Podnośnik koszowy i montaż telebimu

  • Dodano: 20.07.2017

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Jeśli myślimy o reklamie, to najczęściej przed naszymi oczyma pojawią się banery reklamowe. Mniejsze i większe, ale banery. W ostatnim czasie nasz podnośnik koszowy montował jednak inny rodzaj reklamy – telebim.

Montaż reklam i podnośnik koszowy – czy to się opłaca?

Reklamy przeważnie montuje się na 3 sposoby: alpinistycznie, z rusztowań lub za pomocą podnośnika koszowego. Jakie są plusy i minusy tych rozwiązań?

  • Bezpieczeństwo pracowników

Najbezpieczniejszym sposobem jest zawsze ten z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Z jego pomocą istnieje najmniejsze prawdopodobieństwo spowodowania wypadku – w końcu pracownik znajduje się w obudowanym koszu.

Warto tutaj jednak pamiętać, że zawieszenie reklamy nie zawsze może być wykonane przy pomocy podnośnika – czasem istnieje tylko opcja montażu alpinistycznego.

  • Czas pracy

Zdecydowanie najdłużej montaż reklam wykonuje się za pomocą rusztowań. Mimo, że jest to najtańsza opcja, na jej efekty trzeba czekać najdłużej. A czasem ciężko jest wytłumaczyć klientom, że muszą jeszcze poczekać kolejny tydzień, ponieważ montaż z rusztowań się przeciągnął.

Czas pracy, odpowiednio od najkrótszego w wykonywanych pracach związanych z montażem reklam, przedstawia się tak: podnośnik koszowy, alpiniści i rusztowanie.

  • Różnica w kosztach

Tak jak pisaliśmy wcześniej najtańszą opcją jest rusztowanie, jednak jeśli firmie i klientowi zależy na czasie, dużo szybszą opcją jest skorzystanie z usług alpinisty, a najszybszą z podnośnika koszowego. Czasem cena to nie wszystko, zwłaszcza, gdy reklamę trzeba powiesić na wczoraj…

Montaż telebimu – jak wygląda od kuchni?

Do montażu telebimu nasz klient postanowił wynająć podnośnik koszowy H – 22 m. Montowane elementy nie znajdowały się na dużej wysokości, dlatego też jego zasięg okazał najbardziej adekwatny.

Jeden z pracowników znajdował się na konstrukcji stalowej, gdzie podtrzymywał fragment telebimu, natomiast drugi pracownik, z kosza podnośnika koszowego naszej zwyżki, odpowiednio go montował.

Praca przebiegała sprawnie i szybko, a przede wszystkim bezpiecznie. Całość została wykonana w około 2 godziny i można było spokojnie udać się do montażu kolejnego telebimu… 😉 Jego efekty możesz sprawdzić poniżej:

NASI KLIENCI


Nasza oferta:

Podnośnik koszowy Kraków, Prace wysokościowe Kraków, Usługi dźwigowe Kraków, Zwyżka Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl