fbpx

UFO wylądowało! Czyli o najnowszej realizacji naszej firmy

  • Dodano: 29.09.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Montaż oświetlenia pod wysokim sufitem to wyzwanie, z którym często przychodzi nam się zmierzyć. Ze względu na to, że jest on pracą wykonywaną na wysokości, wymaga szczególnej ostrożności. Tym razem Klient skorzystał z naszych usług alpinistycznych i montowaliśmy oświetlenie w kształcie… spodka. Przeczytaj, jak poradziła sobie z tym kosmicznym zadaniem nasza ekipa!

Montaż? Przecież to nic trudnego!

Czasy palenia ogniska na środku chaty już dawno przeminęły. Te, kiedy w sklepach mogłeś zobaczyć tylko dwa rodzaje lamp, także. Teraz wszędzie możesz znaleźć żarówki, oświetlenia i żyrandole o różnych kształtach, rozmiarach oraz kolorach! Dzięki nim wnętrze, które chcesz upiększyć, może zyskać całkiem nowy charakter.

O ile w zaciszu własnego domu montaż żyrandola pod sufitem może okazać się  dla Ciebie prosty, to w większych pomieszczeniach, takich jak dworce lub galerie handlowe, już niekoniecznie. Jak sobie z tym poradzić? Najlepiej będzie, jeśli zlecisz to profesjonalistom, którzy świadczą usługi alpinistyczne i podejmą się tego zadania! Prace zostaną wykonane przez wykwalifikowaną ekipę z odpowiednimi uprawnieniami, a Ty w tym czasie będziesz mógł obserwować postępy!

Skąd się wziął „spodek kosmiczny”?

Ze względu na to, że świadczymy usługi wysokościowe, zdarza nam się montować różnego rodzaju oświetlenia lub przeprowadzać ich serwis. Jakiś czas temu do naszej firmy zadzwonił Klient z ciekawym wyzwaniem.

– Dzień dobry! Zauważyłem na waszej stronie, że świadczycie usługi wysokościowe. Chciałbym, abyście zamontowali oświetlenie w kształcie spodka na Dworcu PKS w Kielcach. Jest ono dość duże, dlatego wolę, aby tą pracą zajęła się wykwalifikowana firma.

Lubimy takie wyzwania! Dlatego z chęcią podejmujemy się tego. Doprecyzowujemy szczegóły z Klientem i kilka dni później nasza ekipa wyrusza w drogę.

Wielkie lądowanie!

W umówionym dniu nasza ekipa od usług wysokościowych jest już na miejscu. Dzięki temu, że wcześniej dokonaliśmy wizji lokalnej, kolejne oględziny miejsca pracy można pominąć.

Do dzieła!

Lampa, która ma być zawieszona pod sufitem dworca, robi wrażenie. Wygląda jak spodek przybyszów z kosmosu!

Na początku ekipa Klienta na ziemi  z kilku części składa lampę – nasi specjaliści montują wciągarki pod dachem. Po skręceniu i okablowaniu spodka, za pomocą lin zostaje on uniesiony na odpowiednią wysokość, aby minąć ruchome schody i szklane balustrady. To najniebezpieczniejszy moment, ponieważ ich elementy muszą pozostać nienaruszone. Następnie po wciągnięciu lampy do góry, ekipa alpinistyczna uwija się, aby jak najlepiej przymocować ją do konstrukcji sufitu.

Zadanie musi zostać wykonane z jak największą starannością. Kiedy wszystko jest już gotowe, a członkowie ekipy upewnili się, że oświetlenie jest solidnie przymocowane, mogą obejrzeć efekty swojej pracy.

Lampa wygląda imponująco! Jak świetlisty statek UFO, który właśnie wylądował! Klient także jest bardzo zadowolony z wykonanego zadania.

– Świetna robota!

A Ty? Masz dla nas jakieś zlecenie? Może montaż oświetlenia lub inne prace, wykonywane z użyciem dostępu alpinistycznego? Czekamy na Twój telefon! +48 502 602 577

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl