FAQ – znajdź odpowiedź na pytanie

Jak zamówić maszynę?

Planujesz realizację z wykorzystaniem dźwigu bądź podnośnika? Zastanawiasz się, jaką maszynę wybrać do prac? Nie wiesz, jak ją zamówić? Podpowiadamy!


Jak wypełnić formularz zamówienia?

Uzgodniłeś telefonicznie, którą z maszyn chcesz od nas wynająć i w jakim terminie. Pozostaje tylko wypełnić formularz zamówienia – jak to zrobić? Odpowiadamy.


Kiedy zamawiać podnośnik koszowy?

Zastanawiasz się, jaki termin jest najodpowiedniejszy do zamówienia podnośnika koszowego? Najbezpieczniej zrobić to z tygodniowym wyprzedzeniem. Dlaczego? Przeczytaj.


Płatność przed, czy po realizacji?

Jak zapłacić za wykonaną usługę przez firmę EHC Karol Zagajewski? Czy płatność może być wykonana po realizacji? Wystarczy przelew? A może trzeba mieć wcześniej przygotowaną gotówkę? Przeczytaj.


Jak otrzymać fakturę?

Jak otrzymać fakturę za wynajem podnośnika koszowego oraz dźwigu, lub za usługi wysokościowe?
Dowiedz się więcej!


Ograniczony wjazd – jak uzyskać zgodę?

Planujesz prace z użyciem podnośnika lub dźwigu w strefie ograniczonego ruchu? Podpowiadamy, jak zrobić to legalnie i bezpiecznie! Dowiedz się więcej.


Procedura awaryjnego zajęcia pasa drogowego

Potrzebujesz awaryjnie zająć pas drogowy do prac ze zwyżką lub dźwigiem? Podpowiadamy, jak zrobić to legalnie i bezpiecznie!


Procedura zajęcia pasa drogowego

Planujesz prace z użyciem podnośnika lub dźwigu poprzez zajęcie pasa drogowego? Podpowiadamy, jak zrobić to legalnie i bezpiecznie!


Jak czytać zakres pracy zwyżki H – 45 m?

Czy podnośnik koszowy H – 45 m sięgnie miejsca w którym chcesz wykonać prace? Możesz to sprawdzić na wykresie technicznym. Dowiedz się jak.


Jak czytać zakres pracy zwyżki H – 27 m?

Zastanawiasz się czy podnośnik koszowy H – 27 m sięgnie w miejsce, gdzie potrzebujesz się dostać? Sprawdź to na wykresie. Jak go czytać? Dowiedz się z filmu.


Jak czytać zakres pracy zwyżki H – 22 m?

Zastanawiasz się w jak sprawdzić, czy podnośnik H – 22 m sięgnie w miejsce, gdzie chcesz pracować? Możesz to sprawdzić za pomocą wykresów technicznych. Jak je czytać? W jaki sposób możesz to sprawdzić? Przeczytaj.


Jak przetwarzamy dane w EHC?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też staramy się o nie dbać nie tylko podczas prac na wysokości. Jak przetwarzamy Twoje dane w naszej firmie i kto ma do nich dostęp? Jakie są Twoje prawa? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym wpisie.


My w mediach

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl