fbpx

Mycie elewacji i podnośnik koszowy

Mycie elewacji ze zwyżki koszowej
  • Dodano: 30.03.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

W ofercie naszych usług znajdziesz m.in. mycie elewacji. Pomimo wykonywania tego rodzaju prac, współpracujemy również z innymi firmami, które zajmują się myciem elewacji i okien. Z przyjemnością korzystają oni z naszych podnośników.

W powietrzu unosi się już wiosna. Piękna pogoda i bezchmurne niebo. To właśnie ten okres w którym najczęściej przypominamy sobie o myciu elewacji, aby mogła ona pięknie lśnić w blasku słońca.

Mycie elewacji ze zwyżki koszowej

Dlaczego podnośnik koszowy do mycia elewacji i okien?

Zwyżka w znacznym stopniu skraca czas pracy mycia elewacji. Taką samą usługę możesz próbować wykonać z rusztowań. Ich montaż i odpowiednie zabezpieczenie zajmuje jednak w takim wypadku większą część Twojego czasu. W praktyce okazuje się, że z wykorzystaniem podnośnika koszowego, myjesz taką samą elewacje dwa, a nawet trzy razy szybciej.

Nie można również zapomnieć o tym, że zwyżka ma możliwość sterowania nie tylko w górę i w dół, ale także na boki. W praktyce oznacza to, że możesz także przesuwać się swobodnie na boki (prawo i lewo).

Dodatkowo nasze zwyżki mają możliwość podłączenia do zasilania sprzętu 230 V oraz 24 V. Dlatego też, jeśli będziesz chciał użyć na wysokości sprzętu dla którego niezbędne jest podłączenie do prądu, to dla nas żaden problem.

Najważniejszym faktem jest jednak to, że lubimy pracować na najwyższym poziomie. Nigdy nie będziesz się wstydził naszego sprzętu i sięgniesz nim naprawdę wysoko – świadczymy wynajem podnośnika koszowego aż do 45 m!

Stawiasz na komfort i szybkość pracy? Jeśli tak, to korzystanie ze zwyżki z pewnością Ci w tym pomoże.

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl