Montaż reklam z podnośnika koszowego

  • Dodano: 07.08.2017

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Podnośnik koszowy jest wykorzystywany w wielu branżach. Szczególnie tam, gdzie trzeba coś wykonać na wysokości. Z naszymi zwyżkami bardzo często obsługujemy agencje reklamowe, które zajmują się wieszaniem reklam na wysokości. Jak przebiega taka współpraca?

Dlaczego podnośnik koszowy do wieszania reklam?

Podnośnik koszowy to komfort i bezpieczeństwo pracy. Reklamy zawieszane są również z rusztowań. Jednak klientom, którzy z nami pracują, szczególnie zależy na bezpiecznej, efektywnej i szybkiej pracy.

Dzięki naszym zwyżkom są w stanie sobie to zapewnić, a tym samym obsłużyć większą ilość klientów w ciągu dnia – jedną reklamę, którą zawieszą z rusztowania w ciągu 6 godzin, z nami są w stanie wykonać w 3!

Sterowanie z kosza podnośnika koszowego

Duży komfort pracy zapewnia możliwość sterowania się z kosza z jego wnętrza. Dzięki temu będący na wysokości pracownicy firmy montażowej, mogą sami swobodnie poruszać koszem, szacując czy jest im potrzebna bliższa czy dalsza odległość od danego miejsca.

Koszem zwyżki można poruszać się w górę, dół, do przodu i do tyłu, ale także na boki. Jest to niezwykle przydatne, szczególnie gdy uzmysłowimy sobie, że w przypadku rusztowania do takich manewrów musielibyśmy je za każdym razem od nowa składać i rozkładać.

Jakie reklamy są zawieszane przy użyciu zwyżki?

Każda z reklam może być montowana z użyciem podnośnika koszowego. W naszej wieloletniej praktyce montowaliśmy już:

  • Litery przestrzenne
  • Pylony
  • Banery
  • Kasetony świetlne
  • Reklamy outdoorowe
  • Witacze

Montaż reklam jest również jedną z świadczonych usług przez naszą firmę. Jednak chętnie pomagamy naszej konkurencji, wspierając ją podnośnikami koszowymi podczas ich realizacji.

Reklama Toyoty zawieszona z użyciem podnośnika koszowego

Jedną z naszych ostatnich realizacji była pomoc podczas zawieszenia reklamy dla jednego z salonu Toyoty. Do tej realizacji, firma zajmująca się zamontowaniem reklamy, wykorzystała nasz podnośnik koszowy H – 27 m. Praca przebiegła szybko i bezpiecznie.

A jak wyglądała z backstage`u? Dla ciekawych dołączamy jedno zdjęcie, zrobione tuż po demontażu starej reklamy, a przed montażem nowej.

NASI KLIENCI


Nasza oferta:

Podnośnik koszowy Kraków, Prace wysokościowe Kraków, Usługi dźwigowe Kraków, Zwyżka Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl