FAQ – znajdź odpowiedź na pytanie

Jak przetwarzamy dane w EHC?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też staramy się o nie dbać nie tylko podczas prac na wysokości. Jak przetwarzamy Twoje dane w naszej firmie i kto ma do nich dostęp? Jakie są Twoje prawa? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym wpisie.


Jak czytać zakres pracy podnośnika koszowego H – 22 m?

Zastanawiasz się w jak sprawdzić, czy podnośnik H – 22 m sięgnie w miejsce, gdzie chcesz pracować? Możesz to sprawdzić za pomocą wykresów technicznych. Jak je czytać? W jaki sposób możesz to sprawdzić? Przeczytaj.


Jak czytać zakres pracy podnośnika koszowego H – 27 m?

Zastanawiasz się czy podnośnik koszowy H – 27 m sięgnie w miejsce, gdzie potrzebujesz się dostać? Sprawdź to na wykresie. Jak go czytać? Dowiedz się z filmu.


Jak czytać zakres pracy podnośnika koszowego H – 45 m?

Czy podnośnik koszowy H – 45 m sięgnie miejsca w którym chcesz wykonać prace? Możesz to sprawdzić na wykresie technicznym. Dowiedz się jak.


Kiedy zamawiać podnośnik koszowy?

Zastanawiasz się, jaki termin jest najodpowiedniejszy do zamówienia podnośnika koszowego? Najbezpieczniej zrobić to z tygodniowym wyprzedzeniem. Dlaczego? Przeczytaj.


Płatność przed, czy po realizacji?

Jak zapłacić za wykonaną usługę przez firmę EHC Karol Zagajewski? Czy płatność może być wykonana po realizacji? Wystarczy przelew? A może trzeba mieć wcześniej przygotowaną gotówkę? Przeczytaj.


My w mediach

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl