Montaż ledów podnośnikiem koszowym H – 45 m

  • Dodano: 02.08.2017

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Wielkość ma znaczenie! Szczególnie, gdy na Twojej drodze staje kilkunastopiętrowy budynek na którym potrzebujesz zamontować coś na wysokości. Właśnie przed takim wyzwaniem stanął ostatnio nasz podnośnik koszowy H – 45 m.

Jakie realizacje wykonuje się z wykorzystaniem podnośnika koszowego H – 45 m

Odpowiadając najprościej: te najwyższe! Naszą zwyżkę możesz spotkać w energetyce i hutnictwie. Podnośnik koszowy H – 45 pomaga tym branżom m. in. w serwisie suwnic, demontażu i montażu rur,  serwisie i budowie sieci napowietrznych.

Czy to wszystko? Zdecydowanie nie! Podejmujemy się każdego wyzwania najwyższych lotów. Często z naszych usług korzystają także agencje reklamowe (montaż reklam), firmy budowlane, remontowe i instalatorskie.

Dlaczego nasz podnośnik koszowy H – 45 m do Twojej realizacji?

Wysokość to nie jest jedyny atut naszej zwyżki – chociaż z pewnością nie będziesz mógł jej przegapić idąc ulicą. Warto tutaj podkreślić również jej inne parametry:

  • Wychył boczny 28 metrów
  • Podwozie terenowe 4 x 4
  • Rozsuwany kosz o maksymalnych wymiarach 3,88 m x 1,05 m
  • Maksymalny udźwig kosza 600 kg
  • Atestowane funkcje dźwigowe

Podnośnik koszowy jest przeznaczony dla osób, które szczególnie cenią komfort i bezpieczeństwo. Jest to jedna z bezpieczniejszych form pracy na wysokości. Dodatkowo nasza firma spełnia wszystkie standardy BHP i posiada wszelkie potrzebne uprawnienia i zaświadczenia do wykonywania takich prac.

Nasza ostatnia realizacja zwyżką H – 45 m, czyli montaż ledów na wysokości

W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawej realizacji. Wynajem podnośnika koszowego był świadczony dla firmy, która montowała oświetlenie ledowe na jednym z biurowców przy placu Bohaterów Getta w Krakowie.

Ledy były montowane na frontowej ścianie budynku, na przeszkleniach. Ich najwyższe szyby znajdowały się na 40 metrze. Wyjątkowo pomocny okazał się tu również sam kosz zwyżki, w którym w spokoju mogli pracować pracownicy firmy wraz z wszystkimi potrzebnymi narzędziami – w końcu udźwig naszego kosza to aż 600 kg i długości prawie 4 metrów.

Realizacja ta trwała kilka dni. Oprócz samej pracy mieliśmy też okazję podziwiać niezwykłe widoki. Jeśli jesteś ciekawy jak przebiegała ta realizacja, to poniżej załączamy kilka zdjęć.

NASI KLIENCI


Nasza oferta:

Podnośnik koszowy Kraków, Prace wysokościowe Kraków, Usługi dźwigowe Kraków, Zwyżka Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl