FAQ – znajdź odpowiedź na pytanie

Procedura zajęcia pasa drogowego

Planujesz prace z użyciem podnośnika lub dźwigu poprzez zajęcie pasa drogowego? Podpowiadamy, jak zrobić to legalnie i bezpiecznie!


Procedura awaryjnego zajęcia pasa drogowego

Potrzebujesz awaryjnie zająć pas drogowy do prac ze zwyżką lub dźwigiem? Podpowiadamy, jak zrobić to legalnie i bezpiecznie!


Jak uzyskać zgodę na wjazd maszyny w miejsce z ograniczonym wjazdem?

Planujesz prace z użyciem podnośnika lub dźwigu w strefie ograniczonego ruchu? Podpowiadamy, jak zrobić to legalnie i bezpiecznie! Dowiedz się więcej.


Jak otrzymać fakturę?

Jak otrzymać fakturę za wynajem podnośnika koszowego oraz dźwigu, lub za usługi wysokościowe?
Dowiedz się więcej!


Płatność przed, czy po realizacji?

Jak zapłacić za wykonaną usługę przez firmę EHC Karol Zagajewski? Czy płatność może być wykonana po realizacji? Wystarczy przelew? A może trzeba mieć wcześniej przygotowaną gotówkę? Przeczytaj.


Kiedy zamawiać podnośnik koszowy?

Zastanawiasz się, jaki termin jest najodpowiedniejszy do zamówienia podnośnika koszowego? Najbezpieczniej zrobić to z tygodniowym wyprzedzeniem. Dlaczego? Przeczytaj.


Jak czytać zakres pracy podnośnika koszowego H – 45 m?

Czy podnośnik koszowy H – 45 m sięgnie miejsca w którym chcesz wykonać prace? Możesz to sprawdzić na wykresie technicznym. Dowiedz się jak.


Jak czytać zakres pracy podnośnika koszowego H – 27 m?

Zastanawiasz się czy podnośnik koszowy H – 27 m sięgnie w miejsce, gdzie potrzebujesz się dostać? Sprawdź to na wykresie. Jak go czytać? Dowiedz się z filmu.


Jak czytać zakres pracy podnośnika koszowego H – 22 m?

Zastanawiasz się w jak sprawdzić, czy podnośnik H – 22 m sięgnie w miejsce, gdzie chcesz pracować? Możesz to sprawdzić za pomocą wykresów technicznych. Jak je czytać? W jaki sposób możesz to sprawdzić? Przeczytaj.


Jak przetwarzamy dane w EHC?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też staramy się o nie dbać nie tylko podczas prac na wysokości. Jak przetwarzamy Twoje dane w naszej firmie i kto ma do nich dostęp? Jakie są Twoje prawa? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym wpisie.


My w mediach

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl