fbpx

Mycie zewnętrznych elewacji budynków

Usługi wysokościowe Kraków
  • Dodano: 12.07.2018

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Gdy nadchodzą ciepłe dni, coraz częściej pojawiamy się na zewnątrz. Wtedy też jeszcze bardziej dbamy o otaczającą nas przestrzeń. W końcu chcemy przebywać w zadbanym otoczeniu. Dlatego też dużo częściej decydujemy się na mycie elewacji. Jak ono wygląda?

Mycie elewacji a podnośnik koszowy

Nasi klienci z firm zajmujących się myciem elewacji bardzo często korzystają z naszych podnośników koszowych. W trakcie trwania sezonu nawet po kilkanaście razy w miesiącu. Zapytaliśmy jednego z nich o to, dlaczego zdecydował się na korzystanie właśnie z podnośników koszowych:

Z podnośników koszowych zaczęliśmy tak naprawdę korzystać 2 lata temu. Wcześniej naszą pracę wykonywaliśmy z wykorzystaniem rusztowań. Jednak wraz z rozrostem firmy i coraz większą ilością zleceń, stało się to dla nas problematyczne. Szukaliśmy rozwiązania, które sprosta dużej ilości zleceń i zaoszczędzi czas pracy przeznaczony na rozkładanie sprzętu.

Rusztowanie na jedną ścianę rozkładaliśmy czasem kilka godzin, gdzie podnośnik do tej samej ściany rozkłada się w zaledwie kilka sekund. To właśnie przemówiło do nas za tym, żeby całkowicie zapomnieć o rusztowaniach i zacząć korzystać wyłącznie z podnośników.

– mówi jeden z właścicieli firmy myjącej elewacje, którą obsługujemy.

Które z naszych podnośników są wykorzystywane do mycia elewacji?

Wszystko jest tak naprawdę uzależnione od tego, jakiej wysokości jest budynek, którego ściany są do umycia. W swojej ofercie posiadamy podnośniki koszowe sięgające aż 45. metra, czyli około 15. piętra budynku.

Poszczególne parametry podnośników można sprawdzić na naszych stronach:

  1. Podnośnik koszowy H – 22 m
  2. Podnośnik koszowy H – 27 m
  3. Podnośnik koszowy H – 45 m

Nasza ostatnia realizacja podczas mycia elewacji

Klient do swojej realizacji zamówił nas na cały dzień. Miał do umycia cały budynek– zarówno ściany, jak i przeszklenia. Budynek był usytuowany w dość ciasnej zabudowie, co jednak – ze względu na doświadczenie naszego operatora – nie przeszkodziło w sprawnej pracy.

Dzięki sprawnemu rozłożeniu sprzętu klient mógł dotrzeć we wszystkie zakamarki, bez zbędnego wychylania się z kosza. Swoją pracę wykonał w bezpiecznych warunkach, na co też miał wpływ obudowany kosz naszego podnośnika koszowego. Całość zlecenia zajęła około 9 godzin. Budynek został pięknie umyty i może teraz lśnić w słońcu!

Zastanawiasz się, jak ta realizacja wyglądała w praktyce? Sprawdź na poniższych zdjęciach. A jeśli potrzebujesz podnośnika koszowego do świadczenia swoich usług – zapraszamy do kontaktu!

Usługi wysokościowe Kraków

Usługi wysokościowe Kraków

Usługi wysokościowe Kraków

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl