Montaż reklamy - dźwig i podnośnik potrzebne | EHC Kraków

Wynajem dźwigu Kraków
  • Dodano: 04.07.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Reklamy najczęściej montuje się z podnośnika. Jednak jeśli zadaniem okazuje się również postawienie konstrukcji pod np. billboard, to niezastąpiony okazuje się także dźwig. Jak wyglądają takie prace?

Podnośnik i reklamy – jak to ma się w praktyce?

O wykorzystaniu podnośników koszowych w montażu reklam pisaliśmy często na naszym blogu. W największym skrócie, zwyżka jest wykorzystywana przez ekipę monterską do mocowania reklamy. Przykręcając np. litery przestrzenne na wysokości, pracują oni bezpiecznie i spokojnie w obudowanym koszu podnośnika.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat montażu reklam z podnośnika koszowego, to koniecznie zapoznaj się z naszymi wpisami blogowymi: https://www.ehc-krakow.pl/blog/category/montaz-reklam/.

Jak to jest z dźwigiem? Do czego jest potrzebny podczas montażu reklamy?

Dźwig jest wykorzystywany na przykład podczas:

  • Budowy słupów, na których są umieszczane reklamy – przypomnij sobie wielki znak McDonalda. Prawdopodobnie postawienie słupa i umieszczenie na jego szczycie wielkiej litery M z podpisem odbywało się z pomocą dźwigu.
  • Składania stelaży, na których są umieszczone billboardy ­– duża konstrukcja stalowa, na której widzimy wielkie banery, musi być w jakiś sposób wniesiona do góry, a później zamontowana. A jak trzeba coś przenieść do góry, to tylko z dźwigiem.

Podnośnik i dźwig – para niezastąpiona w montażu reklamy

Ta realizacja zapowiadała się niepozornie. Wszystko tak naprawdę zaczęło się od dźwigu. Jak się później okazało, potrzebny był również podnośnik.

– Dzień dobry! Znalazłem ogłoszenie, że wynajmujecie dźwig. Będę montować reklamę na obrzeżach Krakowa. Jeszcze zanim umieścimy tam nowy baner, musimy postawić słup i stelaż. Będą Państwo w stanie wesprzeć nas w najbliższy wtorek?

Dopytujemy Klienta o wszystkie potrzebne szczegóły (lokalizacja, przewidywany czas prac, itd.). Jak się okazuje, nie wie on o tym, że posiadamy również podnośniki koszowe. Do tej realizacji będzie także potrzebna zwyżka – jakoś trzeba to wszystko przecież skręcić! Jak się okazuje, tę realizację wesprzemy dwiema maszynami!

Dźwig do montażu reklamy

Na miejscu zlecenia pojawiamy się w umówiony wtorek. Czeka tam na nas ciężarówka z elementami, które będziemy montować na wcześniej postawionym słupie. Ustawiamy się odpowiednio i rozkładamy dźwigiem. Do zawiesi podpiętych pod hak mocowana jest konstrukcja. Wszystko jest już odpowiednio zapięte! Pozostaje tylko wznieść to do góry i odpowiednio przymocować.

Dźwig do montażu reklamy

Powoli, ostrożnie… Stawiamy stelaż reklamy na słupie. Udaje się go idealne wkomponować! Teraz tylko ekipa monterska musi odpowiednio przymocować konstrukcję. Wykonują to z obudowanego kosza podnośnika. Całość przebiega sprawnie i bezpiecznie! Pracownicy wracają na ziemię, a my składamy się naszym sprzętem.

Szukasz wsparcia dźwigu i podnośnika jako usługi w jednej firmie? Chętnie wesprzemy Cię w tej kwestii! Dzwoń do nas śmiało pod numer +48 502 602 577.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl