fbpx

Zwyżki Kraków i wieczór panieński

Podnośnik koszowy do zdjęć
  • Dodano: 06.07.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Podnośniki koszowe są najczęściej wykorzystywane w budownictwie. Podczas montażu, budowy, czy wznoszenia elementów na wysokości. Czasem zdarzają się jednak realizacje, które swoim przebiegiem zupełnie odbiegają od tego stereotypu. Jedną z nich był wieczór panieński z podnośnika koszowego.

Kosz podnośnika – i tak to wszystko się zaczęło

Masz w sobie szczyptę szaleństwa połączoną z kreatywnością? Takie właśnie były druhny naszej przyszłej panny młodej. Poszukiwały atrakcji najwyższych lotów, która wzniesie je w chmury. Wpadły na pomysł – podnośnik koszowy.

Bardzo ważną kwestią okazał się tu sam kosz zwyżki. Dzięki temu, że jest on obudowany, wznoszone w nim kobiety czuły się bezpiecznie.

Dlaczego podnośnik koszowy na wieczór panieński?

Pamiętasz balon, który stacjonował obok Wisły tuż z widokiem na Wawel? Nasz podnośnik jest właśnie takim balonem, tylko bardziej mobilnym.

Nasze podnośniki koszowe są w stanie wznieść Cię i przyjaciół na wysokość nawet do 45 metra, a co najważniejsze dostaną się w prawie każde miejsce, które chcesz oglądać z wysokości. Te widoki często zapierają dech w piersiach!

Nasza oferta zawiera kilka podnośników koszowych o różnej wysokości. Dzięki czemu jesteś w stanie wynająć więcej niż jedną zwyżkę – np. gdy będziesz chciał wykonać sesję zdjęciową na wysokości.

Podnośnik koszowy i wieczór panieński – jaki był przebieg tego wydarzenia?

Bohaterki naszej realizacji zdecydowały się na dwie zwyżki: podnośnik koszowy H – 22 m i podnośnik koszowy H – 27 m. Oprócz podziwiania widoków chciały również wykonać sesję zdjęciową.

Na jednym z podnośników koszowych przebywał fotograf, na drugim druhny i przyszła panna młoda. Zwyżki wznosiły się na wysokość w przepięknej scenerii. Zdjęcia zostały wykonane m.in. w trakcie zachodu słońca. Tworzyło to istnie magiczny klimat.

Oprócz sesji zdjęciowej były też chwile wytchnienia, gdy w ciszy i spokoju można było podziwiać widok z 27 metra.

Dzięki takim realizacjom poznajemy naprawdę magiczne miejsce w Krakowie, które wraz ze zmianą dnia w noc urzekają nas swoim widokiem. Jeśli poszukujesz takich wrażeń, to chętnie zdradzimy, które z tych miejsc są najbardziej urokliwe.

Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądała sesja zdjęciowa w połączeniu podnośnik koszowy i przyszła panna młoda, to poniżej załączamy kilka zdjęć z backstage`u.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl