Wynajem podnośnika koszowego – od czego zależy cena

  • Dodano: 07.06.2017

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Pojawiło się wyzwanie na wysokości. Czas zabrać się do pracy. A jak praca na wysokości, to bezpieczeństwo najwyższej jakości. Decydujemy się: podnośnik koszowy. Jakiej ceny możesz się spodziewać i od czego zależy?

Wysokość podnośnika koszowego

Tak jak można się domyślać, cena wzrasta wraz z wysokością. Jest to związane między innymi z tym, że im wyższy podnośnik, tym większy samochodu, na którym się znajduje i bardziej konkretna maszyna. Oddziaływanie sił musi się zgadzać!

Udźwig kosza, czyli ciężar z jakim wznosimy się na wysokość

Wraz z parametrami, które są istotne w pracach na wysokości, wzrasta również cena. Jednym z takich parametrów jest udźwig kosza.

Zwyżka nie raz transportuje do góry różne ciężary. Oprócz masy ludzi trzeba w nie wliczać również masę narzędzi. Podnośnik koszowy często uczestniczy w realizacjach, gdzie np. przykręca, czy spawa się coś na wysokościach.

Rodzaj podwozia maszyny

Nie w każde miejsce może wjechać każdy sprzęt. Czasem na naszej drodze stają tereny, gdzie bez podwozia terenowego się nie obędzie.

Wiemy to z doświadczenia, bo często w takich sytuacjach pomagamy naszym klientom podnośnikiem koszowym H – 45. Zwyżka ta daje radę z każdym wyzwaniem, dzięki swojemu podwoziu 4 x 4.

Doświadczenie operatora

Doświadczony operator to większy komfort pracy. Zwyżka może być sterowana z kosza podnośnika, ale jeśli nie jesteś przekonany, czy sobie sam z tym poradzisz, to zawsze pomocą służy Ci operator wraz ze sterowaniem z dołu.

Nasze podnośniki koszowe w ubiegłym roku wykonały około 700 realizacji. Dzięki temu nasi operatorzy mają ogromne doświadczenie w sterowaniu zwyżką, ale także w działach w trudnym terenie, gdzie nie każdy podnośnik koszowy daje radę.

Jakość usług

Jak to bywa w świecie usług na rynku istnieją firmy, które świadczą wynajem podnośnika koszowego długo i takie, które dopiero zaczynają. Doświadczenie przekłada się na jakość i cenę.

Podczas wieloletnich prac nabyliśmy doświadczenie, które pozwala nam pracować płynnie i bez zastrzeżeń. W końcu działamy już od 2009 roku!

Kask, kamizelki odblaskowe, odpowiednie obuwie i inne ważne kwestie związane z BHP nie są nam straszne. Dlatego też działamy sprawnie i bezpiecznie na każdej budowie.

Usługa podnośnikiem koszowym – jakiej ceny możesz się spodziewać?

Na rynku Krakowskim ceny najczęściej zaczynają się od 80 złotych za godzinę. Za taką cenę otrzymamy podnośnik koszowy o wysokości 22 metrów. Później wraz ze wzrostem wysokości, wzrasta odpowiednio cena zwyżki.

Wyzwanie na wysokości? Jesteśmy do dyspozycji! A gdybyś potrzebował podnośnika koszowego, to śmiało kontaktuj się z nami (502 602 577).

NASI KLIENCI


Nasza oferta:

Podnośnik koszowy Kraków, Prace wysokościowe Kraków, Usługi dźwigowe Kraków, Zwyżka Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl