fbpx

Naśnieżanie planu filmowego z podnośnika

śnieg na planie filmowym ze zwyżki
  • Dodano: 24.03.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Zastanawiasz się do czego może być wykorzystywany podnośnik koszowy? Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy cykl wpisów, w których to przedstawimy, gdzie i jak dotychczas pracowaliśmy. Dzięki temu będziesz mógł bliżej poznać, do czego nasi klienci wykorzystują podnośniki koszowe.

Nasze podnośniki koszowe są często wykorzystywane na planach filmowych. Jedną z naszych ciekawszych realizacji było naśnieżanie lasku do produkcji zimowej reklamy. Sztuczny śnieg był nakładany na drzewa bezpośrednio z kosza podnośnika.

śnieg na planie filmowym ze zwyżki

Taka praca z wykorzystaniem podnośnika koszowego jest szybka i bezpieczna. Nasza zwyżka, wykorzystana w tej realizacji, była w stanie dosięgnąć nawet ponad korony drzew. Dzięki temu ekipa filmowa mogła dotrzeć ze sztucznym śniegiem w każde zakamarki.

Nasze podnośniki koszowe mają możliwość podłączenia do zasilania w koszu sprzętu 230 V oraz 24 V. Dodatkowo istnieje opcja podpięcia wody lub sprężonego powietrza, co w przypadku prac opisywanych powyżej, bardzo ułatwiło wykonanie naśnieżenia drzew.

Ekipa filmowa zaśnieżała drzewa kilka godzin. Klimat stał się istnie zimowy. Takie usługi podnośnikiem koszowym wbrew pozorom są dość częste. Na planach filmowych wykonuje się wiele rzeczy, ujęć czy scen z wysokości.

Zastanawiasz się jakie były efekty tej pracy? Możesz to sprawdzić w poniższym spocie reklamowym T-mobile. Uwierzysz, że była ona kręcona jesienią?

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl