fbpx

Dźwig a reklamowa siła sugestii

  • Dodano: 18.08.2020

  • Przez: EHC Karol Zagajewski

Niektóre marki i ich produkty są już na tyle rozpoznawalne, że mogą zastosować zupełnie nietypowe formy reklamy. Jakie? I czy można do ich montażu wykorzystać dźwig samojezdny? A może podnośnik koszowy? Przeczytaj!

Nietypowe banery reklamowe

Działy marketingu firm pracują w pocie czoła, aby ich reklama wyróżniła się na tle wszystkich innych. Coraz częściej można zobaczyć niezwykle kreatywne pomysły, które zapadają nam w pamięć na dłuższy czas.

Markę McDonald’s zna teraz niemal każdy. Firma postanowiła to wykorzystać w jednej ze swoich kampanii reklamowych, która działała w 2019 roku. Przygotowała ją agencja TBWASan Juan. Co zrobili?

Zamontowane zostały billboardy – ciekawe czy z użyciem dźwigu, a może podnośnika koszowego? – na których nie znajdowało się wiele. Firma postawiła na prostotę. Każdy baner reklamowy wyróżniał się jaskrawym tłem. Punktem centralnym było jedzenie, które można u nich zakupić (np. Big Mac, frytki czy zestaw Happy Meal). Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie to, że było ono rozmazane. Dodatkowo na nośnikach pojawił się napis „No se diga más” (czyli „Nie mów nic więcej”). Firma nie umieściła na nich swojego logo ani nazwy.

Dlaczego?

Postanowili pokazać odbiorcom, że ich potrawy są na tyle charakterystyczne, że zostaną rozpoznane mimo rozmazanych zdjęć i braku logo. Zobacz, jak wyglądały tutaj.

Dźwig samojezdny – dlaczego jest przydatny przy montażu reklam?

Żuraw może przydać się w wielu sytuacjach. Jedną z jego głównych zalet jest fakt, że jest mobilny i może dojechać niemal w dowolne miejsce, w którym jest potrzebny. Dźwig przy montażu reklam może zostać wykorzystany między innymi do transportu i instalacji konstrukcji nośnej baneru.

montaz reklam

W naszej firmie oferujemy wynajem żurawia o udźwigu 50 ton. Jakie są zalety wykorzystania takiej maszyny? Jest ich wiele:

  •       wspomniana już wcześniej mobilność,
  •       możliwość transportu materiałów do 50 ton,
  •       3-osiowe napędy 6x6x6, dzięki czemu łatwo poruszają się po trudnym terenie,
  •       funkcja dodatkowego oświetlenia w miejscu prac montażowych,
  •       przedłużka kratowa, która zwiększa zasięg działań.

dzwig do montazu reklam

Przy późniejszym montażu reklam przydatna może być również taka maszyna jak podnośnik koszowy. Dzięki niemu ekipa montująca może dostać się na odpowiednią wysokość wraz z potrzebnymi im materiałami i sprzętem. Dzięki temu praca przebiega sprawnie, szybko i bezpiecznie.

Jeśli zajmujesz się montażem reklam i potrzebujesz pomocy w tym zadaniu, zadzwoń pod numer +48 502 602 577. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę i bezpłatnie wycenimy usługę!

Newsletter

Proszę czekać, trwa wysyłanie

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Aby zapisać się do newslettera należy zaznaczyć zgody.

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl