fbpx

Demontaż loga McDonalda z podnośnika

demontaz loga z zwyzki
 • Dodano: 29.10.2020

 • Przez: EHC Karol Zagajewski

Potrzebujesz zdemontować logo lub inny rodzaj reklamy, która umieszczona jest na dużej wysokości i nie masz pomysłu, jak to zrobić? Dlaczego podnośnik jest dobrym rozwiązaniem i jak odpowiednio dobrać maszynę? Przeczytaj, żeby się dowiedzieć! Opowiemy również o przykładzie takiej realizacji z udziałem naszej zwyżki.

Ważne szczegóły

Często współpracujemy z branżą reklamową, więc mamy duże doświadczenie z montażem oraz demontażem różnych elementów. W niektórych przypadkach znajdowały się one w trudno dostępnych miejscach. Na co zwrócić uwagę przy wyborze podnośnika do takiego zadania?

 • Jaka jest wysokość, na której znajduje się element przeznaczony do demontażu?
  To główny czynnik, który wpływa na wybór zwyżki.
 • Jaki jest ciężar demontowanego fragmentu?
  Różne podnośniki posiadają odmienne limity udźwigu kosza. Pamiętaj, że należy wziąć pod uwagę nie tylko wagę ściąganego elementu, ale również pracowników oraz wykorzystywanych narzędzi.
 • Jakie są wymiary ściąganego elementu?
  Musi on zmieścić się do kosza zwyżki. Jeśli nie będzie to możliwe, możesz wynająć dźwig. Ściągany element będzie mógł być wtedy podpięty pod zawiesia do jego haka i być bezpiecznie przetransportowany na ziemię.
 • Czy miejsce pracy jest trudno dostępne?
  Jeśli dostęp do elementu nie jest bezpośredni, przydatny będzie większy wysięg podnośnika.

Po przeanalizowaniu tych parametrów możesz wynajmować podnośnik. Jeżeli jednak nie jesteś pewny wyboru, nasi eksperci zawsze chętnie pomogą!

demontaz loga z zwyzki

 

Który podnośnik wybrać?

We wtorek odbieramy telefon od Pana Wojtka.

– Dzień dobry. Potrzebuję szybko i bezpiecznie zdemontować logo sieci McDonald z budynku galerii handlowej. Chciałbym w tym celu wynająć od Państwa podnośnik.

Dopytujemy o szczegóły, o których pisaliśmy wyżej. Po ich poznaniu wiemy już, że idealny do tej realizacji będzie podnośnik H-45.

Jakie parametry ma ta zwyżka?

 • Wysokość: 45 m
 • Wymiary kosza: 2,43-3,88×1,05 m
 • Udźwig kosza: 600 kg
 • Wychył boczny: 28 m.

Proponujemy Panu Wojtkowi ten podnośnik do zdemontowania elementu. Uzgadniamy datę oraz godzinę realizacji. Klient wypełnia formularz zamówienia, który przychodzi następnie na jego oraz naszego maila jako potwierdzenie przyjęcia zlecenia.

Demontujemy logo McDonalda

W czwartek o godzinie 9:00 pojawiamy się pod galerią handlową. Witamy się z ekipą od demontażu i możemy zaczynać! Zabezpieczamy teren wokół i rozkładamy podnośnik potrzebny do demontażu logo.

Po ubraniu środków ochrony indywidualnej pracownicy wchodzą do kosza. Zabierają ze sobą narzędzia. Przypinają się do punktów kotwiących. Możemy ruszać w górę!

Operator przemieszcza kosz podnośnika na odpowiednią wysokość i obraca tak, by pracownicy mogli łatwo i wygodnie zdemontować logo. Najpierw usuwają mniejszy element, czyli napis. Ściągają go do kosza, po czym wracają na dół!

Po wypakowaniu zdemontowanego fragmentu pracownicy wracają do kosza i ruszają na wysokość tym razem ściągnąć dużą, żółtą literę ,,M”. Cały proces znowu przebiega sprawnie. Zostały już do usunięcia tylko elementy konstrukcji, na których logo było zamontowane.

W ten sposób po trzech godzinach pracy po logo nie ma już nawet śladu! A my składamy podnośnik i ruszamy do kolejnego Klienta.

demontaz loga z zwyzki

 

Potrzebujesz zdemontować logo lub reklamę za pomocą podnośnika? Zadzwoń pod numer +48 502 602 577! Nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej zwyżki!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl