fbpx

Podnośnik na ratunek Młodej Parze!

Zwyżka w Krakowie na już
  • Dodano: 16.08.2018

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Czasem na naszej drodze stają realizacje, które muszą być wykonane na już! Właśnie z takim zleceniem zetknęliśmy się ostatnio twarzą w twarz, a naszym zadaniem okazało się uratowanie wspomnień Młodej Pary.

Sobotnie popołudnie i nagły telefon

Godzina 17:00. Słyszymy skoczny dźwięk naszego telefonu. Numer nieznany, co oznacza, że dzwoni do nas nowy Klient. Odbieramy.

– Dzień dobry. Czy zajmują się Państwo wynajmem podnośników koszowych?

– Tak. W czym możemy pomóc?

– Zajmuję się nagrywaniem filmów – W głowie pojawia się nam myśl: czyżby na naszej drodze stanęła kolejna realizacja podnośnikiem koszowym na planie filmowym? – Wiem, że jest późno, ale potrzebuję pilnej pomocy. Czy byliby Państwo w stanie pomóc mi dosłownie „na już” swoją zwyżką?

Klient brzmiał dość tajemniczo, dlatego postanowiliśmy doprecyzować, czego konkretnie ma dotyczyć to zlecenie:

– W jakim miejscu potrzebny jest podnośnik koszowy i do czego chce go Pan wykorzystać?

– Wie Pan… Wstyd się przyznać. Już tyle lat nagrywam ujęcia w ten sposób, ale pierwszy raz w życiu przydarzyło mi się coś takiego. – Historia zaczęła brzmieć dla nas ciekawie. – Jestem na przyjęciu weselnym i nagrywam zdjęcia dla Pary Młodej z wysokości… Niestety przez moją nieuwagę dron utknął na jednym z drzew. Pomyślałem, że najbezpieczniejszym sposobem na jego ściągnięcie będzie sięgnięcie po niego z kosza podnośnika koszowego.

Zwyżka w Krakowie na już

– Proszę się nie przejmować, nie jest Pan pierwszą osobą, która w ten sposób „uziemiła” swojego drona. Mieliśmy już podobne zlecenia.

– To chociaż tyle, że nie jestem jedyny… Potrzebuję jednak ściągnąć go jak najszybciej. Para Młoda zaplanowała specjalny pokaz na godzinę 19:00. Koniecznie musi być on nagrany z dronu. Czy będzie Pan w stanie mi pomóc?

– W takim przypadku zdecydowanie! Nie możemy przecież zepsuć takiego dnia Parze Młodej.

Jak wyglądała nasza realizacja podnośnikiem koszowym na weselu?

Po ustaleniu wszystkich szczegółów z klientem, bezzwłocznie udaliśmy się na przyjęcie weselne naszym podnośnikiem koszowym H – 22 m. Na miejscu zlecenia pojawiliśmy się kilka minut po 18:00. Nasz Klient szybko znalazł się w koszu i w kilkanaście sekund został wywindowany do góry.

Będąc u góry, bezpiecznie sięgnął z obudowanego kosza po swój sprzęt. Całość zlecenia zajęła około 15 minut. Wspomnienia Pary Młodej mogły zostać spokojnie uwiecznione za pomocą drona, który więcej nie znalazł się tej nocy na drzewie.

Zwyżka w Krakowie na już

Nagłe wydarzenie na wysokości? Szukasz ratunku? Zadzwoń do nas – pomożemy! 🙂

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl