Montaż klimatyzacji z pomocą podnośnika koszowego | EHC Kraków

wynajem zwyżki H - 45 m do montażu klimatyzacji Kraków
  • Dodano: 29.08.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Czy tylko za pomocą dźwigu można wznieść ciężar na wysokość? Większość podnośników, które są dostępne na rynku, nie służą do dźwigania, gdyż nie dopuszcza do tego konstrukcja urządzenia. Jednak nasza firma oferuje wynajem zwyżki przystosowanej do tego typu prac, z której pomocą także można wznieść przedmioty na wysokość.

Co różni podnośnik koszowy H–45 m od innych zwyżek?

Jakie są zalety podnośnika H–45 m?

  • Wygoda i komfort montażystów – zwyżka posiada specjalny kosz, który jest w stanie wznieść ciężar do 600 kg. Można nim sterować z jego wnętrza, dzięki czemu możemy regulować swoje położenie względem montowanych elementów.
  • Bezpieczeństwo – kosz, w którym pracujemy, jest ogrodzony, a dodatkowo podczas prac jest się podpiętym uprzężą do dwóch atestowanych punktów zaczepu. Minimalizuje to zagrożenie upadkiem z wysokości.
  • Wysoki zasięg – aż do 45 m w górę oraz 28 m wychyłu bocznego.
  • Możliwość podpięcia w koszu do zasilania potrzebnego sprzętu, wody i sprężonego powietrza.

Montaż klimatyzacji na wysokości

Jak nasz podnośnik pomógł w montażu klimatyzatora?

W poniedziałek dzwoni do nas jeden ze stałych Klientów, Pan Mirek.

– Dzień dobry Panie Karolu! W piątek muszę zamontować klimatyzator na budynku w centrum Krakowa. Czy mógłby Pan pomóc dobrać mi odpowiedni sprzęt do tego celu?

Po otrzymaniu od Klienta wszystkich potrzebnych informacji doradzamy mu wynajęcie podnośnika koszowego H – 45 mKlimatyzator, który ma być montowany, waży mniej niż 300 kg, dzięki czemu możemy użyć zwyżki. Gdyby jednak waga przekraczała ten próg, zaproponowalibyśmy Klientowi wynajęcie dźwigu.

W piątek pojawiamy się przy umówionym budynku. Pracę zaczynamy od zabezpieczenia miejsca oraz rozłożenia podnośnika. Klimatyzator podwieszamy w punkcie do dźwigania i wznosimy go na wysokość 20 m. Ekipa może spokojnie zamontować go w odpowiednim miejscu. Zadanie to zdecydowanie ułatwia możliwość sterowania koszem z jego wnętrza.

Całość pracy zostaje wykonana szybko i bezpiecznie.

Podnośnik koszowy do montażu klimatyzacji

Jeśli potrzebujesz pomocy w montażu na wysokości, dzwoń do nas pod numer 502-602-577!

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl