fbpx

Jaka jest nasza firma?

  • Dodano: 26.11.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

EHC Karol Zagajewski jest firmą rodzinną. To sprawia, że nasze wartości są szczególnie ważne nie tylko dla właścicieli, ale również dla naszych pracowników. Czym się wyróżniamy?

Wartości cenione przez właścicieli naszej firmy są również wyznawane przez pracowników. Jest to szczególnie ważne w kwestii naszego podejścia do klientów. Co nas wyróżnia?

  1. Zaufanie – rozumiane jako wartość, którą oferuje firma. Praca wykonywana przez naszych pracowników jest zawsze solidna, dobra i ukierunkowana w stronę rozwiązania problemu
    z korzyścią dla obu stron. Jednym słowem EHC Karol Zagajewski jest firmą godną zaufania. Dbamy o powierzone nam zaufanie ze strony klientów i niezmiernie cieszymy się wiedząc, że z czystym sumieniem polecają nas oni innym.
  1. Bezpieczeństwo – nasza praca to zapewnianie ludziom poczucia bezpieczeństwa. Szczególnie w przypadkach, gdy realizacja jest nagląca i bezpośrednio zagraża życiu. Na przykład, gdy z dachu na głowę przechodniów zsuwa się śnieg lub gdy niespodziewanie ze ścian mieszkań zaczyna odpadać tynk… Dodatkowo wspieramy pracowników wysokościowych, aby mogli bezpiecznie wykonać swoje realizacje z naszych podnośników koszowych.
  1. Ekspert – nasza firma posiada zespół, który ma umiejętności i wiedzę, której nie posiada nikt inny na rynku. Chcemy dzielić się swoim doświadczeniem z innymi, dlatego też podjęliśmy współpracę z portalem Deccoria, na którym to publikujemy wskazówki dotyczące prac na wysokościach.
  1. Pomysłowość – nasze rozwiązania są kreatywne. Potrafimy poradzić sobie z każdym wyzwaniem, bo zaczynamy tam, gdzie się nie da. Każdy problem traktujemy, jako wyzwanie. Myślisz, że nie da się wykonać jakiejś pracy na wysokości? Zadzwoń do nas! Spróbujemy znaleźć rozwiązanie.

Nasza firma to zespół ekspertów na wysokościach! Ich wiedza i umiejętności to atrybuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasi pracownicy posiadają szerokie doświadczenie alpinistyczne, a w wolnym czasie doskonalą swoje umiejętności, odwiedzając wysokie góry w celach wspinaczkowych. Połączenie zaangażowania i pasji właścicieli oraz pracowników przekłada się bezpośrednio na jakość usług i obszerną wiedzę.

Chcesz współpracować z naszą firmą? Zapraszamy do kontaktu!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl