fbpx

Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom od kuchni

  • Dodano: 10.04.2017

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Usługi wysokościowe, często wykonywane w Krakowie, to przede wszystkim montaż zabezpieczeń przeciw ptakom. Nie ma co się temu dziwić. W końcu Kraków to miasto gołębi, a gołębie… Gdy przestają być już dla nas atrakcją turystyczną, mogą bardzo przeszkadzać.

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Prace wysokościowe, związane z montażem zabezpieczeń przeciw ptakom, to najczęściej zastosowanie siatek ochronnych lub kolców. Wybór pomiędzy tymi dwoma produktami jest uzależniony od miejsca, w którym będzie on montowany, oraz opinii klienta – nie każdy chce, aby jego balkon był przysłonięty siatką.

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Montaż zabezpieczeń przeciw ptakom nie zawsze jest dokonywany w łatwo dostępnej przestrzeni. Często wykonujemy go przy odpowiednim zabezpieczeniu alpinistycznym. Ptaki lądują na naszych dachach, daszkach w pobliżu kominów lub innych przestrzeniach, które są wysoko.

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Do montażu zabezpieczeń przeciw ptakom często wykorzystywany jest również podnośnik koszowy. Praca z jego wykorzystaniem jest bardziej komfortowa i bezpieczna, a w dodatku szybka.

Prace wysokościowe są wykonywane przez naszą firmę od początku jej istnienia. Dzięki nabytemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak i gdzie montować siatki i kolce, aby nasi skrzydlaci przyjaciele nie mieli już dostępu do miejsc, w których chcemy ze spokojem wypocząć! A przede wszystkim wykonujemy to tak, aby ptaki również nie były poszkodowane…

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl