Mycie elewacji Kraków – Centrum Kongresowe

  • Dodano: 16.06.2017

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Jedną z wielu świadczonych przez nas usług jest mycie elewacji. Wykonujemy je dla naszych klientów, jak również współpracujemy z firmami, które do takich prac wynajmują nasz podnośnik koszowy.

Dlaczego podnośnik koszowy do mycia elewacji?

Dzięki podnośnikowi koszowemu taka praca przebiega zdecydowanie szybciej. Mycie może odbywać się również za pomocą rusztowań lub alpinistów. Taka praca pochłania jednak dużo więcej czasu.

Klientom, którym szczególnie zależy na oszczędzeniu czasu wykonywania usługi oraz bezpieczeństwie swoich pracowników – podnośnik koszowy to nie tylko wygoda, ale dużo większe bezpieczeństwo! – szczególnie polecamy usługę zwyżkami.

Usługa podnośnikiem koszowym podczas mycia elewacji Centrum Kongresowego w Krakowie.

Centrum Kongresowe w Krakowie jest cyklicznie myte i sprawdzane za pomocą naszych podnośników koszowych. Realizacja ta jest nie lada wyzwaniem, ponieważ dojazd do miejsc docelowych, przeznaczonych do m.in. mycia, jest znacznie ograniczony tonażowo.

W praktyce oznacza to, że oprócz podłoża w postaci betonowych płyt, trzeba również zwrócić szczególną uwagę na możliwość ich uszkodzenia. Zbyt duży nacisk ciężaru sprzętu na ich powierzchnie może po prostu przyczynić się do powstania pęknięć.

Z pomocą tutaj przychodzi jednak nasz podnośnik koszowy H – 22. Dzięki jego wyjątkowo ograniczonemu tonażowi (do 3,5 tony) świetnie daje sobie radę podczas takich realizacji. W tym przypadku zostało to potwierdzone i zestawione z rysunkami technicznymi Centrum Kongresowego.

Pamiętaj, by zwracać uwagę na tonaż pojazdu

Często edukujemy naszych klientów, aby zwracali uwagę na tonaż pojazdu na którym znajduje się podnośnik koszowy. Czasem lepiej jest zainwestować w sprzęt o dłuższym wysięgu ramienia niż stawać na podjeździe czy płytach, które mogą popękać.

Oczywiście wszystko jest uzależnione od dostępu do budynku.

Jeżeli podnośnik koszowy nie może wjechać na płyty (ponieważ jego tonaż na to nie zezwala i mogą powstać pęknięcia) oraz ustawienie się w odpowiedniej odległości zwyżki nie jest również możliwe, to pozostaje nam skorzystać z rusztowania lub pomocy alpinistów.

NASI KLIENCI


Nasza oferta:

Podnośnik koszowy Kraków, Prace wysokościowe Kraków, Usługi dźwigowe Kraków, Zwyżka Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl