fbpx

Mycie z podnośnika – szybko i bezpiecznie

Podnośnik do mycia elewacji
  • Dodano: 25.07.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Zanieczyszczenie powietrza w obecnych czasach jest ogromne. Największy problem zauważalny jest w miastach na elewacjach budynków. Jednak da się z tym problemem uporać. I może pomóc w tym podnośnik.

Dlaczego warto wynająć podnośnik do mycia elewacji oraz przeszkleń?

Wiosna oraz lato to sezon na mycie budynków. Branże sprzątające nie mogą narzekać na liczbę zleceń. Ich Klientom zależy na tym, by ich blok, biurowiec czy dom umyto jak najdokładniej, a do tego jeszcze szybko.

Co w takim razie może zrobić przedsiębiorstwo świadczące usługi sprzątania? Przecież wiadomo, że zależy mu na jak największej liczbie realizacji. Jednak nie może na tym ucierpieć jego Klient. Co zrobić w takiej sytuacji?

Prace sprzątające na wysokości mogą być wykonywane na trzy sposoby:

  • Alpinistycznie.
  • Na podwieszanej platformie.
  • Z podnośnika koszowego.

Dlaczego najlepiej wynająć podnośnik koszowy? Jest to najbezpieczniejsza forma sprzątania na wysokości. Przede wszystkim pracownicy przedsiębiorstwa mogą czuć się bezpiecznie, pracując w obudowanym koszu zwyżki.

Również właściciel firmy będzie zadowolony, a tym bardziej Klient – prace zostaną wykonane o wiele szybciej niż z platformy czy z dostępu alpinistycznego.

Oprócz tego poczucie stabilności w koszu podnośnika pozwala na dokładne umycie elewacji czy przeszkleń i w razie zauważenia jakichś niedociągnięć łatwo wrócić na miejsce w celu poprawek.

Podnośnik do mycia elewacji

Jak zwyżka przydaje się podczas sprzątania na wysokości?

Słoneczny dzień czerwca. Środa. Dostajemy telefon od Pani Barbary, właścicielki firmy sprzątającej. Ma zlecenie umycia bloku na kilkuletnim osiedlu. Jednak elewacja jest biała i budynek szybko się brudzi. Na skończenie wszystkich prac ma dwa dni i potrzebuje wykonać zlecenie jak najszybciej.

Niestety kalendarz pęka w szwach. Wszystkie podnośniki pracują w dni robocze. Proponujemy najbliższy weekend. Pani Barbara przystaje na tę propozycję i już w sobotę rano jesteśmy zwyżką H-22 na miejscu, gdzie czeka na nas ekipa sprzątająca.

Podłącza myjkę do prądu, a my rozstawiamy podnośnik. Zabezpieczamy miejsce prac pachołkami ostrzegawczymi. Po chwili pracownicy, podpięci do punktu kotwiącego w koszu podnośnika, windowani są do góry.

Włączają myjkę ciśnieniową i przystępują do mycia elewacji. Następnie przechodzą do skrupulatnego czyszczenia przeszkleń. Po skończeniu prac porządkowych operator opuszcza ich w koszu zwyżki z powrotem na ziemię. Całość prac zajmuje im cały dzień. Na drugi dzień powtarzają czynności przy drugim budynku.

Podnośnik do mycia elewacji

Podnośnik do mycia budynków

Czy Ty także masz do umycia budynek na wysokości? Nasz podnośnik przyśpieszy Twoje prace jak nigdy wcześniej! Zadzwoń pod numer 502 602 577, dobierzemy dla Ciebie odpowiednią zwyżkę, a Ty zaoszczędzisz czas.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl