwigu i zaczynają swoją pracę. Nam zostało już tylko złożyć żuraw samojezdny i jechać do kolejnego Klienta! Całość pracy trwała krócej niż godzinę!

jak przeniesc jacuzzi

Potrzebujesz przenieść ciężki ładunek? Nasz dźwig jest do tego idealny! Przenosi jacuzzi oraz inne ciężary. Zadzwoń pod numer +48 502 602 577, a przedstawimy Ci naszą ofertę!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl