10 branż, w których wykorzystuje się podnośnik koszowy

wynajem zwyzek
 • Dodano: 29.05.2023

 • Przez: EHC Karol Zagajewski

Podnośnik koszowy jest wynajmowany przez różne firmy. Zapewnia bezpieczne i skuteczne dostarczanie ludzi i materiałów na wysokość. W tym artykule przedstawimy dziesięć branż, w których wykorzystanie zwyżki zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę. Przeczytaj.

Branże korzystające ze zwyżki

Uniwersalny charakter podnośnika koszowego pozwala na jego wykorzystanie w różnych sektorach. Oto lista najczęstszych branż, w których podnośnik koszowy znajduje zastosowanie.

 1. Budowlanka: zdecydowanie najwięcej zleceń mamy z tej dziedziny. Podnośnik koszowy w budowlance jest wykorzystywany do podnoszenia pracowników na wysokość w obudowanej platformie, aby mogli tam wykonywać prace związane z budową, montażem, naprawą lub konserwacją budynków i konstrukcji.
 2. Energetyka: zwyżka jest również bardzo często wynajmowana przez firmy energetyczne. Umożliwia im wykonywanie prac związanych z naprawą, konserwacją i przeglądem sieci napowietrznych. Wspiera także stawianie słupów elektrycznych.zwyżka wynajem
 3. Telekomunikacja: w związku z rozwojem sieci telekomunikacyjnych w Polsce powstaje coraz więcej wież i masztów transmisyjnych. W ich budowie, konserwacji i naprawie, podobnie jak w energetyce pomagają podnośniki.
 4. Przemysł filmowy: zwyżka jest bardzo przydatną maszyną podczas nagrywania filmów. Umożliwia łatwe i bezpieczne podniesienie oświetlenia lub kamer na wysokość. Dodatkowo jest wykorzystywana do produkcji sztucznego śniegu i deszczu na planach filmowych, a także montażu scenografii.
 5. Czyszczenie elewacji: podnośniki w swoich koszach posiadają podłączenie do prądu oraz wody, przez co są uwielbiane przez firmy zajmujące się czyszczeniem elewacji. Dzięki temu pracownicy będąc na wysokości mogą korzystać np. z myjki ciśnieniowej, co ułatwia usuwanie zanieczyszczeń i zabrudzeń. Maszyna, dzięki mobilnemu ramieniu, pomaga również w wygodny sposób dostać się do trudnodostępnych miejsc, takich jak okna na wysokich piętrach. To znacznie przyspiesza proces czyszczenia.
 6. Klimatyzacja: podnośnik koszowy jest powszechnie stosowany w przemyśle klimatyzacyjnym. Umożliwia wzniesienie monterów i sprzętu na odpowiednią wysokość. Pozwala to na wykonywanie prac związanych z instalacją, serwisowaniem lub naprawą systemów klimatyzacyjnych.
 7. Montaż reklam: gdy trzeba szybko powiesić reklamę na wysokości, zwyżka jest idealnym rozwiązaniem. Maszyna sprawnie się rozkłada, jest mobilna, a do kosza zmieszczą się pracownicy i cały sprzęt. To ułatwia wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem logotypów, reklam, liter przestrzennych czy billboardów na różnych obiektach.zwyżka wynajem
 8. Eventy: podczas tego typu wydarzeń maszynę wykorzystuje się głównie do: oświetlenia imprezy, montażu scen, instalacji nagłośnienia czy robienia zdjęć z wysokości.
 9. Fotowoltaika: do kosza maszyny zmieszczą się panele, narzędzia oraz pracownicy, dzięki temu montaż na dachu budynku jest przeprowadzony sprawnie i bezpiecznie.
 10. Prace komunalne: podcięcie gałęzi drzew wzdłuż drogi, wymiana żarówek w lampach na całej ulicy, montaż lampek i innych dekoracji świątecznych, zwyżka to maszyna idealna do tego typu zleceń. Jest mobilna, a jej rozłożenie i złożenie zajmuje kilka minut, dzięki temu może szybko przemieszczać się między kolejnymi miejscami pracy.

Teraz gdy już wiesz w jakich branżach wynajem podnośnika koszowego jest bezkonkurencyjnym wyborem możesz to wykorzystać u siebie. Zadzwoń do nas pod numer +48 502 602 577. Pomożemy w wyborze idealnej maszyny dla Twojej działalności.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC