Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom od kuchni | EHC Kraków

  • Dodano: 10.04.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Usługi wysokościowe, często wykonywane w Krakowie, to przede wszystkim montaż zabezpieczeń przeciw ptakom. Nie ma co się temu dziwić. W końcu Kraków to miasto gołębi, a gołębie… Gdy przestają być już dla nas atrakcją turystyczną, mogą bardzo przeszkadzać.

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Prace wysokościowe, związane z montażem zabezpieczeń przeciw ptakom, to najczęściej zastosowanie siatek ochronnych lub kolców. Wybór pomiędzy tymi dwoma produktami jest uzależniony od miejsca, w którym będzie on montowany, oraz opinii klienta – nie każdy chce, aby jego balkon był przysłonięty siatką.

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom nie zawsze jest dokonywany w łatwo dostępnej przestrzeni. Często wykonujemy go przy odpowiednim zabezpieczeniu alpinistycznym. Ptaki lądują na naszych dachach, daszkach w pobliżu kominów lub innych przestrzeniach, które są wysoko.

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Do montażu zabezpieczeń przeciw ptakom często wykorzystywany jest również podnośnik koszowy. Praca z jego wykorzystaniem jest bardziej komfortowa i bezpieczna, a w dodatku szybka.

Prace wysokościowe są wykonywane przez naszą firmę od początku jej istnienia. Dzięki nabytemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak i gdzie montować siatki i kolce, aby nasi skrzydlaci przyjaciele nie mieli już dostępu do miejsc, w których chcemy ze spokojem wypocząć! A przede wszystkim wykonujemy to tak, aby ptaki również nie były poszkodowane…

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl