fbpx

Montaż logo z pomocą podnośników koszowych

podnosnik koszowy
  • Dodano: 02.06.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Montaż logo lub baneru na wysokości nie jest łatwym zadaniem. Wykorzystanie podnośnika koszowego jest dobrym rozwiązaniem w takim przypadku. Może jednak lepiej użyć dwóch? Dlaczego? Przeczytaj!

Dlaczego podnośnik koszowy jest pomocny przy montażu banerów?

Zwyżka jest maszyną przydatną przy różnorakich pracach na wysokości. Dzięki niej pracownicy są w stanie dostać się w miejsce, w którym muszą wykonać dane zadanie.

Niewątpliwą zaletą podnośników koszowych jest fakt, że z jednego ustawienia maszyny można dostać się w wiele miejsc. Jest to możliwe dzięki ruchomemu ramieniu. Nie dość, że może ono sięgnąć w górę, to jeszcze w bok (co jest przydatne, kiedy nie ma możliwości rozstawienia zwyżki tuż przy miejscu prac).

Dodatkowo, dzięki obudowanemu koszowi i przypięciu pracowników do punktów asekuracyjnych, znacznie zmniejsza się ryzyko upadku z wysokości.

Do kosza, oprócz ludzi, zmieszczą się też potrzebne sprzęty i narzędzia. Należy jednak pamiętać, że każda z maszyn ma swój maksymalny udźwig kosza, którego nie można przekroczyć. W przypadku naszej firmy parametry te wyglądają następująco:

Zwyżka o wysokości 45 m ma jeszcze dodatkową możliwość podpięcia ciężaru pod koszem za pomocą specjalnego atestowanego haka. Jego udźwig to 300 kg. Dzięki temu można przetransportować cięższe elementy, które musimy zamontować. Inne podnośniki nie mają takiej opcji – zgodnie z instrukcją służą one wyłącznie do transportu ludzi, a nie materiałów.

Nasze podnośniki w akcji

W poniedziałkowe popołudnie dzwoni do nas telefon. To Pan Adam. Zajmuje się montażem banerów i reklam.

– Dzień dobry! Chciałbym wynająć dwa podnośniki koszowe na poniedziałek za dwa tygodnie. Zależy mi na tym o wysokości 45 m, żeby przetransportować elementy reklamy oraz drugi, niższy dla pracownika montującego.

Dopytujemy o potrzebne do wybrania odpowiedniej maszyny szczegóły. Najistotniejszym jest wysokość, na jakiej mają być wykonywane prace oraz możliwość rozłożenia maszyny tuż przy tym miejscu.

Po uzyskaniu informacji możemy zaproponować podnośnik koszowy H-22 m. Umawiamy się z Klientem w wybrany przez niego dzień na godzinę 9:00.

Dwa tygodnie później przyjeżdżamy na miejsce zlecenia przy ul. Wielickiej w Krakowie. Ekipa Pana Adama już na nas czeka. Zabieramy się za rozłożenie maszyn. Zwyżkę 22 m ustawiamy tuż przy stelażu, natomiast 45 m nieco dalej.

Z pomocą wyższego podnośnika transportujemy poszczególne elementy reklamy w górę. Są on podczepiane do atestowanego haka, który jest w tej maszynie. W koszu niższej zwyżki znajduje się już pracownik, zajmujący się montażem logo do konstrukcji. Z tego miejsca może spokojnie wykonać swoją pracę.

Montaż baneru przebiega szybko i sprawnie. Po 3 godzinach jedna strona jest gotowa, zabieramy się za kolejną. Wieczorem wszystkie 3 strony są gotowe.

Składamy podnośniki koszowe i wracamy na bazę!

wynajem podnosnika koszowego

podnosnik koszowy wynajem

Jeśli zajmujesz się montażem banerów oraz reklam i potrzebujesz wsparcia odpowiednich maszyn, skontaktuj się z nami pod numerem +48 502 602 577. Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl