fbpx

Jak podnośnik transmituje Mszę Świętą?

Transmisja live, podnośnik koszowy
  • Dodano: 08.08.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Transmisje live to zlecenia, które dla firm zajmujących się wideo wykonujemy już od lat. Najczęściej nadajemy na żywo koncerty, wydarzenie plenerowe i msze święte. Jak te realizacje wyglądają od kuchni?

Podnośnik i transmisja live – jaki to ma związek?

Transmisje live są najczęściej nadawane z wysokości. Dzięki temu kadr może objąć większą przestrzeń. A jeśli już mowa o wysokości, to jakoś trzeba na niej umieścić kamerę i jej operatora. Można to zrobić na rusztowaniu, czy zbudowanej platformie. Jednak jeśli zależy nam na czasie, najlepszym rozwiązaniem okazuje się podnośnik koszowy.

Jakie podnośniki możesz wynająć w naszej firmie?

Nasza oferta to aż 3 rodzaje podnośników koszowych – z nami sięgniesz nawet 15. piętra budynku! W jej skład wchodzą:

Relacja live podczas mszy świętej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

Ta msza święta to wydarzenie, na którym jesteśmy co rok. Jednak tym razem pojawimy się tam nie jednym, a dwoma podnośnikami koszowymi, ponieważ jednocześnie wynajęły nas dwie odrębne stacje telewizje.

Niedzielny poranek. Wyjeżdżamy z bazy naszymi podnośnikami koszowymi. Dwa z nich zmierzają w tym samym kierunku: do Łagiewnik. Po dotarciu na miejsce zlecenia rozpoczynają pracę.

W pierwszej kolejności nasi operatorzy wybierają miejsce, w którym rozstawią podnośnik. Po wykonaniu tej czynności przychodzi czas na zamontowanie kamery w koszu zwyżki, tak by było tam miejsce też dla jej pracownika, a sprzęt stał stabilnie. Praca przebiega sprawnie. Jeszcze tylko odpowiednie oznakowanie (zabezpieczenie) terenu i możemy zaczynać.

Transmisja live, podnośnik koszowy

Windujemy pracowników telewizji wraz z ich kamerami do góry. Teraz czas na odpowiednie ustawienie kosza, tak by kadr był idealny. Trochę w prawo. Trochę w lewo. Udaje się! Pierwsze zdjęcia z tej realizacji prezentują się idealnie. Już za kilka chwil można rozpocząć transmisję na żywo.

Kadr z wysokości? Budowa platformy się nie opłaca? Zadzwoń do nas pod numer +48 502 602 577. Pomożemy podnośnikiem.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl