fbpx

Praca podnośnika w trudnym terenie

Zwyżka do pracy w trudnym terenie
  • Dodano: 14.08.2018

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Ciasna zabudowa, grząski grunt, praca w szczerym polu, błoto – to tylko nieliczne z terenów, w jakich mieliśmy okazję pracować. Czemu dajemy radę tam, gdzie inne podnośniki nie mogą?

Do pracy w trudnym terenie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu

We flocie naszych podnośników koszowych znajduje się wyjątkowa maszyna. Nie tylko ze względu na to, że gdy wyjedziemy w jej koszu na maksymalną wysokość 45 metra, to zapiera nam dech w piersiach. Głównym powodem jest jej podwozie terenowe 4 x 4.

Podnośnik koszowy H – 45 m daje radę tam, gdzie inne zwyżki nie mogą. W większości przypadków maszyny te nie są przeznaczone do pracy w wyjątkowo trudnych warunkach. Wszystko ze względu na to, że większość ich prac opiera się o usługi w miastach, gdzie nie jest to potrzebne. Dlatego też firmy nie inwestują dodatkowych środków finansowych w specjalistyczne udogodnienia. My jednak postanowiliśmy zainwestować w taki sprzęt.

Zwyżka do pracy w trudnym terenie

Jakie są parametry naszego podnośnika koszowego H-45 m i dlaczego są ważne?

Do najważniejszych parametrów naszego podnośnika koszowego H – 45 m należą:

  • Wysokość: 45 metrów.
  • Wychył boczny: 28 metrów.
  • Wymiar kosza: 247 – 388 cm x 105 cm.
  • Udźwig kosza: 600 kg.
  • Podwozie terenowe 4 x 4.

Najważniejszym parametrem do pracy w trudnym terenie okazuje się podwozie terenowe 4 x 4. Równie ważny jest także wychył boczny – nie zawsze do miejsca, w którym chcemy pracować, jest łatwy dojazd. Czasem zwyżka musi rozstawić się kilka metrów od miejsca realizacji.

Jeśli realizacja wymaga wzniesienia na wysokość wielu ciężkich narzędzi, to ważny okazuje się również udźwig kosza, a także jego rozmiar – większa przestrzeń w jego wnętrzu to bardziej komfortowe warunki do pracy.

Nasza ostatnia realizacja podnośnikiem w trudnym terenie

Klient do tej realizacji zamówił nas z tygodniowym wyprzedzeniem. Potrzebował sprzętu, który poradzi sobie w wyjątkowych warunkach – błoto i grząski grunt. Realizacja przebiegała w miejscowości niedaleko Krakowa i dotyczyła konserwacji ciągu sieci komunikacyjnej.

Do tego zlecenia został wykorzystany nasz podnośnik koszowy H – 45 m. Nie miał on większego kłopotu z wjazdem na dość problematyczny teren.

Po szybkim rozstawieniu sprzętu pracownicy firmy, która wykonywała zlecenie, udali się na wysokość do działania. Skrupulatnie sprawdzali i konserwowali sieć komunikacyjną, tak by korzystający z niej klienci mogli czuć się bezpiecznie. Całość pracy zajęła około 9 godzin.

Spotkało Cię wyzwanie na wysokości w trudnym terenie? Zadzwoń do nas – z naszym podnośnikiem koszowym na podwoziu do pracy w trudnym terenie chętnie Ci pomożemy!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl