Odświeżenie elewacji budynku a podnośnik | EHC Kraków

Mycie elewacji z podnośnika koszowego
  • Dodano: 27.08.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Elewacja każdego budynku co pewien czas wymaga odświeżenia. Może zostać umyta lub pomalowana na nowo. Jest to niełatwa praca, często na dużej wysokości. Pomóc w niej może użycie podnośnika koszowego.

Dlaczego podnośnik?

Podnośnik koszowy (zwyżka) to sprzęt, który doskonale sprawdza się podczas wykonywania prac na wysokościach. Dzięki niemu można zrealizować zadania nietypowe, a także odbywające się w trudnych warunkach w sposób bezpieczny.

W naszej firmie są dostępne trzy rodzaje podnośników koszowych:

Każdy z nich posiada opcję podłączenia do zasilania sprzętów 230 V oraz 24 V. Zwyżka ma też możliwość sterowania na boki (nie tylko w górę i dół), co zdecydowanie może ułatwić i przyśpieszyć mycie lub malowanie elewacji.

Wynajęcie podnośnika do mycia elewacji

Jak nasza zwyżka pomogła wykonać zadanie związane z odświeżeniem elewacji budynku?

W poniedziałek rano dzwoni nasz telefon. Właściciel firmy sprzątającej chce umówić się z nami na kolejny tydzień. Potrzebuje wynająć podnośnik do umycia elewacji bloku na jednym z krakowskich osiedli.

Zależy mu na tym, aby pracę wykonać szybko oraz w sposób bezpieczny. Nasza firma jest w stanie mu to zapewnić. Dzięki użyciu podnośnika mycie elewacji można skrócić nawet kilkukrotnie w porównaniu z wykonaniem jej na rusztowaniach. Pracownicy są zabezpieczeni za pomocą punktów kotwiczących w koszu oraz mają miejsce na rozłożenie potrzebnego im sprzętu i narzędzi.

W następnym tygodniu pojawiamy się na umówionym miejscu o wyznaczonej godzinie. Ekipa sprzątająca już na nas czeka. Rozstawiamy podnośnik oraz zabezpieczamy pachołkami miejsce prac. Pracownicy wchodzą do kosza, gdzie zapinają się do punktów asekuracyjnych.

Kiedy wszystko jest już gotowe, nasz operator winduje kosz zwyżki wraz z ekipą sprzątającą do góry. Włączają myjkę ciśnieniową i zaczynają pracę. Umycie elewacji zajmuje im cały dzień.

Podnośnik EHC Kraków

Jeśli Ty także potrzebujesz podnośnika, aby umyć elewację budynku, zadzwoń pod numer 502 602 577. Dopasujemy do Twoich potrzeb odpowiednią zwyżkę, a Twoja praca przebiegnie sprawnie i bezpiecznie.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl