Jak podnośnik transmituje Mszę Świętą? | EHC Kraków

Transmisja live, podnośnik koszowy
  • Dodano: 08.08.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Transmisje live to zlecenia, które dla firm zajmujących się wideo wykonujemy już od lat. Najczęściej nadajemy na żywo koncerty, wydarzenie plenerowe i msze święte. Jak te realizacje wyglądają od kuchni?

Podnośnik i transmisja live – jaki to ma związek?

Transmisje live są najczęściej nadawane z wysokości. Dzięki temu kadr może objąć większą przestrzeń. A jeśli już mowa o wysokości, to jakoś trzeba na niej umieścić kamerę i jej operatora. Można to zrobić na rusztowaniu, czy zbudowanej platformie. Jednak jeśli zależy nam na czasie, najlepszym rozwiązaniem okazuje się podnośnik koszowy.

Jakie podnośniki możesz wynająć w naszej firmie?

Nasza oferta to aż 3 rodzaje podnośników koszowych – z nami sięgniesz nawet 15. piętra budynku! W jej skład wchodzą:

Relacja live podczas mszy świętej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

Ta msza święta to wydarzenie, na którym jesteśmy co rok. Jednak tym razem pojawimy się tam nie jednym, a dwoma podnośnikami koszowymi, ponieważ jednocześnie wynajęły nas dwie odrębne stacje telewizje.

Niedzielny poranek. Wyjeżdżamy z bazy naszymi podnośnikami koszowymi. Dwa z nich zmierzają w tym samym kierunku: do Łagiewnik. Po dotarciu na miejsce zlecenia rozpoczynają pracę.

W pierwszej kolejności nasi operatorzy wybierają miejsce, w którym rozstawią podnośnik. Po wykonaniu tej czynności przychodzi czas na zamontowanie kamery w koszu zwyżki, tak by było tam miejsce też dla jej pracownika, a sprzęt stał stabilnie. Praca przebiega sprawnie. Jeszcze tylko odpowiednie oznakowanie (zabezpieczenie) terenu i możemy zaczynać.

Transmisja live, podnośnik koszowy

Windujemy pracowników telewizji wraz z ich kamerami do góry. Teraz czas na odpowiednie ustawienie kosza, tak by kadr był idealny. Trochę w prawo. Trochę w lewo. Udaje się! Pierwsze zdjęcia z tej realizacji prezentują się idealnie. Już za kilka chwil można rozpocząć transmisję na żywo.

Kadr z wysokości? Budowa platformy się nie opłaca? Zadzwoń do nas pod numer +48 502 602 577. Pomożemy podnośnikiem.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl