Maszt na dachu zamontowany przy użyciu dźwigu | EHC Kraków

Żuraw samochodowy Kraków
  • Dodano: 23.05.2019

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Dźwigi wynajmują nie tylko firmy. Czasem nasze realizacje są wykonywane dla Klientów indywidualnych. Kiedy potrzebują oni żurawia samochodowego?

A Ty przenosiłeś już coś za pomocą dźwigu?

Człowiek nie maszyna – pewne granice ma. Szczególnie, jeśli do dźwignięcia jest nie lada ciężki ładunek. Gdy nadchodzi taka sytuacja, do pomocy zgłasza się dźwig. To właśnie dzięki wynajęciu żurawia samochodowego możemy podnieść do góry prawie wszystko, co nam się tylko podoba.

Klienci indywidualni najczęściej wynajmują dźwig do:

  • Montażu elementów dachu ­– np. anten lub innych części, które nie zostały zamontowane na etapie budowy domu, a nie należą do najlżejszych.
  • Przenoszenia rzeczy do ogrodu ­– gdy w ogrodzie chcemy np. umieścić saunę lub gotową altankę, której nie da się przenieść przez dom, to pomocą posłuży tu dźwig – przenosząc te konstrukcje tuż nad dachem 😉

Na co zwracać uwagę podczas wynajmu dźwigu?

Najważniejsze w tej maszynie są jej parametry. Należy zwrócić uwagę na udźwig i długość wysięgnika. Dodatkowo, jeśli teren, w którym będzie pracować żuraw samochodowy, jest wymagający, istotne okaże się podwozie terenowe. Unikniemy wtedy nieprzyjemności związanych z tym, że dźwig nie będzie w stanie wjechać w dane miejsce.

Poszczególne parametry naszego żurawia samochodowego można sprawdzić na stronie z ofertą wynajmu dźwigów lub zapytać o nie pod numerem telefonu: +48 502 602 577.

Dźwig do postawienia masztu na domu – jak sobie poradziliśmy tym razem?

Pogoda w ten dzień nam sprzyja. Na miejscu zlecenia wita nas piękne słońce. Byliśmy jednak przygotowani na każde warunki pogodowe – w końcu nasz dźwig posiada podwozie terenowe 6x6x6, więc nawet deszcz i powstałe błoto nie stanowiłoby dla nas przeszkody.

Naszym zadaniem jest transport dość długiego masztu na dach budynku. Tam ma zostać on odpowiednio zamontowany – aby mogła na nim stanąć antena. Pracę jak zawsze rozpoczynamy od rozłożenia żurawia samochodowego. Nasz operator wybiera najlepsze z możliwych miejsc, aby to wykonać.

Po rozłożeniu sprzętu maszt jest montowany bezpośrednio pod hak. Teraz pozostaje tylko przenieść go na dach i odpowiednio ustawić – tak, aby ekipa się tam znajdująca mogła go zamontować. Powoli… Ostrożnie… Udaje się! Wpasowanie masztu w dach – idealne!

Żuraw samochodowy Kraków

Operator na medal! Ekipa znajdująca się na dachu jest bardzo zadowolona, że udało się to tak sprawnie zrobić. Maszt zamontowany. Hak wraca na swoje miejsce, a dźwig może ruszyć na kolejne zlecenie!

Szukasz żurawia samochodowego do wsparcia działań na wysokości? Dzwoń śmiało pod numer: +48 502 602 577. Pomożemy!

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl