Montaż reklam z podnośnika w zimie

Podnośniki do montażu reklam
  • Dodano: 31.01.2019

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Czy w zimie podnośniki pracują? Tak! Bardzo często pomagamy wtedy branży reklamowej. Niektóre reklamy muszą być zmieniane na bieżąco – niezależnie od pory roku. Jak wyglądają takie realizacje zimą?

Prace na wysokości z podnośnika zimą – na co zwrócić uwagę?

W zimie, tak jak i w innych porach roku, trzeba zwrócić szczególną uwagę na warunki atmosferyczne. Przed rozpoczęciem prac warto sprawdzić:

  • Siłę wiatru – w przypadku silnych wiatrów praca z podnośnikiem koszowym nie jest możliwa. Zagrażałoby to życiu i bezpieczeństwu osób pracujących z jego pomocą.
  • Opady atmosferyczne – w przypadku silnych opadów śniegu praca może nie należeć do najbardziej komfortowych.
  • Temperaturę – im niższa temperatura, tym gorsze warunki pracy zarówno dla ludzi, jak i dla maszyn.

Jakie podnośniki koszowe pracują zimą?

Zima nie wpływa w znacznym stopniu na pracę żadnego z podnośników. Tak jak i w innych porach roku, tak i w tej, do dyspozycji naszych Klientów są maszyny:

Śnieg pod kołami i nowa reklama na wysokości – czyli nasza ostatnia realizacja podnośnikiem koszowym

Ten dzień zaczął się niezwykłym popisem pogody – z nieba cały czas leciały wielkie płatki śniegu. Nagle dzwoni nasz telefon. To jeden ze stałych Klientów – firma zajmująca się montażem reklam. Muszą oni zmienić oznakowanie reklamowe na jednym z budynków. Do zamontowania są nowe litery.

Pytamy o termin. Patrząc za okno, dopytujemy też o to, czy nasz Klient sprawdził pogodę. Okazuje się jednak, że w najbliższy piątek – to wtedy ma być wykonana usługa – warunki atmosferyczne mają być dobre, a z nieba nie jest przewidywany żaden opad śniegu. Otrzymujemy od Klienta zamówienie na maila i rezerwujemy termin.

Na miejscu zlecenia pojawiamy się punktualnie o 12:00. Operator rozstawia podnośnik, zaprasza pracowników do kosza i w kooperacji zmienia z nimi litery przestrzenne – on steruje koszem zwyżki na ziemi, a pracownicy firmy montującej reklamy bezpiecznie i w spokoju zmieniają litery na wysokości.

Całość zlecenia przebiega sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Wszystko zajmuje około trzech godzin, a efekty możesz obejrzeć poniżej.

Podnośniki do montażu reklam

Podnośniki do montażu reklam

Potrzebujesz coś wykonać na wysokości? Chętnie wesprzemy Cię w tych pracach naszymi podnośnikami koszowymi. Zadzwoń pod numer 502 602 577 i zapytaj o szczegóły.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl